Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Znowu nie działa wyszukiwanie . Napisz do Ss - chyba ona zakładała wątek ogólny collie .
  2. Łatek maszeruje po dom na 1 stronę.
  3. Domek z wygodną kanapą potrzebny od zaraz.
  4. Redzik szuka domu .
  5. Dogo działa . Nesca wędruje na 1 stronę .
  6. Dziękuję . Może tym razem się uda .
  7. Zapomniałam o suni :oops: . Czy ma już dom ?
  8. Wspaniale ,że psiak już w domu . Ja też mam nadzieję ,że będa się pojawiać wiadomości o Semirku .
  9. W tym przypadku - niech żyje lenistwo !!!!
  10. Taka piękna dziewczynka i kraty :shake: .
  11. Rudzia szuka domu . Najwyższy czas zwolnić miejsce dla kolejnego biedaka .
  12. Może ktoś z Lublina mógłby odwiedzić biedaka .
  13. Trzymam kciuki . Rozumiem ,że po kilku dniach odbędzie się wizyta poadopcyjna .
  14. Nareszcie zdjęcia !!!! Wspaniały zwierzyniec.
  15. Ponieważ operacja niesie więcej niebezpieczeństw niż szans na wyzdrowienie ja bym była za środkami wspomagającymi .
  16. Z opisu wygląda ,że nie chcą szczeniaka i psiaka z ADHD . To może być dobry dom .
  17. Panu chodzi o psiaka już po zabiegu sterykizacji . A za starsze ok.40 to ktoś powinien :mad:.
×
×
  • Create New...