Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Mam wpłaty od p. Ania ze Szczekocin Nesiowata kiyoshi malti z mamą Radek maarit Poker mari23 Jo37 Razem : 350,00
  2. Bardzo mi przykro. Dopiero dzisiaj przeczytałam. Smutny ten rok. Tyle śmierci wokoło.
  3. Hana na zlocie. Było wolne łóżko. Hanusia na wsi. Skruszona mina bo pogoniła koziołka i nie dała się odwołać.
  4. Elu - każdy wpłaca ile może. Nadwyżka o ile będzie zostanie wpłacona na Skarpetę. Wieniec kosztował 200,00 zł
  5. Radku - ustaliłam z Moniką z Katowic, że ona kupi wiązankę a ja będę zbierać pieniądze jak będzie znany koszt.
  6. Wczoraj niespodziewanie odeszła Jolanta08. Była darczyńcą Argo. Ja przejmę jej deklarację.
  7. Rozmawiałam z Moniką z Katowic. Sunia Joli jest u niej i o ile rodzina wyrazi zgodę to zostanie. Kwiaty kupi Monika i założy pieniądze a my później pozbieramy i zwrócimy. Data pogrzebu nie jest jeszcze ustalona.
  8. Jestem w szoku. Jola08 trafiła na Dogomanię po adopoptowaniu zamojskiej Misi.
  9. Do rozkopanych miejscowości dokładam Łosice. Jeżdżę dużo dłuższą drogą, żeby nie przedzierać się przez objazdy.
  10. Małgosiu - dopiero przeczytałam o śmierci Luki. Bardzo mi przykro.
×
×
  • Create New...