Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. A ja tu wchodzę,żeby przeczytać dobre wieści ..............
  2. Zaglądam ale pomóc niesyety finansowo nie dam rady .
  3. Bardzo się cieszę,że sunia pojedzie do domu .
  4. Melduję się na wątku . Piękna sunia.
  5. Super sunia czeka na dom.
  6. W czwartek zostały zabrane 4 psiaki : seterowaty szczeniak , sunia o dwukolorowych oczach, sunia szkielet i ON-ka. Niestety nie ma już żadnego szczeniaka ze zdjęć tzn białego,kremowego,beżowego i szorstkowłosego .
  7. Gdzieś widziałam,że sterylka dla tej suni ma kosztować 400zł . Nie wiem jak daleko jest do Ostrowi ale tam sterylka jest za ok. 200zł . O szczegóły trzeba zapytać Malagos.
  8. Ogłoś na Warszawę ,Kraków , i Śląsk i dodatkowo tam gdzie można na całą Polskę. Dopisz,że pomożemy zosganizować transport.
  9. Wspaniale. Nie widziałam tego wątku a to przecież imienniczka mojej suni . Mam nadzieję,że to domek na sobre i złe.
  10. To raczej seterowaty psiak . Jest wyższy od spaniela . W niedzielę był.
  11. Słodkie i z charakterem czyli rarytas .
  12. Nocny spacerek na 1 stronę.
  13. Tak i to bardzo. Jak Pućka znajdzie dom to przyjedzie Śnieżka albo Kawa z Zamościa.
  14. Dziewczsyny reklamujcie Pućkę , która jest u Murki . Na jej miejce pójdzie sunia z Zamościa .
  15. Melduję się na wątku.
  16. Ale słodziaki. Dla nich to kanapa a nie stróżowanie . My wczoraj zabrałyśmy też dwa szczeniaki . Jeden to pewnie brat Cykora.
  17. Dobrze,że dwa psiaki już bezpieczne.
×
×
  • Create New...