Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Ciągnie Roana do Warszawy . Trzymam kciuki za maluszka .
  2. Podniosę sunieczki . Czy Malwina jest jeszcze ?
  3. Nareszcie nowe zdjęcia . Śliczna sunieczka . Pozdrowienia dla wszystkich .
  4. Dobrze ,że sunia bezpieczna . Dopiero teraz weszłam na dogo . Jak będą zdjęcia to będziemy szukać domu .
  5. Bardzo jest mi przykro ,że sunie są w takiej sytuacji . Niestety finansowo nie jestem teraz w stanie pomóc . Poszukam rzeczy na bazarek .
  6. Dawno mnie nie było u suniek . Super,że Rudzia tak się zmienia .
  7. Bardzo fajne wieści . Szkoda tylko ,ze z Misi taki łobuziak na spacerach .
  8. [quote name='gris']nie chcecie juz misiowych fotek? :([/quote] Pewno ,że chcemy . Co za pytanie !
  9. Ja tam chętnie zobaczę naleśnik na posłanku :eviltong:
  10. [quote name='Czarodziejka']Jednak Ina pięknie się upozowała :loveu:[/quote] A Bunia to nie ? I ta zieleń trawki odbijająca się w oczach .
  11. Myślę ,że ma coś z doga niemieckiego .
  12. Kochana Misiunia . Ale długo trzyma ją choróbsko .
  13. Jakie one podobne do siebie .
  14. Co słychać u Misiuni ?
  15. Biedna Misiunia - dwa zastrzyki i ograniczone spacery :shake: . Mam nadzieję ,że choroba szybko minie .
  16. [quote=grazyna9915; [LEFT][COLOR=#8b0000][B]Jo37,[/B] czy wizytę już masz załatwioną? Długo nie było mnie na dogo. :oops:[/COLOR][/LEFT] [/quote] TAk , bardzo dziękuję . Sunia od wczorajszej nocy w domu .
  17. [quote name='Basia i Barni'] ciekawe czy kaczorek juz dojechał do Warszawy :roll: kochana psinka[/quote] Kaczorek dojechał wczoraj do Warszawy i został przekazany nowej rodzinie . Zadzwoniłam wczoraj do Ani ale widzę ,że nie miała jeszcze możliwości wpisania informacji . Psiak miał drobny " wypadek " w samochodzie w związku z tym niezbyt dobrze się prezentował . Na początku rezydent i Kaczorek reagowali na siebie niezbyt pozytywnie . Zapoznanie odbywało się na neutralnym gruncie . Musiałam zostawić swoją smycz ponieważ bałam się ,że psiak może się wysmyknąć z tego szczątka smyczy ,który dostał . Dzwoniłam później do nowego domu i wiadomości są dobre . Psiak został wykąpany , bawi się z rezydentem . Jest psem , który mieszkał w domu . Wie co to fotel i kanapa . Myślę ,że będzie dobrze .
  18. No i Misiunia pojechała wczoraj do domu . Jej nowa Pani przyjechała razem z bratem i zabrała Misię do Tych :multi:. Przy okazji do Warszawy przyjechał psiak z Rudy Śląskiej do DS . Na początku sunia była nieufna ale w samochodzie po pół godzinie było już dobrze . Misia ( imię zostaje ) zabrała ze soba ulubione posłanko ( wiklinową budkę ) . Bardzo dziękuję Pati za opiekę .
  19. Obiecałam ,że wpłacę 50zł . Poproszę o numer konta bo do tej pory nie dostałam .
  20. Trzymam kciuki chociaż ten głupol nawarczał na mnie w samochodzie :evil_lol:
  21. Poproszono mnie o sprawdzenie domu w Warszawie (PW wysłałam ) Niestety nie bywam na dogo codziennie . Czy sprawa aktualna bo muszę teraz ustalić spotkania na dzisiejsze popołudnie i jutrzejszy dzień .
  22. Ale fajny tłuścioszek . Prosimy o więcej fotek .
  23. Gdyby udało się połączyć - ja szukam transportu Warszawa- Tychy dla małej suni . Mój telefon 0-600 953 038 i mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
×
×
  • Create New...