-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
Bardzo mi przykro. Dopiero dzisiaj przeczytałam. Smutny ten rok. Tyle śmierci wokoło.
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Jo37 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Małgosiu - dopiero przeczytałam o śmierci Luki. Bardzo mi przykro.