Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. "Gdzie on się tego nauczył???? Przecież nie w schronisku.... ma talent ;) jak popatrzy tymi oczętami, w których jeszcze przed tygodniem ledwie tliło się życie....no jak nie ryczeć..." One to mają w genach. Ich przodkowie dlatego przetrwali i rozmnożyli się w ogromnej ilości, bo niezależnie od innych swoich cech, potrafili wzruszyć i " podejść" człowieka. Oczywiście, takiego, który zasługuje na to miano :)
  2. Tu gdzie teraz mieszkam, mówi się, że się zmrowił :). To jest bardzo trudne, żeby do tego nie dopuścić, jak się wyrwało psa Śmierci spod kosy i każdy przejaw poprawy zdrowia doprowadza do łez wzruszenia. A psy świetnie to potrafią wykorzystać ;)
  3. I ja się przyłączę z kciukami :)
  4. Rozumiem, Bakusiową :(. Mam nieodparte wrażenie, że bezdomnych, niechcianych psów, cały czas przybywa :(((
  5. Widać, że nic sobie nie robi z abażuru i radośnie korzysta ze spaceru i bliskości człowieka :). Fantastyczny pies :)))
  6. Psy często źle reagują na każdą zmianę karmy. Wg mnie, intestinal jest bardziej uniwersalną karmą, niż hepatic. Na swoich starych Onkach przerabiałam obie. I jak jest dobrze, to nie ruszać :)
  7. Bo my jesteśmy dogomaniaczki. Dla nas każdy pies jest wart miłości, nie tylko "słitaśny sceniacek", no i jesteśmy mimo wszystko, realistkami. Zobacz, ile mocno starszych, często samotnych osób kupuje/bierze szczeniaka. A potem psy zostają....
  8. Ja rzucam na podłogę w kuchni. Lerka, jak ma dość, przestaje jeść i odchodzi. Chrupki, karmę mokrą, ciasto itp, zje w każdej ilości. Bliss jest zachowawcza, je tylko to, co zna, żadnych warzyw, owoców, kiszonek
  9. Bo nie są młode. Na sunię podrostka ON, ogłaszaną na fb, 160 chętnych.....
  10. Biedna Ty i Zulka :(. Dobre myśli przesyłam
×
×
  • Create New...