-
Posts
2585 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunnynight
-
Pigwowiec to nie grzyb, trujących bliźniaków nie posiada ;) Zazwyczaj na przetwory bierze się pigwowca japońskiego, ale o ile mi wiadomo pozostałe też trujące nie są ;) Jak wysoko rośnie? W jakim miesiącu i na jaki kolor kwitnie? Swoją drogą, pigwowce są (a raczej były) dość powszechnie sadzone jako miejskie rośliny ozdobne, bo są ładne i kompletnie niewymagające. Sporo ich w parkach, i może tam lepiej zbierać na nalewki, bo podwórka jednak trochę zanieczyszczone spalinami...
-
Tita - agresywna shih tzu i wątek ostatniej szansy
sunnynight replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Co słychać u złośnicy? -
Tak straszliwie, potwornie przykro... Nie mogę uwierzyć...
-
Tył to pięta achillesowa owczarków, a ten guz też pewnie nie pomaga :( Suńka jest absolutnie cudowna i wcale nie widzę u niej rozpaczy, raczej taki rodzaj... łagodnej rezygnacji, jeśli wiecie, co mam na myśli ;) Widać, że doświadczona. Szkoda, straszna szkoda, że ja akurat teraz totalnie siedzę w długach...
-
Co nowego u malutkiej...?
-
Zaglądam do słodkiej suni...
-
Zaglądam do słodkiej suni...
-
Zaglądam do słodkiej suni...
-
Zaglądam do słodkiej suni...
-
Jak otworzysz skrzynkę, to po lewej stronie każdej wiadomości, pod swoim awatarem, masz taki kwadracik. Zaznaczasz go przy tych wiadomościach, które chcesz usunąć i klikasz w "opuść konwersację". Innej opcji nie odkryłam ;) ale ta działa - tj. zwalnia miejsce w skrzynce ;)
-
Wiem, ale mnie brakuje "powiadom o nowej zawartości w pozycjach które obserwuję", co niby jest dostępne i co niby włączyłam ;). W teorii wszystko gra, obserwowane pozycje na liście są, dzwoneczek przy nich jest - że niby powiadomienia włączone, tylko samych powiadomień niestety brak, i z tym nie wiem, co robić. Trudno, będę sprawdzać "ręcznie" ;) EDIT: o rany, chyba się udało... Musiałam "przeresetować" stare ustawienia... Bez sensu, żeby to w trzech miejscach trzeba było zmieniać, no, ale grunt, że już jest... Dziękuję!
-
Właśnie niby tam ustawiałam, powłączałam - jak sądzę - wszystko co trzeba: automatycznie obserwuj, natychmiastowe powiadamianie, pokazuj okienko, powiadom o nowej zawartości w pozycjach które obserwuję [jako powiadomienie, nie mail]... Mail to mi owszem, przysyła, ale mail mam - przepraszam - w nosie, bo ja chcę mieć powiadomienie tu, na forum, a nie gdzieś tam na poczcie, gdzie zaglądam raz na trzy dni ;)
-
Od "dogo-rewolucji" nie działają mi powiadomienia - w każdym razie nie wszystkie. Nie mam żadnych bieżących info o śledzonych wątkach - już kombinuję z ustawieniami jak tylko się da, i ciągle... nic ;) Co zrobić z tym fantem, podpowiedzcie, proszę! :)
-
A nie pomyślałaś, że bazarek z wielką ilością fantów trudno jest ogarnąć? ;) To i tak kupa roboty, miejmy trochę litości dla wystawiających :) Większość osób robiących regularnie bazarki łączy zakupy na kilku w jedną przesyłkę - w każdym razie mnie jeszcze nikt nie odmówił :)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
sunnynight replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Uch... Naprawdę sobie nie wyobrażasz? A ja z łatwością. Wystarczy, że Cię samochód rozjedzie w drodze na pocztę ;) Paręnaście innych mniej drastycznych przypadków też jestem sobie w stanie szybciutko wyobrazić. Nie znam Tygrysiczki i nie nie zamierzam jej ani nikogo innego bronić. Muszę sobie tylko zapamiętać, żeby omijać Twoje bazarki - w końcu jako kupującej też może mi się coś przytrafić zanim się rozliczę (tak, może, bo sama nie jestem idealna i nie żyję w idealnym świecie) i potem o mnie będzie tu stało... no, wiadomo co. ;) -
Gabi, to nie tak, że ja desperacko szukam psa ;) Tak jak pisałam, szykuję się na swojego zaplanowanego, ale to jeszcze parę miesięcy potrwa, a tymczasem... Chyba zbyt długo już jestem "bezpieśna" i stąd takie ciągotki, żeby chociaż na trochę jakiś kawałek futra ;) A gdyby się tymczaska przemieniła w stałą rezydentkę, no to cóż... Zmieszczą się we dwie ;) Ciekawe, co nowego u Zulki :)
-
TOP10 najlepszych Polskich hodowli DON - zgloszenia.
sunnynight replied to Anashar's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Wygląda na to, że polskie hodowle DON nie są godne polecenia ;) W sumie całkiem się to zgadza z moimi poszukiwaniami ;) -
Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!
sunnynight replied to Viris's topic in Bazarek
Szukam ładnych, prostych, nie tandetnych dodatków/dekoracji wnętrzarskich w kolorze pomarańczowym (prawdziwy, nasycony pomarańcz, nie jakaś wyblakła brzoskwinia ;)) i rozsądnej cenie :) Będę wdzięczna za info :)