Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Tutaj też trzeba nadal zbierać pieniądze. Pamiętajcie o szczepieniach , wecie .
  2. Ja też trzymam kciuki za nową warszawiankę.
  3. Trzymam kciuki za mojego chrześniaka Bariego , dwójkę pólchrześniaków i ich rodzeństwo.
  4. Ponieważ Tosia <*> niestety za TM to moja deklaracja zostaje rozdzielona na Mikę i Postera . Dla Miki 25zł stałej deklaracji .
  5. Ja miałam na Tosię <*> i Balbinkę - 100 zł . 25zł przekazuję na chłopaka i 25zł na Mikę .
  6. Wreszcie znalazłam sunieczkę .To ja byłam " jedną z osób z zewnątrz "
  7. Mina w kubraczku zabójcza. Niestety z jamnika to ma tylko krzywe łapki.
  8. A kiedy Kawa będzie mogła być wysterylizowana?
  9. Ale miał fart chłopak . Dobrze,że nie błąkał się w takim zimnie.
  10. Mam nadzieję,że psiak jeszcze poradzi sobie przez kilka dni. Musi mieć niezłą pozycję w stadzie skoro mógł obronić jeszcze kolegę. A mikro sunieczce została dana szansa na życie.
  11. To super . Czyli do zalet Kawusi należy dopisać ,że jeździ dobrze samochodem.
  12. Murka - prosiłam odwrotnie . Najpierw szczepić a później sterylizować .
  13. Bardzo dobre wiadomości i ta o Czarusi i ta o rudej suni .
×
×
  • Create New...