-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Poznajcie dzisiaj wyjątkową sunię. Imię jakiej jej dzisiaj dam to Kate ... na imię miała Saba, ale lepiej, żeby o swoim dawnym życiu zapomniała. Została przywieziona do schroniska z interwencji spod ostródzkiej wsi. Stała tam na grubym łańcuchu z pętlą na szyi...i trzymałą w pysiu swojego szczeniaka jak przyjechali ludzie aby ją ocalić... Były tam Domel, rotkowata starsza sunia i ona.... Gdy dostała pić...wypiła odrazu półtora litra.... Teraz w schronisku gdy dałam jej kiełbachę to trzymała w pysku....i poszła ze mną z boku budynku i zakopała sobie to w pasku ... Dzisiaj ją widziałam....szczeniaczek jej poszedł do adopcji a ona jest na dużym wybiegu... Jak mnie zobaczyła to myślała, że po nią przyszłam.... czy ktoś kiedyś po nią przyjdzie? Mała, KOchana...sunia...ma około 3 lat....i jest bardzo wdzięcznym psiakiem [B][/B] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45454_tnIMG3856.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45453_tnIMG3854.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45452_tnIMG3852.JPG[/IMG][/URL]
-
odkąd pamiętam Pręguska....zawsze był gryziony.... raz mocniej, raz mniej... jedyne chwile które spędził z nami to te kilka spacerów po poważnym pogryzienu gdy dochodził do siebie sam w klatce.... wdzięczny, delikatny psiak....o kochającym sercu....błagającym o dom całym sobą...zawsze gdy sie przechodziło koło niego.... Pręgusku............:placz:
-
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
...no i mateusz oczywiście kiełbasy nie kupił :angryy::mad: co zreszta zostało odnotowane w dzienniczku Prezesa ;) Nelson był dzisiaj w lecznicy na konsultacji.....został przebadany... i na 17.10 na godzinę 13.00 ma wyznaczoną operację.....wycięcia tego wielkiego jak pięść guza... do tego zostanie odrazu ostrzyżony....i zrobiony będzie miał porządek z uszami...bo są brudne, jest zapalenie...i świerzbowiec w uszach.... czyli complex ;) Nelson prosi o grosik :modla: popadamy w coraz większe długi....Arktik, Zuzia, Boogie...a teraz Nelson i Moriske to wszystko pisaki "na krechę"..... Nelsonik był bardzo grzeczny....dał się grzecznie zbadać w ramionach Ciotki Agi :) nawet nie warknął a guz go boli :(... bardzo Kochany kudłaczek... -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Uno...nasz słodziak dalej tkwi na wybiegu.....co jest dla mnie wysoce niezrozumiałe...bo jest cudownym, małym psiakiem... -
Miluś Znowu bomba radości bo ma swój DOM!!!!!!
Aga_Mazury replied to Kara.'s topic in Już w nowym domu
Bardzo się martwię, że ten psiak już na zawsze zostanie w schronisku... :( -
Pomocy dla suczki Niki, która straciła potomstwo!!!Ostróda
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
dzisiaj jak wyjmowaliśmy towarzystwo Padusiowe na spacer...i oparłam się o siatkę....Nikunia podbiegła i przez oczka siatki lizała mi rękę....a jak się do niej nachyliłam to dostałam buziaka :) -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Sprawa na chwilę obecną ma się tak... Tamten szczeniaczek co ma zoperowaną łapkę ma ją (miał ją) zupełnie inaczej "zmienioną" niż Morisek....przynajmniej tak widac na zdjęciu...tak jakby tylko sama łapka była chora... Morisek ma zarówno nóżkę skręconą jak i podwójną samą "stópkę"... Rtg w Ostródzie jest niepotrzebne ponieważ nie jest cyfrowe zatem nic z tym nie zrobimy a i wet po obejrzeniu nie widzi wielkich szans...i mówi o ewentualnej amputacji.... ...ale mówi też (zresztą my też tak uważamy), że jak będziemy zabierać Arktika po operacji z Uniwersytetu w Olsztynie.....zawieziemy tam Moriska i zrobimy RTG cyfrowe aby można było drogą mailową ewentualnie je wysyłać....być może też skonsultujemy to w Olsztynie.... Łapka w każdym razie jest sama w sobie za krótka....i nawet jakby była prosta ...byłaby za krótka...można teoretycznie próbować jakoś kości wydłużyć i potrzebna jest cała plastyka łapki.... także napewno będziemy konsultowac gdzie można Moriska...a amputacja będzie już tylko ostatecznością jak wyczerpiemy wszystkie możliwości... zatem wsparcie dla malucha jak najbardziej wskazane.... nie wspominając o DT.....ten maluch dzisiaj był na moich rękach w kolejce do weta (i to bardzo długiej)....i tak się przytulał....tak się oglądał i patrzył mi w oczy...i aż sobie głeboko wzdychał, że ma "swoją Pańcię" :-(...a ja potem musiałam go przywieźć do schroniska :(... i cudownie bawił się liściem ze mną po trawce....no cudeńko nasze..... -
BOOGIE - mała radosna sunia, już w nowym domku w Ostródzie :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Boggalek nasz trafi do domku gdzie jest sunia Kropeczka (którą poznałam :)) i jest wymarzony domek....naszej p. Danusi...wielkiej miłośniczki zwierząt.... Poproszona zostałam dziś przez p. Danusię o wybór najbardziej potrzebującej suni.... a że Boogalka trafiła na wybieg więc........... resztę już znacie...:loveu::loveu::loveu::loveu: i będzie w Ostródzie.....czyli....będe mogła ją spotkać :) Kochana moja laleczka :calus: -
Byłam i ja dzisiaj u Arktika.... Biedny on jest jednak....siedzi w pomieszczeniu i wszyscy się boją do niego wejść....co zresztą wcale nie jest dziwne... Mam tylko nadzieję, że ta operacja da rezultaty...że nie trzeba będzie operowac ponownie lub........... Arktik nie ma ani na zapłacenie za operację ani za pobyt i leczenie szpitalne :(
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
edi po nitce do kłebka i jestem ja też ;) u Moriska... Morisek...myślę, że ma może jakieś około10 tygodni....został podrzucony do schroniska więc trudno ocenić takiego dzieciaka.... -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Najlepiej wątek Moriska odszukać przez stronę [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] tam jest link do wątku na forum... -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Kanzajowe i Siostrowe i Mamciowe czasami :)[/quote] Te babciowe kolanka to raczej zajęte ;) a i chyba wnusia Kropa nie jest naukochańszą wnusią....czego zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć :niewiem: -
Arktik jest w Poliklinice po operacji......
-
Napiszcie do sisia bo bez zmiany tytułu nikt tu nie zajrzy.... Arktik dzisiaj bardzo cięzki dzień dla Ciebie.... Będę o Tobie myślała.... Bardzo Was proszę trzymajcie za niego kciuki bo ...lekarze jego sznse oceniają naprawdę bardzo, bardzo nisko :(
-
ARKTIK Kochanie......trzymaj się .....
-
Bialusia Tusia z Ostródy, już w nowym domku!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Śliczna albinoska nasza :calus: z tego co pamiętam została oddana bo "gryzie".....strasznie "zabawne".... jesli nawet to chyba musiała mieć powód bo w schronisku się tak nie zachowuje....nawet gdy ją podnoszę, wsadzam do klatki....głaszczę, tarmoszę.... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
mateusz jeszcze kudłatek i ta malenka sunia.....z budynku.... jak nie ma kto założyć jej wątku to podeślij mi zdjęcia....