Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Bo Gucio to taki wilkołak . Gryzie tylko przy określonych fazach księżyca .
  2. Z Balbinki to faktycznie kanapa się zrobiła.
  3. [quote name='obraczus87']A co to są za rzeczy??[/QUOTE] Rzeczy są różne - książki , filmy ,kosmetyk ( firmowy) , modele samochodów ( nowe), tekstylia kuchenne , zestaw słuchawkowy ( nowy ) do Sony Ericson .
  4. Mała cwaniara . Najpierw zmartwić a później zameldować sie w ciepełku.
  5. Jak się pokazują nowe zdjęcia to goście też są :diabloti:
  6. Domki powinny się bić o taki skarb.
  7. [quote name='obraczus87']SUPER!!! Jesli możesz to wyslij mi fotki tych rzeczy z propozycjami cen i albo ja, albo ktos inny wystawi bazarek :)[/QUOTE] Problem jest w tym,że ja nie mam aparatu . Muszę komuś przekazać rzeczy.
  8. Mogę zaofiarować parę rzeczy na bazarek dla Reksa .
  9. Mam pytanie - w jakiej miejscowości mieszka Rex i czy jest duży ?
  10. Guciowi przydałaby się taka " kocia " budka .
  11. Ode mnie drapanko za uszkiem.
  12. Szkoda,że nie potrafią nam o tym powiedzieć.
  13. Nikt nie odwiedza kochanej suni .
  14. Mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze.
  15. Biedny Marcel . Strasznie dołuje mnie coraz dłuższa lista " zwrotów" z adopcji .
  16. Sunieczka fajna . Mam nadzieję,że znajdzie szybko dom.
  17. Wklejcie zdjęcie tej suni . Może się uda coś jej załatwić.
  18. Boska sunia . Szkoda,że mój tłuścioszek nie toleruje innych zwierzaków w domu .
  19. Po ostatnich złych wiadomościach na wątkach wielu psów zadzwoniłam wczoraj do rodziny Loli /Sary . Przynajmniej u niej wszystko w porządku . Umówię się na wizytę w przyszłym tygodniu .
  20. Smutne to ale prawdziwe . Biedne te wszystkie zwierzaki .
  21. Ja też jestem . Biedna sunieczka . Jak się patrzy na zdjęcia to wydaje się,że to całkiem normalna sunia . Co ona musiała przejść ,że ma taką traumę.
  22. A ja męczyłam Elizę,żeby czegoś się dowiedziała.
×
×
  • Create New...