[quote name='Dianeczka']Oj, to dopiero będą święta :evil_lol:[/quote]
[quote name='Dianeczka']
[CENTER]W takim razie udanego wyjazdu ;)[/CENTER]
[/quote]
[CENTER]Dziękujemy, dziękujemy!
[CENTER]Mam nadzieję, że mnie rodzinka nie wyklnie, ale szczerze mówiąc to nie pierwszy raz, więc mam nadzieję, że będzie ok.[/CENTER]
[CENTER]Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale niektórzy może będą gdzieś wyjeżdżali więc [SIZE=4][COLOR=blue]WESOŁYCH ŚWIĄT.[/COLOR][/SIZE]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/51/xdj6sblzd5grxnno.gif[/IMG][/URL][/CENTER]
[/CENTER]