Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Śliczna . Teraz tylko dobry dom .
  2. Napisz może na psach do adopcji - tam zagląda najwięcej osób .
  3. No i gdzie te obiecane wiadomości ? Prosimy...........
  4. Rozmawiaj również z Lufthansą . Powinieneś kontaktować się z tymi liniami w Tokyo . W Warszawie możesz nie dostać pełnych informacji . Najlepiej ,żeby nadawca sprawdził to w Tokyo osobiście . Możesz również zwrócić się do spedytorów w Polsce aby zorganizowali taki transport za Ciebie . Zwiększa to jednak koszty . Musisz liczyć się również z kosztami hotelu na lotnisku tranzytowym .
  5. Jeżeli planujesz wysłanie samego pieska drogą lotniczą ( tzn. jako cargo ) pytaj się w liniach lotniczych . Przepisy są międzynarodowe ale poszczególne linie mają dodatkowo własne ograniczenia . Stawka jest naliczana za 1 kg wynikający z objętości klatki . Napisz na jakiej trasie chcesz wysłać psa to pomogę Ci zdobyć informacje .
  6. Na zdjęciach widać ,że jest jej dobrze .
  7. Bardzo się cieszę,że sunia nie będzie siedziała w schronisku . Trzymam kciuki . Dom i ogród to dużo lepsze rozwiązanie niż mieszkaniw w bloku .
  8. Nie jestem może rewelacyjnym domem tymczasowym . Mieszkam w bloku sama i pracuję ale to lepsze niż schronisko . Nie mam innych zwierząt .
  9. Właśnie się nad tym zastanawiałam . Szkoda mi tej suni bardzo .
  10. A ja wcale nie jestem pewna czy będziesz ją chciała oddać . Suńka jest super i ma cudowne uszka . Miła ,cichutka i ciekawska . Od czasu do czasu podchodzi i merda ogonkiem .
  11. Alma - już pierwszy krok na drodze do domu za tobą . Powodzenia .
  12. Ale fajne towarzystwo .
  13. Na 1 - może ktoś pomoże .
  14. Malutka na 1 stronę .
  15. A może udałoby się namówić Panią na sunię - np .Semi z Koszalina (10 lat ) lub jedną z suczek z Kielc .
×
×
  • Create New...