Niestety nie umiem poradzić merytorycznie . To nie jest dobre miejsce na ten wątek .
Poproś moda o przeniesienie do działu Mają dom ale potrzebują pomocy .
Witam na wątku towarzysza podróży " mojej " suni Pućki z Rudy . Z tego co wiem Jogi zaoferowała transport bezpłatny do Stalowej Woli ( bardzo dziękuję za to ). Odcinek Stalowa Wola - Janów Lubelski dzielimy na dwa psiaki . Jak Murka określi kwotę to 50% ja płacę .