Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. to załatwcie to formalnie a nie "nie oddamy i już"... Poczyniłyście jakieś kroki formalne? Czy nie?
  2. własnom piersiom zasłoniom:evil_lol:. Niezła akcja....
  3. jak znajdą sie chętni, to sama pojadę:roll:
  4. ej, to jest mój nowy kot, jest u mnie od marca-kwietnia. Starego niestety już nie ma....:-( a chętnie bym zamieniła......:placz:
  5. ja cały czas mam jednego na stanie. Taką grubą bambalunę mam, żarłoczną jak diabli. jednego miałam przejściowego;). Idusiek mam: 2 psy, 1 kot, 1 TZ i całą hodowlę pająków:cool3:, które różnież można uznać za moje zwierzątka. Wielkie jak nie powiem co, ciągle jakiś do domu wlezie (chociaż staram się drzwi zamykać...) Ich akurat nie ściągałam, same przyłażą. Feeee, tych nie znoszę, brrrrrrrrrrrr Jupiterek, do domku, szybciutko:razz:
  6. ooo, od razu samolubie....Przecież i pieski moje i kociątko by też z domku korzystały....
  7. [quote name='idusiek']jakie 7 sztuk ? nie wiem o czyms? :roll:[/quote] Przecież jeszcze 3 by się przywiozło i ktoś miałby cały tydzień na własność:lol:
  8. Taki jeden malutki co zię za tymi schowa i nie bedzie go widać:lol:. Żartuję. I tak super się miśkom trafiło, wszystkim psom życzymy takich domków i właścicieli:loveu:
  9. Z tego co wiem, co powiedział lekarz i niestety się potwierdziło, surowica- na początku, później juz nie ma po co:-(...Ale o szczepieniach też słyzałam, ze jak jeszcze nie ma objawów, to jest szansa...i jak na razie....;). A z kolei jak już coś się dzieje, to warto z krwią próbować (tylko jak to jest z tym czasem ozdrowieńca od zachorowania...???)
  10. :roll:,nie no, jeszcze nie. Ale jakieś jedno futerko jeszcze by sie zmieściło...Choćby nawet mniejsze nieco
  11. ...a nie wiesz kto jest tym prawnikiem, bo tam żywa dyskusja, sprawa na już, nie chcę się wcinać z mniej istotnymi kwestiami...:razz:
  12. fajnie by było. Może ktoś chciałby 7 sztuk?
  13. ja myślałam, że jak tak wszystkim przynosi to może i mi.....:mad: Jupiterku, w górę, marsz
  14. na mnie też? Najlepiej nowy:evil_lol:
  15. No to który następny do domku pojedzie?
  16. chętnie bym takich rozdzieliła, gdyby tylko się znaleźli
  17. [SIZE=3][COLOR=red]czy nikt nie może pomóc w kwestii suczki, szkoda by było żeby wracała do schronu. [/COLOR][/SIZE] [U][B]Ponawiam też pytanie, może zagląda tutaj jakaś osoba mająca cokolwiek wspólnego w prawem i rozjaśni mi w głowie pojęcie: cesji do opieki nad psami ze schroniska. Cesja z jednej grupy ludzi (zajmujących się schroniskiem w ramach wolontariatu) na inną podobnie działającą grupę. Czy nie zagląda tu żaden prawnik????[/B][/U]
  18. :evil_lol: no to skoro ta kanapa taka duża, że jest jeszcze miejsce dla trzeciego, to szkoda żeby miejsce się marnowało a i psom cieplej by było:diabloti:
  19. ale cisza porażająca:cool3:
  20. Do góry. Taki fajny z Ciebie psiak a zero zainteresowania:roll:
  21. Jupiter jakoś nie ma szczęścia:shake:
  22. No, tak powinno być, chociaż nie, właściwie każdy powinien mieć swoją kanapę;). One jeszcze urosną sądząc po nłapskach, może wtedy dokupicie:diabloti:. Niech się psiny nie gniotą:evil_lol:
  23. na łóżku super. Mi się podobają jeszcze dzieciaki z taką wielką słodką krówką:loveu:
  24. dzięki za pomoc, zawsze dobrze sie radami dzielić;), przydają się. A parwo akurat lubi nas gnębić:shake:, więc zgłębiamy temat powoli:cool3:
×
×
  • Create New...