Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Tytuł wziąż ten sam. Był zmieniony po znalezieniu domu ale już nieaktualny... Bardzo proszę o przeniesienie wątku...
  2. Nareszcie. Pięknocie się należy indywidualne głaskanie. ludzie tylko dla niej.... Oby tak wszystkim się szczęściło....
  3. Można. Tylko wszyscy domownicy powinni być konsekwentni a niestety czasami bywa tak, że jedni wychowują, inni to psują....:roll:
  4. Dostałyśmy nieco nutradylu, trzeba zapytać weta, czy to się nadaje na krzywicę, wtedy się jakoś umówimy na odbiór....I tak muszę podrzucić nutradyl dla Bronka i może Zolki, więc jakoś trzeba się umówić....
  5. No to superowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Od 13:01 niecierpliwie czekamy na informację. Na prawdziwą miłość i minuta wystarczy;)
  7. Ciapa to fajny psiak, trochę niestety rozwydrzony, ale mądry i szybko się uczy....Do tego jest naprawdę kochaną sunią:loveu:
  8. Ciapa niestety znowu szuka domu. Bardzo proszę o przeniesienie wątku.... Niestety dom bez kotów poszukiwany. Sprawa PILNA!!!!!!!
  9. Nikt nie chce psa co łatwo na rękach nosić się da????!!!!
  10. Oj, Fela, zdradzasz tajemnice alkowy nowych Pańciostwa. Czy to ważne kto z kim, gdzie i kiedy? grunt, że wszyscy zadowoleni są:evil_lol:
  11. Może jakochłopak do podesłania to żywiołowy Doduś? Albo jeśli suczka, to Tina? Miałaby towarzystwo do zabawy...
  12. Raczej tak. Nie rosną w jakimś zastraszającym tempie..są dość drobne
  13. Finansowe dno i rozpacz. I co dalej????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz:
  14. Pazury rosnoą mi ekspresowo jak słyszę takie historie. Mam nadzieję, że ktoś mu kiedyś odpłaci stosownie (skoro my nie możemy). A niech go wilki w lesie rozszarpują...byle dlugo...Trudno też potem by było ustalić,który zacząl:diabloti:
  15. Chętnych zero!!! Dom się kończy, w kasie dno absolutne, drugiego dna brak...Sunia kochana. P. u której jest zakochana w niej, ale zostać u Państwa nie może:placz:
  16. No!!!! Więcej takich dobrych wieści poproszę:evil_lol:
  17. Kochane psiątko, cudowne. Tulić, kochać, tulić, kochać, dbać, nakarmić, tulić, kochać i tak naokrągło mu się należy. Taka kochana psina a trafił na zwyrodnialców!!! Zabić to za mało!!! Moze przywrócą kiedyś instytucję kata, chętnie zmnienię etat. I wiecie...w niektórych przypadkach nawet by mi powieka nie drgnęła...Niech mi tylko ktoś drania przytrzyma
  18. Tak, tylko domów jakoś nie widać.... I co? kto odwiezie psa do chronu? Może jak już nas sytuacja dobije, to wynajmiemy kogoś z busem? Ja psa do schronu odwieźć nie pojadę!@!!:shake:
  19. Zolka czeka. W domu w którym przebywa jej czas się kończy. Co potem?????????????!!!!!!!!!!
  20. Moje jedno psiunio (którego już niestety nie ma) postanowiło kiedyś z racji niemożniści dopchania się do pańci, bo pańcia w wannie, zafunować sobie romantyczną kąpiel z tąże pańcią: Się pańcia zdziwiła widząc nagla psa za plecami (dobrze że już siedziała, nie leżała). A moje obecne psinio chodzi z pańciem w lesie siusiu robić (bo pańcio często na spacerek piwko zabiera, więc potem przystaje na siooo). Ale to trzba widzieć jak psinio pędzi jak tylko się zorientuje, że pańcio się zapodział. Nie ma to jak sikanie w towarzystwie pańcia:lol:
  21. Niestety tymczasowej opiekunce Zolki zmienila się sytuacja życiowa i nie może już zajmować się sunią. Nie ma gdzie suni umieścić, tym bardziej, że ze względu na łapę nie powinna chopdzić po schodach... Sytuacja jest naprawdę trudna
  22. Sunia szuka dobrego kochającego domku. Sprawa pilna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. Ja nic złego na myśli nie miałam....Jedynie kupkę osobników różnego gatunku zebranych do kupy w jednym miejscu;). A poza tym cytat został wyrwany z kontekstu innych osobników różnych gatunków i prostest stał się tendencyjny. Teraz ja protestuję
×
×
  • Create New...