Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. To ja zadzwonię dzisiaj do tej pani i jeszcze pogadam, zobaczymy czy któraś sunia im przypadła do serca. Jelłi chodzi o bazarek to ja niestety nie mam za bardzo rzeczy które moza by wystawić, moja siostra z koleżanką zaczęły robić takie fajne kolczyki i zaproponowała że jak zrobia wiecej to wystawi się je na bazerek dla p.Ali ale to jeszcze chwilę potrwa. Ja jeszcze poszukam czegos fajnego u mnie co by się nadawało.
  2. Niestety gmina nic nie robi dla psiaków p. Ali, a my nie bardzo wiemy jak coś od nich wyegzekwować. Ja ogłaszam Amelkę, Milę, Bubę, Wikę i Psotkę, Asika, Bobika, Lalę i Bajbusa. Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani zainteresowana adopcją Psotki, chciałaby adoptować sunię która w przyszłości nie będzie duża, Marlenka Ty je widziałaś napisz jakiej wielkości ona może być w przyszłości patrząc na Wikę? Wysłałam tej pani też zdjęcia Mili i Amelki, zobaczymy może sie zdecyduje na adopcje którejś z sunieczek. Podałam nr kom. do p. Ali. Mam nadzieję, że Wika szybko wydobrzeje biedactwo. Może można by jakieś bazarki dla przytuliska p. Ali zrobić, tylko że ja nie mam w tym żadnego doświadczenia. Dziewczyny zmieńcie proszę napis w banerku że bardzo potrzebna pomoc finansowa bo sytuacja jest dramatyczna.
  3. Ale fajnie:) jednak bezczelnośc tego babska nie zna granic, lekarze z lecznicy powinni jej powiedzieć że ma zapłacić z tysiaka za leczenie suni, myslę że szybko zrezygnowałaby wtedy z wszelkich roszczeń. Inna sprawa ze dobrze byłoby znać adres tych ludzi bo już sie boję co spotka następnego ich psiaka:( Całe szczęście że byłyście wtedy w lecznicy Red:)
  4. Właśnie mialam zaproponować że jak już wszystko uzgodnimy to żebyśmy pokasowali te posty nie dotyczace Redy:)
  5. Panca to może wpłać na tamtą sunię, jeśli moge wyrazić moje zdanie, skoro ona już może jechac a nie ma na to funduszy. Panca podziękuj od nas koleżance i wielkie dzęki dla Ciebie za to że opowiadasz o Farciku znajomym:):)
  6. Ja w sobotę niestety nie moge bo jade z Igorkiem do Warszawy do neurologopedy i na prezentacje nowego pionizatora i wrócę późno wieczorem. Jak Ty Anhata dzwonisz do Wlodiego to ja zadzwonię do Dorki, i niech mnie ktos zabierze do samochodu bo ja chcę sie napić:)
  7. [quote name='Panca']ale cudowna wiadomosc!!!!wobec tego czy mam przelewac obiecane 30 zl czy przekazac je na innego biedaka? Red napisz szczerze bo jesli dalej zbieramy kase to sie nie wycofam z deklaracji a jak nie trzeba to inny psiak zyska te pieniadze[/QUOTE] Panca jesli możesz pomóc to będziemy bardzo wdzięczni bo do opłacenia będzie rachunek za leczenie Farcika i za leczenie jeszcze jednej suni, którą wczoraj jakiś palant przywiózł do tej samej kliniki z zamiarem uśpienia. gdyby nie interwencja dziewczyn to pewnie by ją zabrał i gdzieś wyrzucił,a tak sunia ma szanse na wyleczenie, to link do watku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187593-Mój-pan-chciał-mnie-uśpić-nie-miał-pieniędzy-na-leczenie...Radom-(10-mies.owczarek[/URL] Bardzo się cieszę że Farcik dostał taką szansę, może to już będzie jego domek na stałe, tak mi sie marzy:)
  8. No własnie Beatka nie pojawia sie na wątku i nie pomyśleliśmy, dziewczyny kto ma z nią kontakt niech zapyta, ja zadzwonię do Wlodiego i Dorki:) Też uważam że lepiej by było zrobić spotkanko wcześniej jeśli Ani to nie przeszkadza:) No i oczywiście my ze sobą też przywiezilibyśmy jakieś jedzonko i "napoje":):)
  9. Wydrukowali dzisiaj ogłoszenie Easy w Metrze, może ktoś zadzwoni..
  10. Ja chętnie bym tez pojechała ale muszę pogadać z rodzinką czy zostana z dzieciakami, no i wszystko zalezy od tego czy Igorek juz bedzie zdrowy bo narazie dostaje zastrzyki bo ma zapalenie oskrzeli. W razie co to chetnie bym sie z kimś zabrała to bym sobie mogła jakies piwko wypić o ile inni tez by pili:):) A czy DORKA i Wlodi też chcą jechać? Fajnie by było:)
  11. jest piekna, kto wspomoże tą biedną porzuconą psinkę?:( bardzo prosimy. Myślę że znalezienie jej domu nie będzie problemem, żeby tylko wyzdrowiała.
  12. A teraz jakie ma widoki:) tylko pozazdrościć, należy Ci się Margolciu kochana:)
  13. Ojej jaki on biedny:(, kochany psiaczek. Dzięki dziewczyny że odwiedzacie Farcika, dzięki Wam ma kogoś bliskiego. Red dopisz kochana w tytule, że potrzebny też DT.
  14. A po walnym to raczej na jakiegos browarka gdzieś w pobliżu bo ja muszę wrócić najpóźniej na kąpanie dzieci:):) Mój luzik skończył sie kilka lat temu:) Redunia do góry, piękna psinko:)
  15. Fajnie by było tak w większej grupie sie spotkać, ja wracam 11 lipca i mysle że w najbliższy weekend potem już bym była "czasowa":)
  16. [quote name='andzia69']to dobrze, bardzo dobrze!:):) gdzie psiaczek trafi jak będzie mógł opuścic lecznicę? chyba nie do tych ludzi....[/QUOTE] Najlepszy byłby DT i tylko to wchodzi w rachubę, jednak największy problem w tym że takiego nie mamy:( Nie ma mowy żeby psiak wrócił do tych ludzi, wszystkie pieski u nich mają gdzie spać i co jeść tylko dzięki Voess, powinno im się zabrać wszystkie i zabronić posiadac następne, ale niestety to niemożliwe dzięki naszemu wspaniałemu prawu.
  17. [quote name='Panca']jest kolejna chetna do wplaty!!!dziekuje Ci Joanno Cz.:)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:)
  18. [quote name='AnnaA']A na tę kawę i piwo to zapraszam do mnie, szczególnie gdyby była ładna pogoda. Może uda sie zebrac drużynę?[/QUOTE] To naprawdę dobry pomysł:) dziękujemy za zaproszenie Aniu:) Ja niestety juz w czerwcu się nie wyrobie bo 27 wyjeżdżam z Igorem na turnus rehabilitacyjny na 2 tygodnie ale po powrocie bardzo chetnie, drużyna co Wy na to?:)
  19. Ale Bajeczka ma super:) A Budrys no samo piękno jak ja uwielbiam takie psiaki:) Dziewczyny jesteście boskie, ale p. Ala będzie miała super niespodziankę, Ellig jeszcze raz dzieki:)
  20. Może po Walnym? Ostatnio tak nam sie udało wyskoczyć:) Tym razem to nie bedzie wyborcze to pewnie i tak długie nie będzie:)
  21. Nie ma za co dziękować Wiking przecież wszyscy gramy w tej samej drużynie tylko ja tak bardziej w rezerwie, dlatego pomagam w taki sposób jak mogę:) Wy wszyscy poświęcacie dużo więcej czasu i energii:)
  22. Ellig bardzo dziękujemy:):) Gdybym mogła Wam dziewczyny sie jakoś przydać w formie pośrednika telefonicznego to jestem do usług:)
  23. Nie traćmy nadziei, taka śliczna sunia znajdzie swój domek:) Ja robię Reduni ogłoszenia na cafeanimal, gumtree warszawa i adopcjapsa.
  24. Marlenka skoro masz taką dobrą rękę to czy moge teraz Amelkę ogłaszac z kontakem do Ciebie? :) No i tak przy okazji.. czekam na zdjęcia kociczki:mad::cool3:
  25. Czy wiadomo co u rodzinki? Może maluchy można już ogłaszać?
×
×
  • Create New...