Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Telefon zainteresowanej Pani podałam . Mój jest na dogo znany ale jeszcze raz podam 0-600 953 938 .
  2. [quote name='Reno2001']Ale niespodzianka!! No to śmiało można zabrac się za ogłoszenia :loveu:[/quote] Trzymam kciuki za chłopaka .
  3. :new-bday::BIG::tort::bday::drink1: Uprzejmie informujemy ,że jutro mijają 2 lata odkąd Amber została warszawianką . Dzień 13 stycznia został ustanowiony oficjalnym dniem urodzin Tłuścioszka .
  4. Nie było jeszcze wizyty przedadopcyjnej .
  5. Jaki ona ma niesamowity kolor futerka . Wygląda jaby miała srebrny podszerstek .
  6. Mam ogromną prośbę . Moja podopieczna ma szansę na dom u Was . Zaineresowana pani mieszka w centrum Tych . Czy mogłybyście przeprowadzić wizytę przedadopcyjną .
  7. Biedna Zulka .
  8. Tanitka mieszka niedaleko Sulejówka . Napiszcie do niej bo ona ma ogromne doświadczenie .
  9. Ale fajny tłuścioszek .
  10. Misia ma szansę na domek w Tychach. Prosimy o trzymanie kciuków . Napisałam PW do dziewczyny z Tych z prośbą o kontakt z domkiem .
  11. Śliczna jest . Chciałabym ją wyciągnąć. Tylko nie mam gdzie .
  12. Podałam Hop namiary na siebie .Telefon i mail .
  13. Do mnie niestety nikt się nie odezwał .
  14. [quote name='malagos']Czyli wyteżajmy co kto ma i co moze, byle ją wyciagnąć... :roll:[/quote] A może powiadomić Malawaszkę ,Weszkę . One są od kudłatek .
  15. [quote name='Yana']wpłacę cos na staruszka, ale po świętach, bo teraz to na koncie widzę czarną dziurę :cool3:[/quote] Daj konto i mnie . Wpłacę coś jak wejdzie pensja . Sama mam na utrzymaniu w hotelu sunię . Poszukam też fantów na bazarek .
  16. Maluchy pokazuja się na 1 stronie .
  17. Fryzia chce spędzić święta w swoim domu .
  18. Ludzie nie potrafia docenić urody Roana .
  19. [quote name='agata51']Wyżełki uwielbiają nocne spacerki! :loveu:[/quote] Co słychać u Imbirka .
×
×
  • Create New...