tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ja nakarmiłam Siwą:) tez powysyłam linka z prośba o klikanie:) Mam już 8 butelek Salbutamolu, plus 2 sztuki kupiła AnnaA:loveu: i 2 sztuki załatwiła Monday:loveu: od swojego kolegi z pracy, czyli w sumie 12 sztuk:lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Faktycznie, dzis nie bylo zle, krotki deszcz, prawie caly dzien sloneczny, wrecz upalny. No ale prognozy nie sa dobre..zobaczymy. Iza byla dzis u koni. Maja sie dobrze, ale jest jeden problem. Chmary much, muszek i tego calego gryzacego czegos obsiada konie. Wszedzie jest mokro, cieplo, wiec warunki maja idealne. Jutro poszukam w necie jakichs opryskow. Moze ktos sie zna na tym?[/QUOTE] Znalazłam coś takiego, pozycja trzecia Repel-35: [URL]http://sklep.zooglobe.pl/categories/view/63[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Od paru dni jestem chora, czuje się fatalnie i dzisiaj w końcu poszłam do lekarza bo uznałam że bez antybiotyku sie nie obędzie, ale dzięki temu zdobyłam recepty na kolejne 4 opakowania salbutamolu:) Jutro zrealizuje:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']to tutaj prośba do Anny - sprawdzic trase :) ja szczerze powiem, ze nie wiem któręcy bedzie jechac[/QUOTE] A czy można się z nią jakoś skontaktować? to bym zapytała:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
3x a czy bedzie możliwość przekazania salbutamolu tej dziewczynie, która jedzie w weekend do Lanckorony, bo mam 4 i AnnaA załatwiła jeszcze racepte na parę sztuk ( wielkie dzięki Aniu:)) to wykupię i tak jak pisałam kupiłabym jeszcze trochę waty dla koni i może chociaz jeden szampon jakiś lepszy. Tylko jest kwestia czy ta koleżanka będzie jechała przez Radom? Powiem szczerze że boję się wysyłac pocztą te szklane butelki.. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marlenka a masz może jej zdjęcia jakies to bym chociaż ogłoszenia kici porobiła bo inaczej pomóc nie dam rady niestety. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Monday wielkie dzieki dla Ciebie i Mariusza:):) Lady na tych zdjęciach wygląda taka drobniutka:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciuki:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja oczywiście zostawiam tą moją malutką deklarację na prowizję:) wpłacę jutro:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Pani Ala mówiła że ok 7 miesięcy, może mieć troche wiecej, podobno nie powinna już urosnąć. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Zdjecia Bajki robione przez Marlenkę są na str 97 w poscie nr 966, na tej stronie są tez zdjęcia Amelki i małej Psotki, na następnej są nowe fotki Mili. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No to się nasza Lady nie popisała, ale jaka szczęsliwa na zdjęciach, po tym przygnębiającym schronie nareszcie takie wspaniałe otoczenie:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
To ja bardzo mocno kciuki zaciskam. Jutro podzwonię po znajomych z Radomia i pomęczę ich o te recepty na Salbutamol, spytajcie prosze tej dziewczyny, która ma jechac do Lanckorony czy będzie mogła odebrac ode mnie syropy czy mam wysyłać pocztą, wolałabym je przekazać komuś bo nie ma pewności że przesyłką dojdą całe. Może jeszcze bym watę dokupiła bo chyba gdzies było napisane że dużo jej dla koników potrzeba. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33'][COLOR=Red][B]Jest jeszcze jedna wazna sprawa. [/B][/COLOR][B]3 x, ktora tak dzielnie tutaj wszystko organizuje i trzyma twarda reka wystawila allegro, a wlasciwie kilka.[/B] Odzew byl calkiem, calkiem i na pewno pomoze to w ratowaniu Fundacji Biafry. Jednak kazda wygrana aukcja obciazona jest prowizja, ktora trzeba szybko uiscic. [B]Prowizja ( plus koszt wystawienia cegielek) wyniosla w tym przypadku 155, 50 zl.[/B] 3 x nie chce brac pieniedzy na to z tych, ktore przyszyly z aukcji, ale sama tez nie da rady tak duzej kwoty zaplacic. Pieknie prosimy o pomoc, moze uda sie zebrac po 5, 10 zl i zaplacimy razem prowizje.?? Skladam pierwsza deklaracje: 10 zl.[/QUOTE] Ja dokładam kolejne 10 zł:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Pisałam już tą prośbe na watku Lady ale pozwolę sobie tutaj tez wstawić offa: mam wielką prośbę do dogomaniaków z Radomia:) Dla koników Biafry jest potrzebna dość duża ilość syropu o nazwie Salbutamol, to syrop dla dzieci, ale przez jakiś czas mozna go stosować u koni w zastępstwie innego bardzo drogiego leku weterynaryjnego. Mi udało się zdobyć od mojego weta recepty na 4 sztuki tego syropu, czy macie może jakiś zaprzyjaźnionych wetów, lub lekarzy, którzy mogliby wypisać receptę (bezpłatnie) na choć 1 lub 2 takie syropy? Ja bym te recepty od Was odebrała i wykupiła, fajnie gdyby to było jak najszybciej:) Bedę bardzo wdzięczna za pomoc:) Aha i musi byc syrop nie tabletki. [/B] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ja mam te 4 butelki Salbutamolu to jakby ta dziewczyna jechała przez Radom ( a chyba do Krakowa inaczej się nie da) to chetnie bym przekazała, postaram się jeszcze zdobyć więcej w ciągu tego tygodnia. Moja znajoma też proponowała koce ale nie wiem czy to są takie lekkie dobre do prania, dowiem się, ona jest z Warszawy. -
To trzeba suni szybko sterylkę w schronie załatwić.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Świetnie Donka:) wiec same dobre wieści, wielkie dzięki. A to że zaczepia inne psy do zabawy, po prostu super:) -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze raz przepraszam za offa ale mam wielką prośbę do dogomaniaków z Radomia:) Dla koników Biafry jest potrzebna dość duża ilość syropu o nazwie Salbutamol, to syrop dla dzieci, ale przez jakiś czas mozna go stosować u koni w zastępstwie innego bardzo drogiego leku weterynaryjnego. Mi udało się zdobyć od mojego weta recepty na 4 sztuki tego syropu, czy macie może jakiś zaprzyjaźnionych wetów, lub lekarzy, którzy mogliby wypisać receptę na choć 1 lub 2 takie syropy? Ja bym te recepty od Was odebrała i wykupiła, fajnie gdyby to było jak najszybciej:) Bedę bardzo wdzięczna za pomoc:) Aha i musi byc syrop nie tabletki. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Napisałam post i niechcący go usunęłam:) jesli byłaby taka mozliwość to ja tez jestem za szkoleniem, Donka ją poobseruje i powie nam co o tym myśli. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marzenuś może temu pierwszemu domkowi zaproponować Bajkę, ona taka śliczna, kudłata i chyba już nie urośnie jak mówiła p.Ala, a do tego drugiego Milę albo Amelkę? Szkoda by było takie fajne domki zmarować, może pokaż tym ludziom zdjęcia sunieczek. Jak nie będę odpowiadać to bedziemy szukac dalej, w schronie u nas tez mamy małe suczki, ale fajnie by było od Pani Ali wyadoptować. Kana, witaj na wątku:) myślę że to bardzo dobry pomysł żeby zrobić taki wątek ze zdjęciami psiaków, wtedy każdy by wiedział jakie są konkretnie do adopcji, tylko że ja nie dam rady czasowo tego niestety zrobić. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ja mam narazie 4 butelki salbutamolu dla koników, niestety na taką tylko ilość mógł wypisac recepty mój wet, dzisiaj przyjeżdza moja siostra to powiem żeby dzwoniła do swojej znajomej lekarki z Łodzi i zobaczymy co się da załatwić. Tak jak pisałam wczesniej wysłałam maila do przyjaciół, jedna z nich ( kochana Grażynka) obdzwania z kolei swoich znajomych i szuka pomocy dla Biafry, jedna z jej koleżanek ma do oddania koce i kołdry, czy przydałyby sie dla zwierzaków? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z moim wetem on wypisze receptę na kilka opakowań Salbutamolu, ja wykupie i wyślę, adres do wysyłki poprosze na PW, aha oczywiście w prezencie dla koników:):) -
Mały piesek i suczka trafią do schroniska jeśli nie pomożemy! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red to napisz tekścik a ja poogłaszam, Tinke proponowałam już dwóm paniom które odezwały sie do mnie z innych ogłoszeń, ale niestety nie mam jeszcze odpowiedzi od żadnej z nich:( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Mi niestety nie udało sie dzisiaj dostac do pediatry z synem:( dzieciaki chorują i strasznie cieżko wyciągnąć kartę, moja siostra ma jeszcze znajoma pediatrę w Łodzi może ona wypisze receptę, dzisiaj zapytam. Anhata, wielkie dzięki za pomoc dla Biafry:):):)