Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. No to faktycznie jak Kinga ją odrobaczała to nie ma sensu znowu tego robić, faktycznie może to na tle nerwowym, no a poza tym Kinga najlepiej poznała Sarunię więc na wie o niej najwięcej:) Sunia musi przywyczaic sie do domku i na pewno szybko to nastąpi:)
  2. KoWal jesli możecie to wybierzcie się z Sarunią do weta, myślę że dobrze byłoby gdyby ją zobaczył, może sie przeziębiła albo ma robaki, przy robakch psy też czesto kaszlą no i mogą nie mieć apetytu. Cieszę się bardzo że sunia jest grzeczna i że do Was trafiła:) Gdybys miał problem z wstawieniem fotek to podaję swojego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], chętnie pomogę:)
  3. Gdyby ktos jeszcze chciał przewieźc psiaka to mozna by się kosztami podzielic i wyszłoby taniej, bo w innym wypadku nie damy rady.
  4. Ja również serdecznie witam Cie KoWal:) i bardzo sie cieszę że będziemy mieć relacje z pierwszej ręki:)
  5. Z Warszawy do Radomia nie jeździ się przez Warkę bo najwygodniej jest jechać E7 bo prawie cały czas jest dwupasmówka, ale oczywiście można tez przez Warke pojechać, my tak jeździmy z synem do CZD.
  6. Dziewczyny a ja nie moge zrozumieć tych przepychanek na wątku, najważniejsze jest moim zdaniem to że wszystkim psiakom udało sie znaleźć domy i z tego powinnysmy sie najbardziej cieszyć. Niestety juz po raz kolejny widzę jak to forum zamiast łaczyć dzieli ludzi, którzy mają ten sam wspaniały cel, to przykre bo na pewno nie takie było zamierzenie jego twórców. Może dla dobra zwierząt powinnyśmy powstrzymać sie od uszczypliwych komentarzy, ja jestem osobiście bardzo wdzięczna Ani że tak długo opiekowała się szczeniakami i jestem pewna że Sebulek tez trafił do dobrego domu, jednoczesnie znam Lilith i wiem że dla niej zwierzęta są naprawdę bardzo ważne i poświęca mnóstwo czasu aby im pomagać i niegdy nie odmawia pomocy kiedy się ją o nią prosi, więc czemu tu tyle niechęci do siebie nawzajem. Pewnie tego nie zrozumiem, tym bardziej że wspólnymi siłami uratowałyście te maluchy.
  7. Dużo szczęścia Saruniu:loveu:, a my z niecierpliwością czekamy na relację z nowego domu. Wielkie dzięki Kinga za wielką pomoc:loveu:
  8. Ja tez cos moge dorzucić na transport w marcu, ale faktycznie trzeba wątek porozsyłać bo taką kase trudno będzie uzbierać. A Mft rozmawiałaś może z Panią Anią czy mogłaby pomóc w transporcie Bobika do Radomia? No i wogóle kiedy byłby dokładnie ten transport do Goleniowa?
  9. Alternatywy innej nie mamy ale nie mamy tez 350 zł na transport:(
  10. Ja też się bardzo ciesze że Docia bedzie miała domek i fakycznie najważniejsze że pani chce czekac na Dorcię.To ja w miejsce jej ogłoszenia wstawię Lady w takim razie, może tym razem ktos biedulkę zauważy.
  11. Hej Ewelina:) wielkie dzięki że zrobisz tą wizytę. Ale nie wiem własnie jak ma wyglądać transport, czy jak wizyta będzie w poniedziałek to zdąży się Bobika do Radomia dotransportować żeby dalej jechał? Mtf wiesz cos więcej o transporcie?
  12. Strasznie to dużo jak my to uzbieramy:( Czyli ta dogomaniaczka z Goleniowa napewno zrobi wizytę? Bo Dora mi napisała że jak nie to ona sie postara zrobic tą wizyte w niedzielę.
  13. Dora mi odpisała że może zrobic tą wizytę ale raczej w przyszłym tygodniu bo w weekend może nie zdązyć, a czy ten transport to pewny bo poproszę ją żeby postarała się wczesniej, ale nie wiem czy da radę.
  14. Czyli ogłoszenie wyróżnione niepotrzebne? Bo juz sama nie wiem, mogę w to miejsce wstawic innego psiaka, np Lady. A można wiedziec z jakiego ogłoszenia zrobionego przez Monday ta pani dzwoniła, bo mamy tyle psiaków do wyadoptowania od p.Ali że każdy dobry portal z którego ludzie dzwonią się przyda:)
  15. Witaj Koosiek:) Myślę że najbardziej przydałyby się ogłoszenia psiakom ze str 52 wątku, a głównie Rexowi z postu 514 i Kaji z postu 517, oprócz allegro bo to robi im Anetek:)
  16. Masz rację Monday nie ma co dyskfalifikowac ze wzglęcu na odległość, tylko że po prostu takie odległości są ciężkie do zorganizowania transportu, sama wiesz o tym najlepiej:) Jeśli tamten dom okaże się ok to zrobimy wszystko żeby Bobik pojechał jak najszybciej:)
  17. Napisałam wczoraj do dogomaniaczki o nicu Dora, która jest ze Szczecina czy nie mogłaby pomóc w wizycie, ale pisałam późno w nocy i narazie nie mam odpowiedzi, może nie wchodziła jeszcze na dogo. Marlenka ja nie mam dokładnych namiarów na tą rodzinę, ja tylko wstępnie rozmawiałam z ta panią i przekazałam kontakt p.Al,i a ona juz dłuzej rozmawiała. Podobno sprawiają przez telefon bardzo fajne wrażenie, ja mam tylko kontakt telefoniczny do nich i oczywiście prześle Ci na PW. Monday a co do tego maila to może odpisz tej osobie że mamy aktualnie do adopcji małe szczeniaczki i w jakim wieku ja konkretnie interesują, bo gdyby się okazało że ktos faktycznie źle wypowiedź sformułował to szkoda by było. A przeciez można zaproponowac któregos z podrośniętych szczeniakó u p. Ali, one mają w tej chwili chyba tak ponad 3 miesiące. A może wyśli od razu ich zdjecia, zostały jeszcze Dzidzia, Bajbus i Lala.
  18. Zrobiłam Dorci wyróżnione gumtree warszawa, narazie na 5 dni, jak nikt sie nie odezwie to zrobię kolejne wyróżnione tym razem na gumtree kraków.
  19. Ten dom to dokładnie w Goleniowie jest o ile czegos nie pomyliłam bo pamięci do nazw to ja zupełnie nie mam. Potrzebny ktoś z tamtych okolic kto mógłby zrobić wizyte przedadopcyjną, albo ktos ze Szczecina kto byłby tak miły i podjechał. Państwo oczywiście wyrazili zgodę na wizytę. No i jakby wszystko było ok to trzeba transport kombinować. Zrobiłam wyróżnione ogłoszenie na gumtree warszawa szczeniaczkom.
  20. I ja sie bardzo cieszę że to dobry domek, Margoś przebył długa podróż ale w końcu trafił do SWOJEGO DOMU:)
  21. Myślę że zdjęcia super, nawet fajniejsze niż poprzednie, szkoda że nikt sie narazie nie odezwał:( Ja Toro cały czas, nieustannie ogłaszam. Teraz bedę wklejała te nowe fotki, może ktos się w tej pięknej mordce zakocha wreszcie.
  22. Też miałam taki pomysł:) ale p.Ala mówi ze oni sie jednak różnią i nie za bardzo można tak zrobić.
  23. Ale mnie uprzedziłaś Monday, bo ja wczoraj własnie o Floydziku myślałam i tez miałam na wątku napisać i zapytać co u śliczniocha słychać:) Chyba nadajemy na tych samych falach:) Też bardzo bym chciała wiedzieć co u Floydzika.
  24. Dom z Łodzi sie wczoraj nie odezwał, a poza tym tamta pani z Łodzi i tak Bobibka nie mogłaby wziąć ze względów które napisała MTF i uznała że Bobik jest zbyt duży. Chciałabym wiedziec co z tym domem z zachodniopomorskiego bo mozna by kogos na wizyte kołować gdyby p.Ala cos ustaliła. Szczeniaczki cały czas ogłaszam, porobię im osobne ogłoszenia, tylko z Bajbusem będzie cięzko bo nie ma za bardzo jego fotek. Dzisiaj w nocy postaram się probić ogłoszenia tylko szczeniaczkom na różnych portalach, mam nadzieję że mi się uda bo ostatnią noc mi Igor całą przekrzyczał i nic nie mogłam zrobić.
×
×
  • Create New...