Jump to content
Dogomania

paros

Members
  • Posts

    10718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paros

  1. Kociaki, a nie lepiej do ciotki na chatę :evil_lol: bezpieczniej i wygodniej :lol: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4770/kot1ek7.jpg[/IMG]
  2. Zula trzymaj się będzie dobrze :thumbs: :thumbs: :thumbs: A ja baaaaaardzo kocham rottki :lol: Zula całuski ode mnie :calus:
  3. Trzeba napisać nowe ogłoszenia :roll:
  4. Akita taka smutna, bo bezdomna :roll: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3349/pict0349asmall2ne.jpg[/IMG]
  5. Kto może pomóc :roll: :modla: :modla: :modla: :modla:
  6. Fuksik ........... :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: [IMG]http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria/Fuks5.jpg[/IMG]
  7. Dziadek nie jest zestresowany to i kupa dobra :evil_lol: A kiedy obudził się to chodził i wszystko oglądał, bo nie wierzył w szczęście jakie go spotkało :lol:
  8. [quote name='Tweety']Po ustaleniach z Anią Tygrysiczką i w związku z głosami dochodzącymi z różnych stron postanowiłyśmy 100 zł przeznaczyć na kwiaty a resztę pieniędzy wręczyć mamie Pauli aby miała na chwilę na jej psiaki. Czy są jakies sprzeciwy?[/QUOTE] Dziewczyny zróbcie tak, jak uważacie. Same wiecie najlepiej jak wygląda sytuacja. Mama Pauli została z jej pieskami. To dobrze, że zostają u niej, ale teraz jest jej bardzo ciężko. :shake: ............ :-( :-(
  9. Dorothy! A co z tej suni taka zachłanna dziewczyna! :cool3: Cały metraż chciałaby tylko dla siebie zająć? A dla innych to nic :cool3: To widać chłopak Mosiek powinien zrobić tu porządek :evil_lol: A tej niegrzecznej suni "łobuzicy" proponuję pokazać kaganiec i pogrozić założeniem, kiedy będzie gryzła domowe sunie! A kiedy spróbuje pokazać ząbki którejś to proponuje założyć kaganiec n.p. na 15 minut, potem zdjąć. Po kilku razach powinno być lepiej :lol:
  10. Kostek, to siostra Batmanka żyje :lol: Bo ja ostatnio ponowiłam ogłoszenia jako apel i tytuł smutniejszy!! (na kilku forach w dniu 16.08 ) [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/343659_teraz_juz_zostalem_sam.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/343659_[B]teraz_juz_zostalem_sam[/B].html[/URL] i w nim wspomniałam o siostrze, z którą był! Czy to siostra ze zdjęcia, o której jest mowa? [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/zdjecie/343659_1.html"][IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/f6/48/32/343659_7_d41d_s.jpeg[/IMG][/URL]
  11. Wysłałam linki do tego wątku panu, który rozglądał się za owczarkiem. Ale nie odpowiedział :shake:
  12. A o Misiu zapomniałyście :crazyeye: :shake: Ja mu nie założyłam wątku bo czekam na informacje o nim, a Wy go pominęliście :shake: Biedny Misio!! [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/729/dsc098644jx.jpg[/IMG]
  13. To takie niesprawiedliwe :-( Nie znałam jej, ale podziwiałam kiedy kilka miesięcy temu ratowała Czarusia leżącego na przedmieściach Krakowa - późnym wieczoram leciała do niego z pomocą. Przejrzałam jej ostatnie posty i okazało się, że w ciągu czterech ostatnich miesięcy spotkało ją wiele złego :shake: wspomniała niewiele. Ale z tych kilku zdań wynika, że tymi kłopotami możnaby spokojnie "obdzielić" kilka osób. I jej wrażliwe serduszko nie wytrzymało :-( :-( Żegnaj Skarabeusz37 i opiekuj się milusińskimi za TM.
  14. To straszne, że już ............ :bigcry: :bigcry: tak wcześnie...... :bigcry: :bigcry: Ja wpłacę 50zł. Ale wyślę jutro przez pocztę, a to jeszcze 2 dni będą szły!! Może poproszę AFN o założenie za mnie :modla: zanim dojdą!!
  15. Aleksandra_B, może podamy tel. do anielicy (Dorota)- jest w poście 28 :lol: Co proponujesz?
  16. Do kogo podać telefon w ogłoszeniach, wykorzystam tekścik i ogłoszę apel w necie :lol:
  17. Romenka ja już w piątek wstawiłam Dobcię na: eoferty.pl ale.gratka.pl Na eoferty to śmiesznie wyszło, bo Twoje ogłoszenie jest nad moim i to samo zdjęcie :lol: Mam mało czasu, więc wstawiam ogłoszenia a linki podaję później. To usunąć z eoferty czy może zmienić zdjęcie? :razz:
  18. I co z domkiem :roll:
  19. Wklejam linki do ogłoszeń eoferty.pl ale.gratka.pl 4lapy.pl psy.pl gazeta.pl Ogłoszenia zostały umieszczone ponad dwa tygodnie temu :roll: Piękne zdjęcie Kajtusia, chyba trzeba dołączyć do ogłoszeń.
  20. Wilczek potrzebuje własnego posłanka :roll: [IMG]http://img499.imageshack.us/img499/6351/34cp.png[/IMG]
  21. Akita smutna :shake: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3349/pict0349asmall2ne.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...