Jump to content
Dogomania

sunnynight

Members
  • Posts

    2585
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunnynight

  1. Malagos, ja też Cię kocham! Dopiero teraz dotarłam na wątek i czytając już się łamałam, czy psicy do siebie nie zabrać, no, ale u mnie nie ma ogrodu ;) Tak się cieszę, że do Ciebie trafi! Siedzę w długach po uszy, ale postaram się coś dla suni wygospodarować.
  2. Pigwowiec to nie grzyb, trujących bliźniaków nie posiada ;) Zazwyczaj na przetwory bierze się pigwowca japońskiego, ale o ile mi wiadomo pozostałe też trujące nie są ;) Jak wysoko rośnie? W jakim miesiącu i na jaki kolor kwitnie? Swoją drogą, pigwowce są (a raczej były) dość powszechnie sadzone jako miejskie rośliny ozdobne, bo są ładne i kompletnie niewymagające. Sporo ich w parkach, i może tam lepiej zbierać na nalewki, bo podwórka jednak trochę zanieczyszczone spalinami...
  3. Znalazłam maluszki, zaglądam i trzymam kciuki. Są słodkie, myślę, że szybko znajdą domki :)
  4. Tak straszliwie, potwornie przykro... Nie mogę uwierzyć...
  5. Tył to pięta achillesowa owczarków, a ten guz też pewnie nie pomaga :( Suńka jest absolutnie cudowna i wcale nie widzę u niej rozpaczy, raczej taki rodzaj... łagodnej rezygnacji, jeśli wiecie, co mam na myśli ;) Widać, że doświadczona. Szkoda, straszna szkoda, że ja akurat teraz totalnie siedzę w długach...
  6. Co nowego u malutkiej...?
  7. Zaglądam do słodkiej suni...
  8. Zaglądam do słodkiej suni...
  9. Zaglądam do słodkiej suni...
  10. Zaglądam do słodkiej suni...
  11. Jak otworzysz skrzynkę, to po lewej stronie każdej wiadomości, pod swoim awatarem, masz taki kwadracik. Zaznaczasz go przy tych wiadomościach, które chcesz usunąć i klikasz w "opuść konwersację". Innej opcji nie odkryłam ;) ale ta działa - tj. zwalnia miejsce w skrzynce ;)
  12. Wiem, ale mnie brakuje "powiadom o nowej zawartości w pozycjach które obserwuję", co niby jest dostępne i co niby włączyłam ;). W teorii wszystko gra, obserwowane pozycje na liście są, dzwoneczek przy nich jest - że niby powiadomienia włączone, tylko samych powiadomień niestety brak, i z tym nie wiem, co robić. Trudno, będę sprawdzać "ręcznie" ;) EDIT: o rany, chyba się udało... Musiałam "przeresetować" stare ustawienia... Bez sensu, żeby to w trzech miejscach trzeba było zmieniać, no, ale grunt, że już jest... Dziękuję!
  13. Właśnie niby tam ustawiałam, powłączałam - jak sądzę - wszystko co trzeba: automatycznie obserwuj, natychmiastowe powiadamianie, pokazuj okienko, powiadom o nowej zawartości w pozycjach które obserwuję [jako powiadomienie, nie mail]... Mail to mi owszem, przysyła, ale mail mam - przepraszam - w nosie, bo ja chcę mieć powiadomienie tu, na forum, a nie gdzieś tam na poczcie, gdzie zaglądam raz na trzy dni ;)
  14. Od "dogo-rewolucji" nie działają mi powiadomienia - w każdym razie nie wszystkie. Nie mam żadnych bieżących info o śledzonych wątkach - już kombinuję z ustawieniami jak tylko się da, i ciągle... nic ;) Co zrobić z tym fantem, podpowiedzcie, proszę! :)
  15. A nie pomyślałaś, że bazarek z wielką ilością fantów trudno jest ogarnąć? ;) To i tak kupa roboty, miejmy trochę litości dla wystawiających :) Większość osób robiących regularnie bazarki łączy zakupy na kilku w jedną przesyłkę - w każdym razie mnie jeszcze nikt nie odmówił :)
  16. Uch... Naprawdę sobie nie wyobrażasz? A ja z łatwością. Wystarczy, że Cię samochód rozjedzie w drodze na pocztę ;) Paręnaście innych mniej drastycznych przypadków też jestem sobie w stanie szybciutko wyobrazić. Nie znam Tygrysiczki i nie nie zamierzam jej ani nikogo innego bronić. Muszę sobie tylko zapamiętać, żeby omijać Twoje bazarki - w końcu jako kupującej też może mi się coś przytrafić zanim się rozliczę (tak, może, bo sama nie jestem idealna i nie żyję w idealnym świecie) i potem o mnie będzie tu stało... no, wiadomo co. ;)
  17. Gabi, to nie tak, że ja desperacko szukam psa ;) Tak jak pisałam, szykuję się na swojego zaplanowanego, ale to jeszcze parę miesięcy potrwa, a tymczasem... Chyba zbyt długo już jestem "bezpieśna" i stąd takie ciągotki, żeby chociaż na trochę jakiś kawałek futra ;) A gdyby się tymczaska przemieniła w stałą rezydentkę, no to cóż... Zmieszczą się we dwie ;) Ciekawe, co nowego u Zulki :)
  18. A myślisz, że się tego nie boję? ;) Ja się trudno rozstaję... Duża szansa, że samo wyszłoby na to, że wzięłabym na dt, a okazałoby się, że to ds... ;)
  19. Zulcia robi super postępy, w takim tempie niedługo psica będzie "jak nowa" ;) Dobrze, że jest już w dobrych rękach... :) Ale i tak mam cichą nadzieję, że w sierpniu do mnie trafi ;)
  20. A może jeszcze chwilkę poczekać, a potem spróbować szeleczki? Założyć trudniej, ale może nie ma urazu...
  21. Wygląda na to, że polskie hodowle DON nie są godne polecenia ;) W sumie całkiem się to zgadza z moimi poszukiwaniami ;)
  22. Szukam ładnych, prostych, nie tandetnych dodatków/dekoracji wnętrzarskich w kolorze pomarańczowym (prawdziwy, nasycony pomarańcz, nie jakaś wyblakła brzoskwinia ;)) i rozsądnej cenie :) Będę wdzięczna za info :)
×
×
  • Create New...