Rozmawiałam z niunią448. Ponieważ Legitek chwilowo nie potrzebuje pieniędzy na transport, mam zamiar przekazać 70 zł po Brunusiu na Kropkę z tego wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221182-KROPKA-W-TRAKCIE-LECZENIA%21%21%21-Blagamy-o-pomoc-w-finansowaniu-KAZDY-grosz-na-wage-zlota"]http://www.dogomania.pl/threads/221182-KROPKA-W-TRAKCIE-LECZENIA!!!-Blagamy-o-pomoc-w-finansowaniu-KAZDY-grosz-na-wage-zlota[/URL]
Jeśli Legitowi będzie szykował się dom, zrobimy bazarek albo wspomożemy go inaczej. Szkoda, żeby pieniądze leżały bez pożytku.
Czy tak może być?