tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkred]Bardzo proszę wszystkich dogomaniaków z Radomia o pomoc, w schronie jest sunia z zaawansowanym świerzbem, wygląda strasznie:( Luisien chce jej bardzo pomóc, potrzebne są stare kołdry, przescieradła, poszwy, dobra karma. Luisien chce jeździc codziennie po południu do suni, kąpać ją i opatrywać, jesli ktoś miałby czas żeby pomóc lub choćby podwieźć dziewczynę do schroniska bo ona nie ma samochodu to byłoby super. Mnie nie będzie niestety do końca tygodnia bo wyjeżdżam jutro rano, a Luiza chce zacząć jak najszybciej. Bardzo proszę pomóżcie. Jeśli ktoś chce pomóc a nie ma kontaktu do Luisien to podam na PW.[/COLOR][/B] -
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
tula replied to ala21's topic in Już w nowym domu
To mocno kciuki trzymamy:) -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nescca robicie coś cudownego dla Zuluska:) jesteście niesamowite:) Cyranka nie rozumiem po co robisz niepotrzebnie zamęt na wątku, wyrwałaś jakąś wypowiedź Red z samego początku wątku i komentujesz. Red była jedną z osób które najbardziej chciały wyrwać Zuluska ze schroniska, a co do odpowiedniego trzymania i opieki nad psiakami w naszym schronie to jest tam 300 miejsc, psów w tej chwili 640, może podpowiesz w jaki sposób rozciągnąć teren aby każdy miał własny boks...co byłoby naszym marzeniem. -
[quote name='pati851']Kochani jak Sara w nowym domku?[/QUOTE] Pati patrz post 264:cool3:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A ja dzisiaj zrobię Lady wyróżnione gumtree warszawa, bo wczoraj niestety nie zdążyłam. -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Uciełyśmy sobie z AniąA miłą rozmowę i jakoś tak wyszło tyle zdjęć (oczywiście wybrałam te najbardziej nadające się do ogłoszeń):) A Drop to bardzo wdzięczny model:) Szkoda tylko, że ten teren obok schroniska nie należy do Tozu bo byłoby to świetne miejsce na wybiegi dla psiaków. -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Faktycznie świetnie się goi:) jak odrośnie futerko to z Zulusa będzie piękny miś:) -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
I jeszcze ciut:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/328/fbcb8b8e98213f73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/328/837ed7c14d01b8d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/324/7a7d4fe2cdf4b196med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/324/7cb86264019e0ce3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/328/78c30fe7073a25e2med.jpg[/IMG][/URL] -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
I jeszcze:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/324/c23fcea735c65f70med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/329/cc9defecb5fcb7acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/324/0aaccb77ac82739bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/76ee1ebe9532c8e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/08632e8ad30ce0d6med.jpg[/IMG][/URL] -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Dropika:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/394e58daa239a494med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/329/d335afd798ab780dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/329/f786d07e3ea70cddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/328/f71ecb543ddb58f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/324/b8174e5485d298bemed.jpg[/IMG][/URL] -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Oczywiście że przyjedziemy Aniu:) myślałam, że uda nam się w tą niedzielę, nawet rozmawiałam o tym z Wikingiem, ale tak jak Ci mówiłam niestety ze wzgledu na stan mojej Zuzi nie dam rady teraz zostawić jej na cały dzień. Mam nadzieję że uda nam się w przyszły weekend. -
dzisiaj dzwoniła do mnie Pani Sary, u suni wszystko w porządku:) niestety na razie jeszcze jest mocno wystraszona i większośc czasu spędza w swojej budce, ale Pani pomalutku ją oswaja. Dwa razy była burza i sunia chciała wtedy wejśc z tarasu do domu, została oczywiście wpuszczona i przy okazji Pani troszkę popracowała nad jej sierścią. Niesttey nadal jest troszkę za wczesnie na kąpiel, ale jak tylko będzie to możliwe to sunia zostanie wykąpana. Nie ma co gadać, trafił jej się wpaniały dom:) Prosiłam o zdjęcia, jak tylko dostane to wkleje na wątek. Pati a ja mam prośbę do Ciebie, jak będziesz w schronie to pogadaj z kimś kto znał Sarę jeszcze przed pogryzieniem jak ona sie dokładnie zachowywała w stosunku do ludzi?
-
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Wieczorem wstawię fotki Dropa, on w rzeczywistości jest większy niz mi się wydawał na pierwszych zdjęciach, to śliczny pies, bardzo łagodny i wdzięczny. -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mordka mu sie śmieje:) -
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
tula replied to ala21's topic in Już w nowym domu
Ala a robisz mu codziennie ogłoszenie na cafeanimal tak jak Ci pisałam? Poproś kogos tez o allegro jeśli nie ma, może Monday zgodzi się zrobić. -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam na szybko Dropkowi ogłoszenia na gumtree warszawa i adopcjapsa, narazie z tymi fotkami co są. Choć oczywiście nadal podtrzymuję to co mam w podpisie:) -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Po prostu człowiek bo tylko ludzie są zdolni do takiego okrucieństwa:( Jak dobrze że trafił na DORKĘ i że mamy w Radomiu "Pankracego" -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja mogę zrobić wyróznione ogłoszenie na gumtree tylko napiszcie gdzie lepiej warszawa czy kraków? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Jak możesz Marlenka to zgłoś a my bedziemy pisać na wątkach żeby ludzie głosowali. -
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Może poprosić Bastis o zrobienie fotek, ona takie piękne fotki Pysiowi zrobiła:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ja napisałam do fundacji Canis parę dni temu ale jak na razie nie dostałam żadnej odpowiedzi. -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Bastis wielkie dzięki za piękne zdjęcia, bardzo przydadzą się do ogłoszeń:) Dziewczyny czy Pysio juz na stałe biega bez kołnierza? Co powiedzieli lekarze? -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
tula replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Nie ma co gadać, Wiking dzięki Tobie i Twojej rodzince obie sunie mają wspaniałe nowe życie:) Zdjęcia przepiękne:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Amelka tez potrzebuje sterylki...