:cool3: eee, no taka była informacja...Cieszę się bardzo że to jakieś nieporozumienie, bo miałam okazję Gratisa poznać... i w głowie mi się nie mieściło, ze można go oddać ale z drugiej strony już różne historie się zdarzały, niestety:shake:. W Każdym razie cieszę się baaaaaardzo, że nic się tutaj nie zmienia:multi::multi::multi:. Dobrz trafiłeś Gratisku i niech tak zostanie:loveu: