-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
[quote name='Avocado']OK, kod znaleziony. Kaska dla pyszczka poszla!:lol: Jesli ktos z zagranicy przelewa z zagranicy - podaje kod SWIFTu dla VW Banku VOWAPLP1. Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001 nr konta dla przelewów z zagranicy: SWIFT: BIG BPLPW PL 50 1160 2202 0000 0000 8747 3146 Mateusz wklej to na pierwsza stronę.... Bardzo dziękujemy za wsparcie :Rose: Przelewy zagraniczne jednak prosimy kierowac na konto w Banku Millennium ponieważ VW pobieo za każdy taki przelew 40 zł za przewalutowanie...czego nie ma w Millennium Dziękuję Wam wszystkim Ja wczoraj bardzo się spłakałam w czasie i po rozmowie z Gamońkiem... NIe wiem czemu, ale Fionka zawsze tą kiełbaskę ode mnie zjadła....nie dawałam jej wiele...kilka plasterków, żeby nie zaszkodzić... Też uważam, że dom będzie dla niej najlepszy, ale chyba musimy poczekać na pełen obraz lekarski.... BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY....za wsparcie, za dobre słowo....za odwiedzanie naszej Księżniczki... Fionka tęsknimy... Arka wszystkie nazwy leków podane były na kartce (pojechały z Fionką) dodatkowo dzwoniłam i wszystko jeszcze raz od początku opowiedziałam o Fionie od momentu przyjścia do schroniska.... Ona została zabrana z pola ...lezała przynajmniej trzy dni na środku pola...w tych upałach co były... bez przeczyny tam tez nie leżała.... apropo aukcji.... mateusz Ty nie wstawiłes miniaturki zdjęcia przy tytule aukcji bo mi się nie wyświetla i ta aukcja mi ginie normalnie wśród innych :(
-
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
co tu duż mówić............łatwo nie było....:Dog_run: -
Znalazłam dziś u Rudaska kleszcza na czólku... :angryy: wredny kleszcz Dzisiaj Rudasek poszedł na szelkach na spacerek ponieważ na obroży strasznie charczał i się dusił i chcieliśmy sprawdzić czy to z powodu obroży czy z innych bardziej przerażających powodów... wolontariuszka, która z nim była mówiła, że nie dusił się tak bardzo....uffffff....oby...poobserwujemy go jeszcze... ale pięknie mu zarosły łyse placki....pięknie sierśc rośnie...i "rogi" mojemu Skarbowi ;)....jest niedobry dla innych psiaków i nawet suczek...a ile zjadł kiełbachy...łał łał ale ja zawsze sobie łobuziaków wynajdę ;) no oprócz Padusia...który się nadaje dla każdego, do każdego i z kazdym...
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniały Kochany staruszek.....któremu wiele nie potrzeba a zarazem tak wiele.... -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
prawda, że jest cudownym czarnuszkiem moim Kochanym....:calus:...moim Cudem... :iloveyou: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Sunia cudowna a wspaniałym usposobieniu....podchodziła do głaskania...i nastawiała się boczkiem jak mój colak ;) przypomina mi trochę nasza Fionkę... cudowna młoda sunia.... Przywieziono też dwa szczeniaczki jak byliśmy dziś w schronie. Jedna z suń...przesliczne maleństwo już zaznała co dobrego niesie człowiek ...prawdopodobnie była uderzona czymś w głowę....ma bliznę...i brak w tym miejscu sierści...troszeczkę tez kuleje na tylna nóżką... SZKODA SŁÓW... wcześniej (wczoraj?) przywizeziono 3 szczeniaczki....i jeszcze mamy 2 z mamą...plus czarnuszek podrzucony, którego przyjęła wspaniała mama pod swoje skrzydła...Naprawdę super psina....dziś jej mówiłam dając mnóstwo kiełbachy, że jest "wspaniałą mamą"... i jeszcze 4 czy 5 szczeniaków większych na zewnątrz... zatrzęsienie... mamy Husky...który posmutniał...nie chce jeść...nie wyszedł nawet dzisiaj z budy jak byliśmy....(to ten przywiązany do schroniska)... -
Gabi w gronie aniołów...śpij słodko...
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gabi....czemu nie można ocalić Was wszystkich?.... biegaj szczęsliwa <> nie gniewaj się na nas, że nie zdążyliśmy znaleźć Ci domu:placz: -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fredziaku ....jutro się spotkamy...stęskniłam się za Twoim pysiem...i charakterkiem ;) -
czyli jak Ciotki Agi nie było w schrnisku to i nic o Rudasku się nie dowiedzieliśmy :nono: Jutro Skarbie już Twoja Ciocia będzie....utuli i da kiełbaskę ;)
-
Pokochaj mnie, tak mocno, jak ja kocham Ciebie
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko zaczaruj i spełnij marzenie....nie tylko swoje :) -
Vileda jak widać wraca do normalnego "życia psiowego" ..mizianko, spanko i dobre żarełko...spacerek, mizianko, spanko, żarełko..............;) Jak miło poczytać, że jest szczęsliwa, że ma swój dom w którym czuje się juz jak u siebie i zaczyna pokazywac rogi :evil_lol: Viledziu Beciu....jeszcze kilka dni tabletek ...wytrzymasz... jutro uściskam od Ciebie Kropuśkę....tez się za nia bardzo stęskniłam...oj bardzo ... szczoteczko nasza....a zdjęcia jakies swoje wstawisz? ;) *** o dopiero zauważyłam, że wczoraj się pojawiły nowe foty ;)...
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
..a ile Ciotka Aga kiełbachy nakupiła.....fju fju znaczy się nakupiła Ciotka cytrynka na zlecenie Agi ;).... podwójne porcje ;)