-
Posts
5782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by grazyna9915
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Maluchy rośnijcie duże i zdrowe. -
MIODZIO maluteńki super pies - ma już dom :))))
grazyna9915 replied to bandida's topic in Już w nowym domu
Jeszcze bez domku? -
Sara na spacerze mija wszystkich mężczyzn wielkim łukiem, ale nie warczy na nich i nie szczeka. Na szczęście dla niej staramy się spacerować w miejscach mało uczęszczanych przez innych ludzi. W domu niczego nie niszczy i nie wyje, nie siedzi nawet pod drzwiami tylko zawsze blisko mnie. Na razie staramy sie nie zostawiać jej samej, ale czasem wchodzę z domu bez niej (zostają jednak inni domownicy). Kiedy wracam to jej radość jest bezgraniczna. Piszczy, skacze i domaga się pieszczot. W taki sam sposób reaguje na mojego syna. Wystarczyło, że ją zostawił dosłownie na 5 minut (całkowicie samą), a witała go w identyczny sposób jak mnie. Niestety kiedy z pracy wraca mój Grzegorz to mała wita go zawsze szczekaniem, szczekaniem i szczekaniem.
-
Jak szybko znaleźć dom dla psiaka lub kociaka - ulotka
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Akcje
Jotka to jest niezła myśl, oranizacja ma większy dar przekonywania, przynajmniej niektóre psiaki i kociaki nie musiały by być uśpione lub trafić do schroniska. -
[CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][U][B][COLOR=red]SARA TO MOJA NIEUDANA ADOPCJA![/COLOR][/B][/U][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=blue][COLOR=#ff0000][B][COLOR=blue]Sarunia jest malutka[/COLOR][/B][COLOR=blue] (25cm w kłębie)[B] jest przekochana [/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][COLOR=#ff0000][B][COLOR=blue]i bardzo, bardzo oddana. [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=blue][B][COLOR=blue][B][COLOR=blue]Może zabrzmi to, aż natto wzniośle, ale wiem [/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=blue][B][COLOR=blue][B][COLOR=blue]że za swojego człowieka [/COLOR][/B][B][COLOR=blue]jest gotowa oddać życie.[/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=blue][B][COLOR=blue][B][COLOR=blue]Sarunia w tej chwili ma ok. jeden rok i trzy miesiące [/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=blue][B][COLOR=blue][B][COLOR=blue][B]i już raz jako niespełna dwumiesięczny szczeniak szukała domu, [/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=blue][B][COLOR=blue][B][COLOR=blue][B]po roku szuka go znowu.[/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][B][COLOR=blue][U][B][COLOR=red]A OTO JEJ HISTORIA:[/COLOR][/B][/U][/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER] [COLOR=blue][B][COLOR=#ff0000]02.04.2006 r. [COLOR=black]Wydałam dwumiesięczną, małą kuleczkę do nowego domu.[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][B][COLOR=black]Kiedy ją widziałam miesiąc później sunia była dalej radosnym, wesołym szczenięciem.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]12.04.2007 r.[/COLOR][COLOR=black] Otrzymuję od opiekunów Sary telefon, że mam szukać dla niej domu, bo oni już dłużej z nią nie mogą wytrzymać, gdyż roczny psiak nie potrafi dalej zachować czystości. Decyduję się przyjąć sunię do siebie na tymczas jednak muszę się wstrzymaj, aż wrócę z weakendu.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]16.04.2007 r.[/COLOR][COLOR=black] Sunia trafia do mnie jest wystraszona, siedzi mi cały czas na kolanach (nawet w trakcie jazdy samochodem). [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Na spacerze faktycznie się nie załatwia i tak jest przez kolejne dwa dni.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Pierwszego dnia sunię odrobaczam, kiedy okazuję się, że ma biegunkę podaję jej lakcid. Ze szczepieniem wstrzymuję się, aż poczuje się trochę lepiej.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Jest jeszcze inny problem, kiedy wraca mój Grzegorz Sara zaczyna na niego bardzo głośno szczekać i warczeć nie pozwala się mu do mnie zbliżyć. W stosunku do dziecka i innych zwierząt (psów i kotów) nie wykazuje agresji.[/COLOR][/B] [B]18.04.2007 r. [COLOR=black]Sunia pierwszy raz załatwia się na polu, zdarzają się jeszcze wpadki, ale pracujemy nad tym.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Biegunka ustępuje, ale lekarstwo podajemy do końca.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Cały czas mój Grzegorz próbuje przekonać do siebie Sarę. Wie że nie może wykonywać żadnych gwałtownych ruchów i nie może zbyt szybko zbliżać się do mnie.[/COLOR][/B] [B]20.04.2007 r. [COLOR=black]Z samego rana przedpokój jest czysty, czyżby to koniec nauki czystości?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000][COLOR=red]22.04.2007 r.[/COLOR] Sunia czuje się coraz pewniej i chyba już na stałe przestała mieć problemy z utrzymaniem czystkości. Coraz bardziej akceptuje Grześka. Chodzi już z nim na pole, a ostatnio kiedy ją zawołał przyszła do niego i ułożyła mu się w nogach. Czasami jeszcze mnie przed nim pilnuje, ale ma już chyba do niego coraz większe zaufanie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000][COLOR=red]15.05.2007 r.[/COLOR] Sunia przestała mnie już bronić przed moim Grześkiem. Najwidoczniej uznała, że nie ma takiej potrzeby:evil_lol: .[/COLOR][/B] [COLOR=#000000][B]Jeszcze czasami chodzi z podkulonym ogonkiem, ale stała się już całkiem odważna na dodatek została przywódcą mojego kocio-psiego stada. Sunia jest bardzo kochana i oddana. Kiedy wracam do domu wita mnie przez ok. 15 min. JEST CUDOWNA.:loveu: [/B][/COLOR] [B][COLOR=#000000][COLOR=red]21.05.2007 r.[/COLOR] Sarunia chodzi na spacerki z pewną sympatyczną dogomaniaczką Magdą i zaczyna jej coraz bardziej ufać. Wychodząc z nią na spacer nie ogląda się już tak za mną. Dzięki tym spacerom zrobiła się odważniejsza.[/COLOR][/B] [COLOR=#000000][B][COLOR=red]23.05.2007 r.[/COLOR] Sarunia chyba całkiem się przełamuje do mężczyzn. Wczoraj był u mnie kolega który zahipnotyzował sunię, poczym ona wskoczyła mu na kolana. Jednak na tym nie koniec. Po pewnym czasie pokazała mu całe swoje "podwozie" i strasznie się do niego podchlebiała.[/B][/COLOR] [B][SIZE=3][SIZE=1][COLOR=black]O osiągnięciach Suni zainteresowane osoby będę informować na bieżąco, a teraz zobaczcie jej zdjęcia, które wykonałam podczas trzeciego i czwartego dnia pobytu w naszym domu.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B] [SIZE=3][B][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/242/4cafe839284028db.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/SIZE] [CENTER][SIZE=3][B][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/242/179cd19e212df407.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/188/b355207e89e27b48.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=Times New Roman][B]Pierwsza zabawa z sąsiadem:[/B][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/242/cf15e137b2ea11c0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]Niestety taką pozycję sunia przyjmuje jeszcze kilkanaście razy w ciągu dnia. [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][B][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Boi się wszystkiego.[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/242/98b110f31c7f7904.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Kolejne zdjęcia - post nr [COLOR=blue]#[/COLOR][/B][URL="http://www2.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4995972&postcount=7"][B][COLOR=blue]7[/COLOR][/B][/URL][B] , [/B][COLOR=blue]#[/COLOR][URL="http://www2.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=5051162&postcount=11"][B][COLOR=blue]11[/COLOR][/B][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [B]24.07.2007. [COLOR=black]roku po stopniowym zapoznawaniu z nową rodziną sunia znalazła nowy dom. Wszystko wydawało się że będzie ok.[/COLOR][/B] [B]16.04.2008r.[COLOR=black] otrzymuję telefon od nowych właścicieli, że nie dają sobie rady bo sunia jest agresywna. Chcą coś z tym zrobić. Tego samego dnia wieczorem kolejny telefon, że chcą ją już tylko oddać.[/COLOR][/B] [B]18.04.2008r. [COLOR=black]odbieram Sarę z przed jej bloku, tak żeby dzieci z którymi mieszkała tego niewidziały. Czuję się jak złodziej i zastanawiam się co myślą córeczki państwa, którzy zwracają Sarę. Sara jest wypielęgnowana ładnie wygląda. Dziarsko pokroczyła ze mną do auta. Chyba nie tęskni. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000][COLOR=red]19.04.2008r.[/COLOR] Sara bawi się z dziećmi i innymi psami, w tej chwili dokazuje z dwiema innymi suczkami. Na razie nie widzę w niej agresji, ale obserwujemy ją. [/COLOR][/B] [CENTER][SIZE=6][B][SIZE=4]26.04.2008r. [/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=6][B][SIZE=6]Sara znalazła nowy dom u niezastąpionej Mady.[/SIZE] [/B][/SIZE][/CENTER] [SIZE=6][B]MA DOM TAKI JUŻ NA ZAWSZE!!! [/B][/SIZE] [CENTER][SIZE=4][B]MADA DZIĘKI!!!! :loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE][/CENTER] [/COLOR][/COLOR]
-
łaciata krówka unikneła śmierci- piekny szcenior szuka domu!śląsk
grazyna9915 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo. Życzę powodzenia. -
Jak szybko znaleźć dom dla psiaka lub kociaka - ulotka
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Akcje
Przydasz się to mało powiedziane! Zastanawiam się nad umieszczaniem ogłoszeń w autobusach, trolejbusach itp. Indywidualna osoba raczej nie będzie mogła sama umieścić takich ogłoszeń ww. miejscach, ale gdyby jakaś organizacja uzgodniła to z firmą przewozową to można by było umieszczać w autobusach np. plakaty psiaków ze schroniska. -
łaciata krówka unikneła śmierci- piekny szcenior szuka domu!śląsk
grazyna9915 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki!!! -
Jak szybko znaleźć dom dla psiaka lub kociaka - ulotka
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Akcje
dziękuję Madziu i wnoszę poprawki -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Czekamy na dobre wieści. -
Ffa - Drako Ma Dom!!! Zostaje U Nas Na Stałe
grazyna9915 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Amikat - oddawaj Drako!:evil_lol: -
MIODZIO maluteńki super pies - ma już dom :))))
grazyna9915 replied to bandida's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj jest środa do godz. 16.00 można wysłać darmowe ogłoszenie do gazety wyborczej, które ukarze się w piątek. -
MIODZIO maluteńki super pies - ma już dom :))))
grazyna9915 replied to bandida's topic in Już w nowym domu
Gdzie Miodzio jest wystawiony? Może pomóc w ogłaszaniu go na internecie? -
łaciata krówka unikneła śmierci- piekny szcenior szuka domu!śląsk
grazyna9915 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
I jak Cyrylek ma dom? -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa kocia mamusia i świeżo upieczona babcia? -
Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]
grazyna9915 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny ja nie jestem weterynarzem, ale kaszel może oznaczać kłopoty z sercem. Czy jej nie mógłby zobaczyć weterynarz? Jedna z naszych suczek (14-o letnia) też kaszlała, ale po leczeniu przeszło jej. -
MIODZIO maluteńki super pies - ma już dom :))))
grazyna9915 replied to bandida's topic in Już w nowym domu
Jest młody, ładny i mały. Szybciutko zajdzie dom. -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wandul 66']maluchów nadal nie ma !!!!!!!!!!!![/quote] Ludziska nie znacie się!:mad: Wmawiać kotce dziecko w brzuch?:crazyeye: Nieładnie, nieładnie.:shake: Puszystość jest w modzie :multi: Ps. Ja cały czas mam nadzieję. -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki. -
łaciata krówka unikneła śmierci- piekny szcenior szuka domu!śląsk
grazyna9915 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Podobno odbiór Cyryla wyglądał strasznie. Ale o tym to napisze na pewno Anetka. Cyrylek jest na tymczasie i czeka na dom. Zdradzę w tajemnicy, że ktoś go już oglądała, ale jeszcze nie podjął decyzji. -
łaciata krówka unikneła śmierci- piekny szcenior szuka domu!śląsk
grazyna9915 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Cyryl ma być zabrany od swojej rodziny. -
łaciata krówka unikneła śmierci- piekny szcenior szuka domu!śląsk
grazyna9915 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Z łapką praktycznie nie ma problemów. Tylko wprawne oko może zobaczyć, że czasami kuleje. To wspaniały pies.