Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Nie wiem czemu....wątek jeszcze jest na bazarku..... :hmmmm: Boguś tak czy siak....ja się w Tobie zakochałam po uszy... jesteś cudaśnym....psiakiem....który mnie tak przegonił, że aż kolki dostałam ;)
  2. [quote name='Tweety']Co z tym koteńkiem malutkim?[/quote] niestety <*>
  3. :hmmmm: ciekawe kto by chciał wiedzieć co się dzisiaj u Milordzika wydarzyło?....
  4. [quote name='auraa']czy nikt nie widzi tych pięknych oczu, długiej szyi i wspaniałego koloru sierści. ta kruszynka naprawdę głęboko zapadła mi w serce :loveu:[/quote] Pewnie widzi ;) Na poprawę nastroju......UWAGA HESIA MA DOM :multi:
  5. [quote name='Kam']zwróciłam uwagę na to jakiś czas temu, ale wyglądają teraz o niebo lepiej, tak jak reszta ran, musiały być po prostu uszkodzone w czasie wypadku... [I](nie ma to jak pogadać o psich jajkach o 6 rano...:evil_lol:)[/I][/quote] prawda? ;) przy ostatniej wizycie u weta (w sobotę zwróciłam mu właśnie uwagę na jądra ...Milorda oczywiście ;)) i powiedział, że nie ma nic niepokojącego....poprosyu goiły się wolniej od pozostałych ran bo nasz mądrala poprostu do nich dosięgał mimo kołnierza....;)
  6. mar.gajko ;) ok...ale nie ma poprostu sensu pisać o czymś czego na chwilę obecną nie da się zmienić...mam nadzieję, że może już niedługo, ale póki co mamy co mamy i na tym "pracujemy". Z ręką na sercu każdy z nas bardzo chce dla tych psiaków wybiegów bo nie tylko Arktik, ale wiele więcej psów siedzi w takich klatkach. Rozmawiamy z UM, są plany...ale to pieśń przyszłości a my mamy dzień dzisiejszy. Pisanie o tym co by było gdyby niczego nie wnosi, ale dość o tym...... Kochana, niestety jak wspomniała sisia Arktik nie chodzi z wolontariuszami na spacery, najzwyczajniej w świecie nikt go wolontariuszom nie da. Arktik jest psem "niesprawdzonym" z tendencjami do kłapania zębiskami i warczenia. Możemy w tym względzie jedynie opierać się na opowieściach pracowników schroniska.
  7. Witam grono wielbicieli Bonusikowych .....:) i zaczynamy nowy tydzień :)
  8. [quote name='Polarna Legenda']Spójrz chocby na zdjecia i domyśl się... jak kazde inne ale nie wszędzie trzyma sie psy w takich klatkach. najlepiej rozłozyć rece i nic nie robic,niech siedzi w tej klatce... chetnie,prosze o info na pw dlaczego koniec?To temat tabu w jakich warunkach schronisko przetrzymuje psy?trzeba było nie wrzucac zdjęc na ogólnodostepne forum to nikt nie wiedziałby o tej "tajemnicy".Zreszta poczytaj posty,nie tylko mnie nie podoba sie to co widzę. Ja nie mówie że celowo dręczycie psa ale faktem jest że pies sie meczy a Wy(mówie o schronisku) nic nie robicie zeby to zmienic. a moze jest mozliwość uwiazania go na dłuższym łancuchu?to rozwiazanie rewelacyjne nie jest ale na pewno lepsze to niż ta maleńka klatka.[/quote] Zastanów się proszę nad tym co wypisujesz. Sisia napewno robi więcej niż Ty przynajmniej w tym schronisku i nie rozkłąda rąk. Siedzisz gdzieś , klepiesz w klawiaturę. Przyjedź zobacz i wtedy przywiąż go na łańcuchu . Pewnie, że warunki są złe, ale są jakie są i robi się co może. Obyś Ty robiła tyle co Ci młodzi wolontariusze w schronisku i nie jest to temat Tabu, ale też niczego narazie nie zmieni. Pokaż mi schronisko, w którym Ty pomagasz i jakich dokonujesz zmian, chętnie skorzystamy, ale z praktycznych i realnych rad. Przypominam, że to wątek ARktika a nie dyskusji o warunkach w schronisku w Ostródzie, załóż osobny wątek na ten temat. Owszem istnieje "łatwe rozwiązanie" psy agresywne i chore uśpić...obluźni się. Można tez go wrzucić do ciasnego boksu gdzie dojdzie do zagryzienia. MOżna też przyjechac i go adoptować. Zapraszamy :) Przypominam też, że schronisko jest UM a my jesteśmy wolontariuszami. Nie wiem jak pomaga Arktikowi taka dyskusja?
  9. [quote name='Evelin']Jakie piękne zdjęcia Kamyka...widać na nich,że Kamyś ma własne zdanie na temat chodzenia na smyczy...[/quote] oj tak....asertywny z niego gość....;)
  10. W sobotę Pazurek i jego współtowarzysze niedoli (Nelson, Pepis i nowy psiak) dostali smakołyki...poszliśmy do boksu...weszliśmy do nich....i rozdałam im kiełbachę..... wcinali az miło.... :) oj staruszki z nich słodziarskie,,,,szkoda, że bez domów :( czekam na zdjęcia ...które robiła never
  11. Nero ....wiesz pewnie, że Twój kumpel Gałeczka już nie jest w schronie...pewnie to Twoje wstawiennictwo... bardzo nam Ciebie brakuje <*>
  12. Smutasku zobacz jak Twoje dziewczyny się rozjechały po świecie....czuwaj nad nimi....Kochanie<*>
  13. ciągle Was przybywa <*> ...już niezłą ekipę ostródzką tam tworzycie... Etnuś pewnie zajadasz się gnatami...
  14. żyłes po cichutku, odszedłeś po cichutku.....<*> byłeś dzielnym pieskiem....przed śmiercią choć zobaczyłeś znowu niebo bez krat, trawę, drzewo....piach....
  15. Fionko na zawsze w pamięci zostanie dzień gdy Cię poznałam....jak wcinałaś kiełbachę...aż pociągnęłaś mnie za palec...tak Ci było mało....co się potem stało?...kiedyś nam opowiesz.....<*> ....zobacz jak wiele serc zdobyłaś....jak wiele łez się polało...<*>
  16. Jerry........jeszcze kiedyś Ci ugotuję rosół...wiem, że Ci smakował <*>
  17. na tym zdjęciu są nasze dwa aniołki.....Ritka<*> i Gabi<*> Rituniu...boli<*>
  18. Gabi....maleńka smutna sunieczko....wspinająca się na siatkę....ostatnio z chorym oczkiem... nie powinno tak być, oj nie powinno <*>
  19. Miko...malenki nasz....<*> płynie łza za łzą.....
  20. Ernest na zawsze zapamiętam długi spacer zimowy z Tobą w Olsztynie....<*> i to jak się bałes budynków....jak omijałes je z daleka... byłes Kochanym psem z charakterem
  21. Bzuniu bardzo często o Tobie myślę.........<*>
  22. [quote name='Chrupek']odpowiedz w sprawie wozka[/quote] :hmmmm:... no przeciez ktoś się musi podjąc...przeciez to nie może być takie az skomplikowane....skoro bywają takie wózki.... cholercia, że nikt nawet nie chce spróbować... Chrupek napisz do kogo juz pisałaś zapytania (znaczy się jak możesz podaj strony), żebyśmy się nie powtarzali ewentualnie
  23. Milo u weta ważył 13 kg....przy pierwszej wizycie...więc pewnie odrobinkę przybrał....ale gdzieś w tych granicach
×
×
  • Create New...