Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [quote name='ronja']a zmieści mi się do samochodu??;) podjechałabym we wtorek, może być? ludwa, w czwartek będę w Twoich okolicach, będziesz mogła odebrać[/quote] Będę wystawiać:P) Ino czwartek mi nie pasuje...Cały miesiąc wtorki i czwartki mi odpadają, bendem się odkształcać:evil_lol:. Ronja? Nie dasz rady w piątek lub środę? To jeszcze bym idusiek jakoś poddusiłą do tego czasu:roll:
  2. :cool3: no i jeszcze stowarzyszeni musiałoby dać pieniądze, te uzbierane.............ta...............Zarówno znalezienie tymczasu (nie mówiąc już o domu dla Kapitana) jak kwestia finansowa to praktycznie niewykonalne.
  3. Tak Kapitan czeka, tylko z Kapitanem łatwo nie bedzie:roll:
  4. na zawsze raczej nie a ja to miałam na myśli:roll:. Jaby tylko czas jakiś, to bysmy bezlitośnie do Ciebie dzwoniły żebrząc;)
  5. Zrobiłaś dla niej co mogłaś i to było piekne. Szkoda, że tacy zwyrodnialcy chodzą po ziemi. Im nie sąd jes potrzebny a samosąd:angryy::angryy::angryy:. Powinni otrzymać od losu to samo, czego im z całego serca życzę. Żeby ktoś takiego palanta zatłukł na amen.
  6. Nie zapomnieli, nie bojaj Ciotka....Tylko co z tym bidakiem począc?
  7. No co????!!!! CO???!!! CO????!!! Bo tutaj jak zdrowy, młody, fajny i ma wszystkie nogi i w ogóle....to nikt się nie interesuje....To co? Już mlodych, fajnych i przystojnych lubić nie można? Podobać się nie mogą? Sami "ułomni" tylko mają tutaj branie:eviltong:
  8. ja tam myślę, że on u gdgt miałby luksusowo a i Ona z nim wesoło, ale....buuuuuuuuuuuuuu. Nie da się.....
  9. :loveu::loveu::loveu:Piękna Nuta jest.....
  10. sedzik niesety od początku taki autystyczny trochę....W przeciwieństwie do Pepka, więc do góry skarbie:multi:
  11. a wetkę do szkoły na nowo. Nowotwory....pewnie sama ma korniki w głowie...Może by poczytać trochę a nie glupoty pleść:angryy:
  12. :cool3::cool3::cool3:, no zdróweczko to się przyda i NOWY DOMEK TEŻ, bo Sznurencja okazała się skomplikowana w utrzymaniu i właśnie wraca do Wawy. To lubię:shake:
  13. :cool3: eee, no taka była informacja...Cieszę się bardzo że to jakieś nieporozumienie, bo miałam okazję Gratisa poznać... i w głowie mi się nie mieściło, ze można go oddać ale z drugiej strony już różne historie się zdarzały, niestety:shake:. W Każdym razie cieszę się baaaaaardzo, że nic się tutaj nie zmienia:multi::multi::multi:. Dobrz trafiłeś Gratisku i niech tak zostanie:loveu:
  14. a info o stanie zdrowotnym? Co z nerkami? Bo chyba były jakieś podejrzenia....:cool3:
  15. .......a miało być tak pięknie. Super psiak, tylko jakoś szczęścia nie ma.....
  16. Podobno Sedzik ostatnio bardzo mało towarzyski jest, nawet dla swoich koleżanek:cool3:
  17. [SIZE=3][COLOR=red][B]Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Pepuniu. Przede wszystkim nowego, wspaniałego domku...:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
  18. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Jupiterku. Przede wszystkim nowego, wspaniałego domku...:loveu:
  19. a jakby wyeliminować kurczakaową karmę...:cool3:
  20. po ludzku powinien....ale nie znaczy że ma na to ochotę, za to zawziął się żeby psa odzyskac....i jak widać cały czas nie odpuszcza...
  21. Kolejny maluch odszedł ['] w schronie, nie wiemy na razie z jakiej przyczyny:shake:
  22. Kolejny maluch odszedł ['] w schronie, nie wiemy na razie z jakiej przyczyny:shake:
  23. kłócić się z tym nie będę, tylko że prawo mamy jakie mamy...Jest jakaś podkładka, jakiekolwiek pismo wysłane do faceta? Że np koszt operacji tak? Czy dołoży? Że pies nie miał tego minimum i nie oddadzą, dopiero jak facet zapewni? Tu jest problem, bez takich rzeczy to tylko same przepychanki z facetem i tyle
×
×
  • Create New...