Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Już jestem . Sunia to w połowie ideał a w połowie mały rozbójnik . Najpierw ideał - sunia znakomita do mieszkania . Nie niszczy , nie brudzi i nie szczeka . Pięknie chodzi na smyczy . Znakomicie jeździ samochodem . Musiała mieszkać w domu . Jest sympatyczna do ludzi choć zdecydowanie nieufna w stosunku do męźczyzn . Za mną chodzi krok w krok i cały czas merda ogonem . Ma swój kocyk na który znosi zabawki ,które dostaje ale nie umie się nimi bawić .Rozumie tylko komendę na miejsce . Wczoraj dostała świńskie ucho - wystarczyło na 10 minut . A teraz druga strona Ambry - zdecydowanie nie lubi małych piesków i suczek . Robi się z niej szczotka i warczy .Czasami bez ostrzeżenia rzuca się na psiaki . Na razie na duże psy się nie rzuca W parku robi się z niej pies polujący . Kiedy widzi wiewiórkę usiłuje się do niej podkraść i chwycić . Robi przy tym bardzo śmieszną minę . Sunia nie ma jeszcze swojego wątku . Nie ma też jeszcze umówionej sterylki . Niestety nie mam aparatu cyfrowego więc nie ma zdjęć . Gdyby ktoś miał poprzednie zdjęcia i mógł założyć wątek to ja już dalej będę działac .
  2. Zdecydowanie się nie zgadzam z taką teorią . Zobacz ile psów znalazło dom po długich poszukiwaniach i jakie są szczęśliwe . My musimy działać aby schroniska były coraz lepsze i żeby zasługiwały na swoją nazwę .
  3. Na spacerze ja widziałam koty i wiewiórkę a ona nie . Postaram sie ją naprowadzić na kota .
  4. Amber - sunia generalnie grzeczna i miła . Cieszy się i merda ogonkiem . W domu OK . Wpadłam do niej w ciągu dnia i wszystko było w porządku . Moim zdaniem mieszkała w domu . Był problem bo nie chciała się załatwić .Na szczęście dzisiaj rano było i sioo i qoo . Mam nadzieję ,że nie będzie z tym więcej problemu . Niestety nie jest tak różowo . Wczoraj na spacerze rzuciła się na małego pieska . Z dużymi nie zaczyna - przynajmniej na razie .
  5. Zuzia ma na imię Amber . Została właśnie sama w domu . Mam nadzieję ,że będe miała do czego wrócić .
  6. Dziewczyny - trzymam kciuki za szczęśliwą podróż .
  7. Teraz tylko czekamy na wieści o podboju Krakowa przez Figę .Na zdjęcia oczywiście też . Ja niestety nie mam aparatu więc z Warszawy zdjęć nie będzie .
  8. Byłoby wspaniale gdyby Figa znalazła stały dom . W ciągu 2 dni zmieniała już 4 razy domy . Sunia jest pełna uroku i mądra .
  9. Czy w schronisku jest może jamniczopodobna suczka . Malinka ,która jest u Malagos znalazła dom ale w zapasie jest jeszcze jeden ( oba domy od Bea1 )
  10. A za mną nawet się nie obejrzała . Małpiszon jeden .
  11. Foksia Figa na parę godzin została u mojej mamy ( razem z kontenerkiem ) . Dzwoniłam teraz - wszystko jest OK . Sunia siedzi i pozwala się czesać .
  12. Znowu wysyp kropek - dodatkowo 3 szczeniaki w Rzeszowie . Ale to wątek Dino .
  13. Sunia już u mnie w pracy . Odebrałam ją od bardzo sympatycznego pana przed 8 rano w Łomiankach . W domu dostała śniadanie ( ryż +kurczak +marchewka) i pojechałyśmy do pracy . Jest bardzo miła i bardzo ciekawska .Bez problemu wsiada do windy W samochodzie jechała bez kontenerka .Moim zdaniem jeździła już samochodem bo od razu przeszła z tyłu i położyła się na podłodze z przodu . Lubi jak się ją czesze ale dredów ma pełno . Teraz leży pod moim biurkiem i śpi .
  14. Rozmawiałam już z panem ,który będzie wiózł psiaka. Szczegóły mamy dograć jutro . Mam tylko prośbę ,żeby sunia miała obróżkę . Smycz mam .
  15. Wyślijcie Foksię pierwszą okazją do mnie . U mnie zaczeka na transport do Krakowa .
  16. Piękna sunia . Co za ludzie .
  17. Poproszę o szczegóły .Nie ma rzeczy niemożliwych .
  18. Wspaniale się czyta o Was . Wszystkiego dobrego w Nowym Roku .
  19. Ja cały czas czytam o Lincolnie i Aszocie . Wszystkiego dobrego w Nowym Roku .
  20. Ja mam szelki na średniego psa kupione właśnie w celu wożenia psiaków .
  21. Trudno - jakoś przeżyjemy ( Sylwester to ciężki czas dla psów ).Mam nadzieję ,że nie będzie się bała wystrzałów . Czy wcześniejszy transport do Krakowa jest możliwy . Mam cztery łapki :multi: :multi: :multi: :multi:
  22. Jeżeli będzie transport do Warszawy to u mnie może sunia poczekać na transport do Krakowa .
×
×
  • Create New...