Napisałam do ajlii i jubu - to ten superdom, gdzie był Jaśminek do końca swoich dni - karmiony łyżeczką (!), kochany i otoczony wspaniałą opieką. Jeśli Kropcia nie znajdzie domu, można ją w tym hoteliku umieścić. Trzeba będzie koniecznie dać ajlii dokumentację medyczną-ma inne biedaki pod opieką i trzeba wykluczyć możliwość przenoszenia chorób zakaźnych. No i ustalić koszt.
To tylko propozycja - Wy decydujecie.