Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. [quote name='robkowa'] Jo37 czy Twoja Pućka w hoteliku u Murki ma już ogłoszenia?[/QUOTE] Ma bardzo mało. I też nie wiem czy aktualne.
  2. Takie dane wysyła się na PW . Wykasuj je z posta .
  3. Poproszę o numer konta . Już trochę wymieniłam .
  4. Dawno mnie nie było. Przy okazji psiali się pokazują.
  5. Wreszcie udało mi się odszukać wątek Śnieżki .
  6. Trzymam kciuki za domek.
  7. I poranny spacer . Pućka szuka domu.
  8. [quote name='doddy']Mały wygląda fatalnie... Może jednak warto go pokazać dobremu ortopedzie? Póki jest młody. Dr Sterna, Janicki to szanowani lekarze w Wawie, nie wiem jak u Was. Ale porównując łapki do stanu poprzedniego to są nadal koszmarnie wyglądają + odparzenia się porobiły.[/QUOTE] A może warto umówić go w Warszawie na konsultacje .
  9. Co taka cisza u suni .
  10. Ja też . Biedna Sepi .
  11. Mam nadzieję,że w sobotę pojedzie do domu.
  12. Trzymam kciuki za podróż do domu.
  13. Fajny psiak . Musi się udać.
  14. Trzymam kciuki za socjalizację .
  15. Ja też nie mogę napatrzeć się na malutką.
  16. Melduję się u chłopaka .Mam nadzieję,że trochę grosza z bazarków będzie.
  17. Pokazujemy się ślicznoto.
  18. Na jakie konto zbieramy . Mam już dużo monet to pójdę wymienić.
  19. Widzę,że już znalazłaś wątek suni . Miałam właśnie wysyłać wątek.
×
×
  • Create New...