Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Zgłoście dziewczynom z adopcji dogów . On mógł uciec bo wygląda w miarę dobrze .
  2. Trzymam kciuki za znalezienie suni .
  3. Dagusia nadrabia stracony czas i zwiedza . A może po prostu pilnuje Was w nocy.
  4. Może w niedzielę Redzik znajdzie dom.
  5. Może udałoby się przez aukcję cegiełkową zebrać fundusze?
  6. Sunieczka szuka domu.
  7. A jak się ogląda zdjęcia to po prostu aniołki .
  8. Sunieczka idzie na 1 stronę .
  9. Super . Teraz tylko dobry dom potrzebny .
  10. Jakie one zadowolone . Teraz tylko domki potrzebne .
  11. Jakie fajne zdjęcia . A Krówek jak towarzyszy damom .
  12. Biedna sunia . Mam nadzieję ,że przełamie strach .
  13. Odwiedzam chłopaka . Wspaniale ,że idzie pod opiekę fundacji .
  14. Sunia szuka domu .
  15. Czy łapkę uda się uratować .Nie mam żadnego bezpłatnego tymczasu . Czy wiesz jak sunia reaguje na koty?
  16. Będą stanowić z Sarą ( moja sunia u Murki ) świetny duet .
  17. Nawet nie wiedziałam ,że ona taka maleńka.
×
×
  • Create New...