Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Zamojskie pieski szukają pomocy .
  2. Jest jeszcze ta długowłosa . Może ktoś zlituje się i weźmie ją na tymczas .
  3. JolaK ma u siebie kozy . Może adoptowała by jeszcze jedną ? Ona mieszka koło Żywca .
  4. Ciekawe jak Lenka się sprawuje ?
  5. Czy dzisiaj jamniczka i jej koleżanka z boksu miały sterylkę?
  6. Mam tylko nadzieję ,że Lenka przestanie traktować gości jak wrogów .
  7. Aż dziw ,że nikt nie zainteresował się sunią na poważnie .
  8. Z Lenką trochę lepiej . Wróciła żona pana i Lenka przyjęła ją znacznie lepiej . Wczoraj dała się pogłaskać. Tola ma dzwonić w poniedziałek i mam nadzieję ,że usłyszymy pozytywne wiadomości .
  9. Zamojskie psiaki szukają domów .
  10. Psiaki wspaniałe . Tylko domy potrzebne .
  11. Trzymam kciuki za powodzenie akcji i potwierdzam wpłatę za transport .
  12. [quote name='GrubbaRybba'][IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i941801.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i941787.jpg[/IMG][/quote] [IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i941797.jpg[/IMG] Czy te dwie sunie są w tym samym boksie i czy zgadzają się ze sobą tak , żeby mieszkać w jednym kojcu ?
  13. Nadal nie ma nowych wiadomości.
  14. To chyba nie jest mix pekińczyka a shih-tzu . Może zginęła komuś .Napisz do Osy . Do Kory też .
  15. Ty nie wspominałaś ale musiałaś specjalnie jechać do innej miejscowości .
  16. Owszem . A z wielkosci Amber .
  17. Suka piękna . Może się komuś zgubiła albo została ukradziona .
  18. Rudzinko , coś ty nie masz szczęścia ..........
×
×
  • Create New...