-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='neverend']w takim razie baaaardzo dziękujemy za dodanie ognia do oliwy... zwłaszcza dla psiaków,które teraz czeka pewna śmierć...[/quote] skopiujcie ten link do wątków naszych psiaków i Milorda przede wszystkim....niech więcej ludzi poczyta.... sorki, ale ja z doskoku...bo usypiam dzieci -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']wysile, wysilę ale za moment bo tak mi taka jedna podniosła cisnienie ... :angryy:[/quote] ta "miłośniczka" dzięki której 40 psów wróci do schronisk...taaaa... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ja nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić powrotu tych psów do schroniska....w swoich boksach zostaną zagryzione (ale może o to ARCE chodzi...zmniejszy populację).... Sali...chyba też jeszcze nie ma domu :( -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Polecam poczytać....bo może się okazać, że dzięki ........... wrócą do nas i Zosia i Sonia i Boguś i Telma i Frania....i........... [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86406[/URL] -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Aga - już był taki piesek (a własciwie suczka) na dogo - dokładnie z taka samą wadą (dziewczyny tez juz o tym pisały) i był operowany. Ja jutro wysilę "szare" i postaram się znaleźć tamten watek. Zawsze jest kiedys ten pierwszy raz... ;) Pieska bez oczu też kiedyś nie miałaś ... potem miałaś ... a teraz znowu nie masz (bo mam go ja).[/quote] jasne...;) wysil , wysil...bardzo Cię proszę... wtedy będziemy wiedzieli gdzie "uderzać" i z czym... niufek jesteśmy w kontakcie oczywiście :) ... -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Po pierwsze ja nie wiem czy jest możliwośc operacji. Nie miałam jeszcze takiego psiaka :( Po drugie niufek bardzo dziękuję za propozycję. W ogóle nie znam Twojej osoby więc może napisz skąd jesteś bo to napewno tez ma znaczenie jeśli chodzi o możliwości dalszego postępowania. Na jakiej zasadzie według Ciebie ma polegac "przejęcie" maluszka? To jest trochę spraw organizacyjnych, ale jednak ważnych przynajmniej dla mnie. -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Radosny maluszek bardzo potrzebuje troskliwego domku...... a póki co....zbieramy na konsultację weta...i trzymajmy kciuki za to aby dało się radę to zoperować :kciuki: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Tu nikt nie przegrywa.... Kto by nie wygrał wygrają zwierzęta i to jest godne WIELKICH BRAW DLA TESCO :klacz: Pewnie, że by się chciało aby za wygraną kupić karmę na zimę, której nie ma.... ale pewnie nie ma jej nigdzie...więc każdy kto wygra będzie super :) sisia...oczywiście, że daj....im większa popularnośc akcji....tym większe szanse, że Tesco zrobi jeszcze niejedną :) -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Czy pojawił się mój przelew w skarpecie Guzika Zagłosujcie w konkursiewww. krakvet.pl na przytulisko w uciechowie[/quote] jeżeli to ten z opisem na boksery ....to nie :shake: bo ja nie wiem który to... dopiero jak Ciotka Green będzie robić rozliczenie to jak mam nadzieję, że nie zapomni ;) -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Tak jak wspomniał matusz..... planujemy operować Nelsona.....jednak jak narazie mamy jeszcze dług do zapłacenia w lecznicy za leczenie Grota i operację Boogie.... a Nelsona skarpetka jest poprostu pusta :(... -
Owczarek Niemiecki Szarik, przyjazny i fajny, już w nowym domku !!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Jest bardzo, bardzo radosny......bardzo chce sie bawić... jest przekochany :iloveyou: -
Sznaucer Teo - Teoś już w nowym domku !!! :):):):)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Jest przepiękny :loveu: -
Przy nas nikogo nie było......
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek Moriska [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7391496#post7391496[/URL] -
Przedstawiamy Wam szczeniaczka, który zamieszkał w schronisku w ostródzie. Jest pięknym, puszystym psiakiem...radosnym i kochającym się przytulać... Jednak....rózni się od innych szczeniaczków.... Ma rozszczepioną łapkę.... Na imię ma Moris :) Łapki nie używa, przytula ja mocno do siebie jak Skarb... Najprawdopodobniej jest to wada jakaś genetyczna ... [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2295/tnimg3656jl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6493/tnimg3657uj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4962/tnimg3660yd8.jpg[/IMG]
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak długo ja mam czekac na priw ze zdjęciami szczeniorka:mad::mad: czekaaaaaaaaaaam i czekaaaaaaaaaaaam..... -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
...ja jak zwykle......piszę a myślami już w kolejnym wątku ;).... oczywiście, że podaje link ;) [URL]http://www.tesco.pl/oferta/schroniska/[/URL] -
Mundek [*] przepraszam ze nie zdarzyłam
Aga_Mazury replied to cytrynka10's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na cytynkę to i ja się szykuje...........:mad: -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: