-
Posts
5782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by grazyna9915
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Wandul trzymaj się! -
Jest już niedziela. Proszę o pomoc! Dla niego wystarczy tymczas. Dzisiaj jest niedziele i mam nadzieję, że wiele może się wydarzyć, bo uwierzcie mi, ale nie jestem wstanie w tygodniu zająć się taką ilością psów. Moje dwupokojowe mieszkanie nie jest w stanie pomieścić już ani jednego psa więcej. Mój tel. 0601-294-064
-
[B][U][COLOR=black]Jak do mnie trafił:[/COLOR][/U][/B] [COLOR=black]Sąsiedzi dwukrotnie zgłaszają na Straż Miejską o makabrycznym traktowaniu psa.[/COLOR] [COLOR=black]Straż przyjeżdża, lecz właściciel wypiera się psa.[/COLOR] [COLOR=black]Interweniuje niezawodna amikat: [/COLOR] [COLOR=black]- Pyta pijanego właściciela o psa.[/COLOR] [COLOR=black]- Właściciel twierdzi, że żadnego psa nie ma, jednak z komórki słychać kwilenie psiaka.[/COLOR] - amikat nie ustępuje i każe otworzyć komórkę, niestety dopiero po postraszeniu właściciela wezwaniem straży miejskiej, człowiek wypuszcza zalęknioną i skuloną ze strachu kupkę pozlepianych psich kudeł. W międzyczasie w stronę psa leci rzucone przez - prawdopodobnie żonę tego człowieka - krzesło. Wszystko odbywa się w napiętej atmosferze przy fetorze alkoholu i śmieci. Pies ma trafić do schroniska! Dla niego lepsze to niż pijackie awantury i świadomość, iż każdy dzień może być tym ostatnim. "Niechcący" trafia do mnie i w tępie ekspresowym szukamy DT. [B][U]Dlaczego:[/U][/B] Pies był trzymany na podwórku lub w komórce. Według sąsiadów żywił się na śmietnikach. Często ze strachu przed biciem uciekał z mieszkania na parterze przez okno i gnał przed siebie wprost na dwupasmową ulicę. Dwa razy został potrącony przez samochód, na szczęście nic groźnego się nie stało. Ostatnią zabawą jego opiekunów była chęć wydłubania mu oczu patykiem. Co jeszcze on tam przeżywał to opowie Wam amikat i nie tylko, a ja błagam Was chociaż o tymczas dla tego szczeniora i to niestety jak najszybciej, bo jutro – tak jak było ustalone - będę musiała go zawieź do schroniska. [B][U]Opis psiaka:[/U][/B] Fribir jest wspaniałym, łagodnym i ślicznym psem. Został kupiony na będzińskich targach. Myślę, że miał być czarnym labradorem, gdyż jest do tej rasy bardzo podobny. Jest bardzo mądrym psiakiem w ciągu dzisiejszego dnia nauczył się chodzić na smyczy. Uwielbia się bawić jest bardzo grzeczny i łagodny, dosłownie sama słodycz. Kiedy amikat przyjechała do mnie już po dwóch minutach jednomyślnie stwierdziłyśmy, że trzeba go wykąpać. Bez problemu możecie sobie wyobrazić jak śmierdział gdyż wystarczy tylko, że pojedziecie na wysypisko śmieci . Taki sam okropny fetor jak na śmietnisku towarzyszył psiakowi. Postanowiliśmy oszczędzić Wam widoku śmierdzącej kupki i przedstawić Wam kawalera po długiej kąpieli i czterogodzinnym trymowaniu w nowych szeleczka. Zobaczcie jaki on piękny, może przypadnie komuś do serca i przygarnie go chociaż na parę dni. U mnie naprawdę nie może zostać (przepełnienie)!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/186/5732c4763cb34f98.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/132/1c08d7c02f1cc5fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/78/c54d5a393659dfda.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/186/c251df78fdb437e7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/132/b1307b329dfdf593.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że prosze o wiele! Wiem, że wiele osób tu zaglądających ma jak ja już zwierzęta! Ale liczę na cud dogomani i wierzę, że nie będę musiała go zawieź do schroniska. PROSZĘ O POMOC W SZUKANIU DOMU, W SZUKANIU DT, PROSZĘ ROZPYTAJCIE SIĘ WŚRÓD ZNAJMOMYCH.
-
Dianeczka lepiej nie szokuj rodziców, bo nie chę żeby mnie powiesili. Masz bardzo fajnych rodziców, a przede wszystkim mamę, którą miałam kiedyś okazję poznać. Ale krzyczę do wszystkich o pomoc. Trafił do mnie z interwencji lakowaty czarny 8-o miesięczny psiak. Jeżeli do jutra nie znajdę domu to niestety chyba będę musiała zawieź go do schronu. Cztery psy na dwóch pokojach to stanowczo za dużo. Proszę pomóżcie mi znaleźć przynajmnie tymczas, psiak jest bardzo kochany i sympatyczny, uwielbia się bawić. Czasami się trochę boi (był maltretowany), ale jest bardzo pojętny i mądry. Proszę wszystkich o pomoc, przynajmnie o domek tymczasowy.
-
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Właśnie rozmawiałam z Wandzią. Szczeniakom dupki odrzyły i psocą już w nadmiarze. Ratujmy Wandzie i jej dom, przed zrujnowaniem i demolką. Na dodatek cała rodzina Wandzi jest przeziębiona, a przy takim zwierzyńcu jest naprawdę bardzo dużo roboty. Pilnie potrzebne domki dla wystrzałowych szczeniorów. -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Mi dzisiaj brak weny twórczej! -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Brak mi słów!!! -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
grazyna9915 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Domku zlituj się!!!!!!!! -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
grazyna9915 replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
No i faktycznie, zmieńcie tytuł. -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
grazyna9915 replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
to jest najlepsze: [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46082ea4e6535.JPG[/IMG] -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
grazyna9915 replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Może dostaniesz podwyżkę?