Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Niestety jest starszy. Schronisko zaniżyło wiek. Według weta ma minimum 5-6 lat I miejmy nadzieję, że szybko go znajdzie.
  2. Każda wątpliwość to głos na nie. Sunia młoda i śliczna, może wybrzydzać.
  3. Wybór nie był trudny. Liczy się, że jakiś psiak wyjedzie i ma szansę na dobre życie. Wzięłam najmniejszego chłopaka. Problemem jest to, że nie ma się dużo pieniędzy i można zabrać tylko nieliczne.
  4. Z wieku należy się cieszyć. Szkoda, że zdrowie mu nie dopisuje. Z giardią to może sobie podać łapkę z Lucjuszem.
  5. Dobrze, że Hana ma co jeść. Portfel pusty a nowy piesek pojechał do Szafirki. A tych maluchów też szkoda.
  6. Bardzo dziękuję. On siedział w boksie najdłużej to było pewne, że złapał różne świństwa.
  7. Ważne jest też to, żeby udostępniały zbiórkę właściwe osoby, mające wielu znajomych " zwierzolubów", a w przypadku Lumi tak jest.
  8. Przynajmniej zmieńcie tytuł bo nadal dotyczy Ptysia nr 1. Ptysia nr 2 nikt nie zauważył. A teraz kolejny psiak.
  9. Mam info od Jaagi - niestety Twoja sunia jeszcze chora i nie może na razie jechać.
  10. P. Irenka z Katowic zasili fundusz transportowy kwotą 100 zł. Konto podałam.
  11. Pies zamieniony tylko uszy zostały.
  12. Zbiórka jest weryfikowana przez "Ratujemy zwierzaki". Te wpłaty są od ludzi, którzy zobaczyli link do zbiórki na dogo lub z udostępnień.
  13. Każdy psiak zasługuje na dobre życie. Ten, który siedział w schronisku tym bardziej.
×
×
  • Create New...