Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Niestety nie umiem poradzić merytorycznie . To nie jest dobre miejsce na ten wątek . Poproś moda o przeniesienie do działu Mają dom ale potrzebują pomocy .
  2. Witaj. Pozwolisz,że będę tutaj zaglądać . Brakuje towarzysza dla kocinki.
  3. Wreszcie udało mi się wejść na wątek . Mam nadzieję,że wszystko się uda dograć,
  4. Jo37

    n/a

    Pokaż się psinko na 1 stronie.
  5. Co słychać u Marcelka?
  6. Wspaniale się ogląda Wasze psiaki . Jak pokazałam zdjęcia znajomym to nie uwierzyli,że są to znajdy .
  7. Wpłaciłam 10zł ( październik- lipiec ).
  8. Biedne te szczeniaki. W sumie to wszystkie psiaki w schronie biedne . Bardzo się cieszę ,że Wanilka i Tekla są poza schronem.
  9. To ja załapię się w pierwszej trójce . Niestety też tylko 1zł. No i kolega mnie wyprzedził.
  10. Witam na wątku towarzysza podróży " mojej " suni Pućki z Rudy . Z tego co wiem Jogi zaoferowała transport bezpłatny do Stalowej Woli ( bardzo dziękuję za to ). Odcinek Stalowa Wola - Janów Lubelski dzielimy na dwa psiaki . Jak Murka określi kwotę to 50% ja płacę .
  11. Fantastycznie. Na innym wątku przeczytałam,że JolaK będzie w warszawie w ten weekend i wraca 4 listopada .
  12. Zaglądam do dziewczynek. Teraz problem z odszukaniem wątków na dogo.
  13. Przepiękne zdjęcia . Jakie psy szczęśliwe .
  14. Biedne te wszystkie psiaki w schroniskach.
  15. Wydaje mi się,że Mgie z Warszawy szukała dla kogoś młodej ON-ki . Nie mogę odszukać tego wątku .
  16. Ja też mam nadzieję ,że będzie zgoda . To pierwszy taki eksperyment.
  17. Jo37

    Metamorfozy

    To zdjęcie jest na konkurs fotograficzny . Można go też użyć jako cegiełki na aukcję .
  18. Dobrze,że napisałaś bo już się niepokoiłam.
×
×
  • Create New...