Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. jaasne a zamiast szczekać robi kokokoko
  2. A ja również mam prośbę. Bardzo proszę o wyjaśnienie kwestii finansowych bezpośrednio z osobą, która obiecała tę pomoc. Wiele osób działa również pod szyldem VIVA jako pomniejsze grupy (ja również, jako 4DogS) a ponieważ wiem jakim problemem jest znalezienie domów tymczasowych wzamian za zwrot, bądź uczestnictwo w kosztach, nie chciałabym, żeby inne grupy nie uzyskiwały takiej pomocy w przyszłości, ponieważ ktos z kimś się nie dogadał a wszystko pod szyldem całej organizacji. Przepraszam za dygresję. Podczytuję wątek na bieżąco, bo ujmują mnie takie psy i osoby im pomagające ale ponieważ sama działam pod parasolem Vivy i wiem jak to wygląda, nie chciałabym kiedyś w przyszłości nie otrzymać pomocy dla psa, bo komuś po drodze coś nie tak wyszło.
  3. Ja też nie wiem jak z tym nacieraniem, bo ja byłam nacierana i sama też Młode nacierałam ale jak nastraszyli, to przestałam. Na szczęście na razie nie muszę;)
  4. Na katar nasivin odpowiedni dla danego wieku polecam. Ale tylko na noc, z godzinę przed snem. W dzień tylko nawilżanie i niech spływa co ma spływać. A nos przy każdej okazji smarować (ja jestem wierną fanką linomagu), bo się zaciera mocno Ad. nacierania. Podobno nie powinno się nacirać maściami rozgrzewającymi klatki piersiowej (chociaż mnie oczywiście nacierali i żyję). Podobno może to szkodzić na serduszko. Tylko plecy.
  5. tia....a potem ppotrzeźwieją i co? Kurcze, miałam nadzieję, że chociaż szczeniaki ruszą trochę adopcje a tu naprawdę chyba jakieś fatum....
  6. Mam nadzieję:)
  7. Tym Euro to już od dawna żyją, bo nie chcą psów adoptować. A Euro zaraz minie...i się euro nie przytuli i ogonem nie pomacha.
  8. Ale mnie to wciąż wkurza, tym bardziej jak człowiek brzmi sensownie. Bo z niektórymi to nawet gadać się nie chce. A tu zadzwoni i jeszcze do hotelu dzwoni a potem......wrrrrrrrrrr
  9. Pojęcia nie mam. Przestał się odzywać
  10. Ziutka, jak masz taką szczęśliwą rękę, to może ulitujesz się nad innymi czarnucho-brzydalami?
  11. Weź moje wyadoptuj, co? Bo mi już opada nawet to, co już bardziej opaść nie może. A jednak.....
  12. a nie chcą jeszcze czarnych psów? Jacyś dziwni Ci ludzie.... Normalnie, to kurde te czarnuchy najtrudniejsze do wyadoptowania a tutaj kolekcjonerzy się trafili.... Ja tez chcę takich Kolekcjonerów czarnych psów i brzydkich psów też:) Ale fajnie:)))) Chociaż myślałam, że jednak nie oddacie:) Twarde sztuki z Was:)
  13. tak samo jest niestety z telefonami. Było kilka o Frodo i żadnego o Noę
  14. [quote name='3 x']musze was troszkę naprostowac niestety nic od was nie zaadoptujemy bo nie przejdziemy przez sito pytań na wizycie przedadocyjnej ;) bo wiecie, my psa do lasu prowadzamy, a i to tylko ładne chcemy mieć chodzimy do pracy i nie jesteśmy w stanie zapewnić mu 4 spacerów dziennie po dwie godz ;) mało tego Zorka czasami spacerowala tylko dwa razy dziennie nie wpuszczamy psa do łóżka itd a poza tym pokurczom mówimy stanowcze "nie" ;)[/QUOTE] ja niewiel pytam, więc się nie martw:) a Dżambo uważa spacery za zbyt męczące, bo leżenie jest najlepszą formą spędzania psiego żywota, więc baaaaardzo by do Was pasował:) W związku z TaaaaaaKIMI zaletami,, wzrost możecie mu wybaczyć [quote name='sleepingbyday']ludwa, gośka robi nas jajo. a wy razem robicie w jajo mnie z marmeladą i cukinią też. jeszcze ja z ludwą powinnam zrobić gośkę w jajo. już wiem, jak - przesyłką dwupsową, lisławowo-dżambową, dostarczoną pod drzwi.... słuchajta, popytajcie znajomych o ta sunię na weekend.... pliz pliz.....[/QUOTE] ja mogę Co jedynie zaproponować to co kiedyś w Wilanowie
  15. [quote name='sleepingbyday']to kiedy adoptujecie lisława? słyszałam, ze nie możecie się doczekać. [/QUOTE] Nie mogą się doczekać ale na Dżambo, bo to narzeczony Zorki, więc będzie im przypominał a że bez jajek, to jak kobieta z brodą:) Ja mogę od razu z umową dostarczyć:)
  16. nika pisała, że nieprędko tanm pojedzie a pewnie z wujkiem też nie jest łatwo się przeprawić o psa...
  17. Wy się nie stresujcie:) Jak się nagle okaże, że trzeba ciąć, to niewiele jest czasu na przemyślenia;) Ja poszłam na unormowanie ciśnienia w 34 tygodniu i spakowałam się na 3 dni (poza ciuszkami praktycznie nic nie mieliśmy, bo miałam przecież jeszcze caaaały miesiąc;)) i następnego dnia po przyjściu do szpitala już dziecko mi wyciagnęli z brzucha:) I tak z perspektywy czasu, cieszę się, że z zaskoczenia, nie miałam kiedy myśleć i się denerwować. Ja się bólu porodowego bałam, bałam się czy skurcze rozpoznam, czy na czas do szpitala się wyrobię itp a tutaj zupełna zmiana planów. Nie rozmyślałam nad komplikacjami, nie było kiedy;)
  18. Bez zmian niestety, chociaż mieliśmy nadzieję na zmianę. Był pan, któremu wysłałąm zjęcia Twista, bo świetnie by pasował do rodziny i warunków. Pan nawet zadzwonił do hotelu, dowiedzieć się całej reszty o psie. I wydawało się, że będzie ok. I D.....AAAAA blada. Ręce mi opadają. Nawet szczeniaki domów nie mogą znaleźć:(
  19. Nikt nie dzwoni:( Zajrzyjcie na bazarki... Właśnie fakturę dostałam za szczepienia i odrobaczanie 136 zlotych. Na karmę też już poszlo ze 150 złotych a jest tylko jedna wpłata 50 zlotych:( Za to był tu l\lekarz opiekujący się maluchami. Ocenia,że spokojnie do 30 kg dobiją. Już ważą po 6. No i są zadziwiająco grzeczne. Słuchają się, chodzą przy nodze...Co oczywiście nie oznacza, że nie mają żadnych grzeszków na sumieniu;)
  20. A zapraszam na kolejny ciuchowy. Kilka nowości się znajdzie;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227875-**************Ciuchy-w-tym-nowości-)-torebki-biżuteria-do-10-06"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...teria-do-10-06[/COLOR][/URL]*************** [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4536/dsc1662y.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9494/dsc1741f.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6596/dsc1677l.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7250/dsc1745w.jpg[/IMG]
  21. A zapraszam na kolejny ciuchowy. Kilka nowości się znajdzie;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227875-**************Ciuchy-w-tym-nowości-)-torebki-biżuteria-do-10-06"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...teria-do-10-06[/COLOR][/URL]*************** [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4536/dsc1662y.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9494/dsc1741f.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6596/dsc1677l.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7250/dsc1745w.jpg[/IMG]
  22. A zapraszam na kolejny ciuchowy. Kilka nowości się znajdzie;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227875-**************Ciuchy-w-tym-nowości-)-torebki-biżuteria-do-10-06"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...teria-do-10-06[/COLOR][/URL]*************** [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4536/dsc1662y.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9494/dsc1741f.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6596/dsc1677l.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7250/dsc1745w.jpg[/IMG]
  23. A zapraszam na kolejny ciuchowy. Kilka nowości się znajdzie;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227875-**************Ciuchy-w-tym-nowości-)-torebki-biżuteria-do-10-06"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...teria-do-10-06[/COLOR][/URL]*************** [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4536/dsc1662y.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9494/dsc1741f.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6596/dsc1677l.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7250/dsc1745w.jpg[/IMG]
  24. A zapraszam na kolejny ciuchowy. Kilka nowości się znajdzie;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227875-**************Ciuchy-w-tym-nowości-)-torebki-biżuteria-do-10-06"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...teria-do-10-06[/COLOR][/URL]*************** [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4536/dsc1662y.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9494/dsc1741f.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6596/dsc1677l.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7250/dsc1745w.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...