-
Posts
10718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paros
-
Straciła życie broniąc dzieci...zostaly 4 sierotki-3 juz w domach
paros replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Kociaki, a nie lepiej do ciotki na chatę :evil_lol: bezpieczniej i wygodniej :lol: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4770/kot1ek7.jpg[/IMG] -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
paros replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czeka i ...... :shake: -
Rottka Zula - zbieramy na operację i szukamy domku !!!!
paros replied to Agata_Emi's topic in Już w nowym domu
Zula trzymaj się będzie dobrze :thumbs: :thumbs: :thumbs: A ja baaaaaardzo kocham rottki :lol: Zula całuski ode mnie :calus: -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
paros replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzeba napisać nowe ogłoszenia :roll: -
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
paros replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Akita taka smutna, bo bezdomna :roll: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3349/pict0349asmall2ne.jpg[/IMG] -
Kto może pomóc :roll: :modla: :modla: :modla: :modla:
-
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
paros replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I co u Korka? -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
paros replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fuksik ........... :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: [IMG]http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria/Fuks5.jpg[/IMG] -
Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...
paros replied to Tigraa's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='Tweety']Po ustaleniach z Anią Tygrysiczką i w związku z głosami dochodzącymi z różnych stron postanowiłyśmy 100 zł przeznaczyć na kwiaty a resztę pieniędzy wręczyć mamie Pauli aby miała na chwilę na jej psiaki. Czy są jakies sprzeciwy?[/QUOTE] Dziewczyny zróbcie tak, jak uważacie. Same wiecie najlepiej jak wygląda sytuacja. Mama Pauli została z jej pieskami. To dobrze, że zostają u niej, ale teraz jest jej bardzo ciężko. :shake: ............ :-( :-( -
MOJŻESZ-Żory-o 16-30 odszedł zaTM:(:(:(
paros replied to marmar's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorothy! A co z tej suni taka zachłanna dziewczyna! :cool3: Cały metraż chciałaby tylko dla siebie zająć? A dla innych to nic :cool3: To widać chłopak Mosiek powinien zrobić tu porządek :evil_lol: A tej niegrzecznej suni "łobuzicy" proponuję pokazać kaganiec i pogrozić założeniem, kiedy będzie gryzła domowe sunie! A kiedy spróbuje pokazać ząbki którejś to proponuje założyć kaganiec n.p. na 15 minut, potem zdjąć. Po kilku razach powinno być lepiej :lol: -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
paros replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Kostek, to siostra Batmanka żyje :lol: Bo ja ostatnio ponowiłam ogłoszenia jako apel i tytuł smutniejszy!! (na kilku forach w dniu 16.08 ) [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/343659_teraz_juz_zostalem_sam.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/343659_[B]teraz_juz_zostalem_sam[/B].html[/URL] i w nim wspomniałam o siostrze, z którą był! Czy to siostra ze zdjęcia, o której jest mowa? [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/zdjecie/343659_1.html"][IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/f6/48/32/343659_7_d41d_s.jpeg[/IMG][/URL] -
Wysłałam linki do tego wątku panu, który rozglądał się za owczarkiem. Ale nie odpowiedział :shake:
-
Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...
paros replied to Tigraa's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
To takie niesprawiedliwe :-( Nie znałam jej, ale podziwiałam kiedy kilka miesięcy temu ratowała Czarusia leżącego na przedmieściach Krakowa - późnym wieczoram leciała do niego z pomocą. Przejrzałam jej ostatnie posty i okazało się, że w ciągu czterech ostatnich miesięcy spotkało ją wiele złego :shake: wspomniała niewiele. Ale z tych kilku zdań wynika, że tymi kłopotami możnaby spokojnie "obdzielić" kilka osób. I jej wrażliwe serduszko nie wytrzymało :-( :-( Żegnaj Skarabeusz37 i opiekuj się milusińskimi za TM. -
Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...
paros replied to Tigraa's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
To straszne, że już ............ :bigcry: :bigcry: tak wcześnie...... :bigcry: :bigcry: Ja wpłacę 50zł. Ale wyślę jutro przez pocztę, a to jeszcze 2 dni będą szły!! Może poproszę AFN o założenie za mnie :modla: zanim dojdą!! -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
paros replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Aleksandra_B, może podamy tel. do anielicy (Dorota)- jest w poście 28 :lol: Co proponujesz? -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
paros replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Do kogo podać telefon w ogłoszeniach, wykorzystam tekścik i ogłoszę apel w necie :lol: -
Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']
paros replied to romenka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Romenka ja już w piątek wstawiłam Dobcię na: eoferty.pl ale.gratka.pl Na eoferty to śmiesznie wyszło, bo Twoje ogłoszenie jest nad moim i to samo zdjęcie :lol: Mam mało czasu, więc wstawiam ogłoszenia a linki podaję później. To usunąć z eoferty czy może zmienić zdjęcie? :razz: -
I co z domkiem :roll:
-
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
paros replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Akita smutna :shake: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3349/pict0349asmall2ne.jpg[/IMG]