Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. To charakterystyczne . Psa przygarnąć nikt nie chce ale obroża zawsze się przyda.
  2. Czy Sara ma ogłoszenia .
  3. Ale im dobrze.
  4. Teraz tylko dobry dom potrzebny.
  5. Nadal brak zdjęć i nowych wiadomości.
  6. Poranny spacer .
  7. Zapisuję sie na wątek nowego hotelowicza.
  8. O amstafce napisz do Doddy ( Fundacja AST ).
  9. Wydaje mi sie ,że oferta od Agusiazet jest nie do odrzucenia . Pati-C chyba wozi psiaki odpłatnie . Jakoś pozbieramy na transport.
  10. Mam nadzieję ,że ktoś zakocha się w tak pięknym psiaku.
  11. Mam nadzieję ,że sunia zostanie w domu.
  12. Podniosę psiaki.
  13. I na pewno z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku poszedł spać . Najlepiej jest zbawiać świat cudzymi rękami. Czekamy na zdjęcia nowej rodzinki.
  14. [url=http://dogi-adopcje.pl/index.php?option=com_contact&Itemid=9]Dogi Adopcje - Kontakt[/url]
×
×
  • Create New...