Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. [B][COLOR=darkred]Bardzo proszę wszystkich dogomaniaków z Radomia o pomoc, w schronie jest sunia z zaawansowanym świerzbem, wygląda strasznie:( Luisien chce jej bardzo pomóc, potrzebne są stare kołdry, przescieradła, poszwy, dobra karma. Luisien chce jeździc codziennie po południu do suni, kąpać ją i opatrywać, jesli ktoś miałby czas żeby pomóc lub choćby podwieźć dziewczynę do schroniska bo ona nie ma samochodu to byłoby super. Mnie nie będzie niestety do końca tygodnia bo wyjeżdżam jutro rano, a Luiza chce zacząć jak najszybciej. Bardzo proszę pomóżcie. Jeśli ktoś chce pomóc a nie ma kontaktu do Luisien to podam na PW.[/COLOR][/B]
  2. To mocno kciuki trzymamy:)
  3. Nescca robicie coś cudownego dla Zuluska:) jesteście niesamowite:) Cyranka nie rozumiem po co robisz niepotrzebnie zamęt na wątku, wyrwałaś jakąś wypowiedź Red z samego początku wątku i komentujesz. Red była jedną z osób które najbardziej chciały wyrwać Zuluska ze schroniska, a co do odpowiedniego trzymania i opieki nad psiakami w naszym schronie to jest tam 300 miejsc, psów w tej chwili 640, może podpowiesz w jaki sposób rozciągnąć teren aby każdy miał własny boks...co byłoby naszym marzeniem.
  4. [quote name='pati851']Kochani jak Sara w nowym domku?[/QUOTE] Pati patrz post 264:cool3:
  5. A ja dzisiaj zrobię Lady wyróżnione gumtree warszawa, bo wczoraj niestety nie zdążyłam.
  6. Uciełyśmy sobie z AniąA miłą rozmowę i jakoś tak wyszło tyle zdjęć (oczywiście wybrałam te najbardziej nadające się do ogłoszeń):) A Drop to bardzo wdzięczny model:) Szkoda tylko, że ten teren obok schroniska nie należy do Tozu bo byłoby to świetne miejsce na wybiegi dla psiaków.
  7. Faktycznie świetnie się goi:) jak odrośnie futerko to z Zulusa będzie piękny miś:)
  8. I jeszcze ciut:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/328/fbcb8b8e98213f73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/328/837ed7c14d01b8d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/324/7a7d4fe2cdf4b196med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/324/7cb86264019e0ce3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/328/78c30fe7073a25e2med.jpg[/IMG][/URL]
  9. I jeszcze:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/324/c23fcea735c65f70med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/329/cc9defecb5fcb7acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/324/0aaccb77ac82739bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/76ee1ebe9532c8e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/08632e8ad30ce0d6med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Zdjęcia Dropika:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/394e58daa239a494med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/329/d335afd798ab780dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/329/f786d07e3ea70cddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/328/f71ecb543ddb58f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/b8174e5485d298bemed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Faktycznie Torpeda ma pskudne rany, chciałabym żeby znalazła taki dom jak Sara...
  12. Oczywiście że przyjedziemy Aniu:) myślałam, że uda nam się w tą niedzielę, nawet rozmawiałam o tym z Wikingiem, ale tak jak Ci mówiłam niestety ze wzgledu na stan mojej Zuzi nie dam rady teraz zostawić jej na cały dzień. Mam nadzieję że uda nam się w przyszły weekend.
  13. dzisiaj dzwoniła do mnie Pani Sary, u suni wszystko w porządku:) niestety na razie jeszcze jest mocno wystraszona i większośc czasu spędza w swojej budce, ale Pani pomalutku ją oswaja. Dwa razy była burza i sunia chciała wtedy wejśc z tarasu do domu, została oczywiście wpuszczona i przy okazji Pani troszkę popracowała nad jej sierścią. Niesttey nadal jest troszkę za wczesnie na kąpiel, ale jak tylko będzie to możliwe to sunia zostanie wykąpana. Nie ma co gadać, trafił jej się wpaniały dom:) Prosiłam o zdjęcia, jak tylko dostane to wkleje na wątek. Pati a ja mam prośbę do Ciebie, jak będziesz w schronie to pogadaj z kimś kto znał Sarę jeszcze przed pogryzieniem jak ona sie dokładnie zachowywała w stosunku do ludzi?
  14. Wieczorem wstawię fotki Dropa, on w rzeczywistości jest większy niz mi się wydawał na pierwszych zdjęciach, to śliczny pies, bardzo łagodny i wdzięczny.
  15. Ala a robisz mu codziennie ogłoszenie na cafeanimal tak jak Ci pisałam? Poproś kogos tez o allegro jeśli nie ma, może Monday zgodzi się zrobić.
  16. Zrobiłam na szybko Dropkowi ogłoszenia na gumtree warszawa i adopcjapsa, narazie z tymi fotkami co są. Choć oczywiście nadal podtrzymuję to co mam w podpisie:)
  17. Po prostu człowiek bo tylko ludzie są zdolni do takiego okrucieństwa:( Jak dobrze że trafił na DORKĘ i że mamy w Radomiu "Pankracego"
  18. Ja mogę zrobić wyróznione ogłoszenie na gumtree tylko napiszcie gdzie lepiej warszawa czy kraków?
  19. Jak możesz Marlenka to zgłoś a my bedziemy pisać na wątkach żeby ludzie głosowali.
  20. Może poprosić Bastis o zrobienie fotek, ona takie piękne fotki Pysiowi zrobiła:)
  21. Ja napisałam do fundacji Canis parę dni temu ale jak na razie nie dostałam żadnej odpowiedzi.
  22. Bastis wielkie dzięki za piękne zdjęcia, bardzo przydadzą się do ogłoszeń:) Dziewczyny czy Pysio juz na stałe biega bez kołnierza? Co powiedzieli lekarze?
  23. Nie ma co gadać, Wiking dzięki Tobie i Twojej rodzince obie sunie mają wspaniałe nowe życie:) Zdjęcia przepiękne:)
  24. Amelka tez potrzebuje sterylki...
×
×
  • Create New...