[quote name='Lara']Dziewczyny i chopaki, znacie taka Fundacje Rottka?
[URL]http://www.rottka.pl/pl/home/index/0.html[/URL]
Moze napisac do nich w sprawie naszych rottkow? Esperanza, Maćka, Fela - napisalybyscie? Przepraszam, ze do Was sie zwracam ale Wy widzialyscie te nasze rottki i mozecie cos o nich powiedziec. Moze to szansa dla naszych obecnych i przyszlych rottkow? :roll: Czy zawracac glowe krakowiaczkom? :razz: szkoda tych ciaptakom mi...[/quote]
Napisz do Ksery . Ona ma najlepsze rozeznanie .