-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety']Co z tym koteńkiem malutkim?[/quote] niestety <*> -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
:hmmmm: ciekawe kto by chciał wiedzieć co się dzisiaj u Milordzika wydarzyło?.... -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kam']zwróciłam uwagę na to jakiś czas temu, ale wyglądają teraz o niebo lepiej, tak jak reszta ran, musiały być po prostu uszkodzone w czasie wypadku... [I](nie ma to jak pogadać o psich jajkach o 6 rano...:evil_lol:)[/I][/quote] prawda? ;) przy ostatniej wizycie u weta (w sobotę zwróciłam mu właśnie uwagę na jądra ...Milorda oczywiście ;)) i powiedział, że nie ma nic niepokojącego....poprosyu goiły się wolniej od pozostałych ran bo nasz mądrala poprostu do nich dosięgał mimo kołnierza....;) -
mar.gajko ;) ok...ale nie ma poprostu sensu pisać o czymś czego na chwilę obecną nie da się zmienić...mam nadzieję, że może już niedługo, ale póki co mamy co mamy i na tym "pracujemy". Z ręką na sercu każdy z nas bardzo chce dla tych psiaków wybiegów bo nie tylko Arktik, ale wiele więcej psów siedzi w takich klatkach. Rozmawiamy z UM, są plany...ale to pieśń przyszłości a my mamy dzień dzisiejszy. Pisanie o tym co by było gdyby niczego nie wnosi, ale dość o tym...... Kochana, niestety jak wspomniała sisia Arktik nie chodzi z wolontariuszami na spacery, najzwyczajniej w świecie nikt go wolontariuszom nie da. Arktik jest psem "niesprawdzonym" z tendencjami do kłapania zębiskami i warczenia. Możemy w tym względzie jedynie opierać się na opowieściach pracowników schroniska.
-
[quote name='Polarna Legenda']Spójrz chocby na zdjecia i domyśl się... jak kazde inne ale nie wszędzie trzyma sie psy w takich klatkach. najlepiej rozłozyć rece i nic nie robic,niech siedzi w tej klatce... chetnie,prosze o info na pw dlaczego koniec?To temat tabu w jakich warunkach schronisko przetrzymuje psy?trzeba było nie wrzucac zdjęc na ogólnodostepne forum to nikt nie wiedziałby o tej "tajemnicy".Zreszta poczytaj posty,nie tylko mnie nie podoba sie to co widzę. Ja nie mówie że celowo dręczycie psa ale faktem jest że pies sie meczy a Wy(mówie o schronisku) nic nie robicie zeby to zmienic. a moze jest mozliwość uwiazania go na dłuższym łancuchu?to rozwiazanie rewelacyjne nie jest ale na pewno lepsze to niż ta maleńka klatka.[/quote] Zastanów się proszę nad tym co wypisujesz. Sisia napewno robi więcej niż Ty przynajmniej w tym schronisku i nie rozkłąda rąk. Siedzisz gdzieś , klepiesz w klawiaturę. Przyjedź zobacz i wtedy przywiąż go na łańcuchu . Pewnie, że warunki są złe, ale są jakie są i robi się co może. Obyś Ty robiła tyle co Ci młodzi wolontariusze w schronisku i nie jest to temat Tabu, ale też niczego narazie nie zmieni. Pokaż mi schronisko, w którym Ty pomagasz i jakich dokonujesz zmian, chętnie skorzystamy, ale z praktycznych i realnych rad. Przypominam, że to wątek ARktika a nie dyskusji o warunkach w schronisku w Ostródzie, załóż osobny wątek na ten temat. Owszem istnieje "łatwe rozwiązanie" psy agresywne i chore uśpić...obluźni się. Można tez go wrzucić do ciasnego boksu gdzie dojdzie do zagryzienia. MOżna też przyjechac i go adoptować. Zapraszamy :) Przypominam też, że schronisko jest UM a my jesteśmy wolontariuszami. Nie wiem jak pomaga Arktikowi taka dyskusja?
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Jakie piękne zdjęcia Kamyka...widać na nich,że Kamyś ma własne zdanie na temat chodzenia na smyczy...[/quote] oj tak....asertywny z niego gość....;) -
Jamnisowate z Ostródy-dziewczynki w swoich domkach!!:)
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Już w nowym domu
Smutasku zobacz jak Twoje dziewczyny się rozjechały po świecie....czuwaj nad nimi....Kochanie<*> -
ETNA , która tak kochała swojego Pana, ZAGRYZIONA<*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ciągle Was przybywa <*> ...już niezłą ekipę ostródzką tam tworzycie... Etnuś pewnie zajadasz się gnatami... -
Garry...odszedł tak nagle...Nie ma cię....:((((<*>
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Garry tęsknimy tu za Tobą <*> -
Gabi w gronie aniołów...śpij słodko...
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gabi....maleńka smutna sunieczko....wspinająca się na siatkę....ostatnio z chorym oczkiem... nie powinno tak być, oj nie powinno <*> -
Ernest na zawsze zapamiętam długi spacer zimowy z Tobą w Olsztynie....<*> i to jak się bałes budynków....jak omijałes je z daleka... byłes Kochanym psem z charakterem
-
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Aga_Mazury replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chrupek']odpowiedz w sprawie wozka[/quote] :hmmmm:... no przeciez ktoś się musi podjąc...przeciez to nie może być takie az skomplikowane....skoro bywają takie wózki.... cholercia, że nikt nawet nie chce spróbować... Chrupek napisz do kogo juz pisałaś zapytania (znaczy się jak możesz podaj strony), żebyśmy się nie powtarzali ewentualnie -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Milo u weta ważył 13 kg....przy pierwszej wizycie...więc pewnie odrobinkę przybrał....ale gdzieś w tych granicach