-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamysiu Ciotka Aga właśnie pakuje plecak kiełbachy ;) i zaraz się spotkamy -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Milordziku zbieramy wałówy i niedługo u Ciebie będziemy.....ale dzisiaj będziesz miał gości.....fju fju.... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
jamnisiowatej z biura jednak Pani nie weźmie..... mała bialutka....pewnie tez nie pójdzie do planowanej adopcji... psiak który siedział obok Padusia....taki wilkowaty (sympatyczny) poszedł do domu i za kilka godzin go przywieźli....słodziaka naszego... co za pech -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Aga_Mazury replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Ares przypomnij o sobie na pierwszej stronie.... potrzebujesz wspaniałęgo domu..... -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
ja o wszystkim pamiętam albo prawie o wszystkim :siara: z tym zdjeciem to się mocno zastanawiam....jak ja mam to zrobić....żeby cokolwiek było widać.... zobaczymy jak mój skaner....ewentualnie aparat, kamera.....może uchwycić obraz z RTG....będę kombinować... co do kastracji, lekarze uważają, że należałoby poczekac miesiąc dwa az stan sie w miarę ustabilizuje.....teraz nawet on ma jajka czerwone....wszystko zaognione.... -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
Aga_Mazury replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no patrz...przegapiliśmy urodziny.....12 Hefrena.... :tort: -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba nikt tu nie lubi starszych Panów.....bo jakoś smutno i pusto u Fredziaka... z rana...biegniemy na górę i przypominamy się Światu... -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Milordziku ....ślicznoto w górę....przypomnij się z rana -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
W takim razie super.... sisia ręczniki papierowe matusz taśma ja podkłady, rivanol, PC30,antybiotyk, sudocrem, kiełbacha....;) -
Pokochaj mnie, tak mocno, jak ja kocham Ciebie
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Bystra nadal w schronisku..... -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz zapytam Czy ktoś z Ostródy byłby w stanie jutro zakupic taśmę dwustronną aby podklejac do podłoża podkłady, żeby się nie przesuwały Milordzikowi ...i ręczniki papierowe....? Pieniądze oddam w sobotę w schronisku .... bo wiem, że uczniowie i studenci biedni ;)... -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że znajdzie......czeka na niego gdzieś dom najcudowniejszy na Świecie :) MIlordziku zobacz jak wiele ludzi Ciebie poznało, pokochało.....i troszczy się o Ciebie -
[quote name='Kanzaj']Ja Wam dam grzywacza chińskiego:mad: :mad: :mad: !!! NIe przenoście mi Ostródy pod Warszawę:shake: :shake: :shake: !!! "Na pusto" możecie przyjechać i bez żartów proszę!!! Karmę dziewczynki jedzą. Kropcia widzę, że przede wszystkim przyzwyczajona jest do suchego żarcia. U nas podstawą jest jednak gotowane, więc trzeba zmienić nawyki. Chrupki są zwykle jako dodatek lub deser. Ale wszyscy bardzo je lubią i po misce zawsze żądają porcyjki. Beti nasz jadłospis odpowiada, więc i Kropcia się przestawi. Ależ to są "aparatki" - mówię Wam! Aż miło popatrzeć![/quote] Mama z tatą przyjada odwiedzą, ale dla dobra Kropci napewno za jakiś czas....niech już nas prawie nie pamięta.......niech na nas naszczeka...;) i choć serce będzie mi krwawić niech woła inną mamę......"mamamamama"......a ja niech będe tylko gościem.... "aparatki" mówisz?...no Kropcia to mogłabym sie spodziewac...ale Viledzia?:crazyeye: chyba dziewczyny nawet jak długo nocami rozmawiały sobie w schronir jak to "psiapsiólki"....nie wiem czy taki scenariusz sobie wymyslić potrafiły...że wspólny dom...że razem ...że wspólne łobuzowanie....echhhh...normalnie bajka.... jakby ktoś mi to powiedział kilka miesięcy temu to bym powiedziała :stupid: ...kanzaj buziole dla Was ....(i dla Moniki) :iloveyou:
-
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekujemy :) :Rose: Oscar to cudowny kochany kłapcioUszek i będzie nam niezmiernie miło z Milordem jak łapa w łapę razem będą "wystawiać" rzeczy bazarkowe :calus: Evelin :Rose: Milordzik dziekuje za wpłatę :iloveyou: Monia właśnie lekarze spekulują, że rdzeń jest prawdopodobnie uszkodzony.... mogę cos pomylić, ale dostaje narazie Botmax?! czy coś takiego.... ok...zajmiemy się Milordzikiem tyle ile trzeba.....posiedzi sobie na trawce a my przy nim na zmianę....między spacerami z psiakami.... przeszkolimy się z używania specyfików....i dojdziemy do wprawy.. a co z tymi ranami na łapach....ta sama kuracja?