Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Wyciągnięta została bardzo ładna sunia .
  2. Może na 1 stronie ktoś wypatrzy biedaka.
  3. Ale się dziewczynki popisują . Najważniejsze chyba jest to ,że traktują kojec jako swój dom i do niego wracają .
  4. A jak sunia sprawuje się w domu ?
  5. Nikogo nie zainteresował los tych psiaków .
  6. Problem jest tylko taki ,że daje nam to 600 zł miesięcznie .
  7. Piękny chłopak .
  8. Milka - sunia, dla której było już miejsce w hoteliku . Odeszła po antybiotyku ,który dostała po wybudzeniu się po sterylizacji
  9. Trzymam kciuki .
  10. Oby jej się udało.
  11. 27 już dawno spadł z kalendarza a fotek brak .
  12. Nadal nikt nie zaoferował domu .
  13. Zapisuję się na wątek .
  14. A może tego dużego rudzielca pokazać Elzie Milicz . Może da się go podciągnąć do mix leonbergera.
  15. A cóż to za piękność na zdjęciu 77 .
  16. Bardzo się cieszę ,że Fibi wróciła do domu .
  17. zapisuję sobie
  18. Śliczna sunieczka .
×
×
  • Create New...