-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]ja też to zauważyłem... pierwszy spacer i bez smyczy - odważne[/B][/COLOR][/quote] ja nazwałabym to ...nieodpowiedzialnością ....i to tak najdelikatniej :cool3: Pies który był przywiązany słabiej czy mocniej do nas do schroniska... puszczony bez smyczy... pomijam fakt, że w ogóle prowadzenie psa bez smyczy w mieście jest nierozważne... szkoda słów....bardzo mi przykro....
-
Biedak ... i najadł się do syta ...pewnie spełniło się jedno z jego marzeń... tylko czy aby napewno o to mu chodziło ;)...żeby czuć się tak jak się czuje...bo można sobie tylko to wyobrazić.... coś zostało z worka 15 kg? :evil_lol: Może być róznie....może być biegunka...może być zatwardzenie, mogą być wymioty....tak naprawdę może być wszystko.... cóż.... ciekawe jak na "kacu" spojrzy potem na karmę ;)
-
Odzywam się... Pies oczywiście jest do adopcji....aczkolwiek napewno w bardzo doświadczone ręce...bo to nie jest ani łagodny ani zbyt zdrowy psiak...przynajmniej narazie...i napewno nie gdzie sa dzieci....bo bym się bała... Niestety nie mam gg
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Cent robi się coraz "gorszy"....mało, że kotu nie przepuści to teraz jeszcze zaczyna miec problemy z dogadywaniem się z psami... jest jak szkieletorek....taki chudziutki, że jak się zwija na posłanku w kuleczkę to mam wrażenie, że w piąstkę by się zmieścił :niewiem: -
[quote name='Kanzaj']Kropcia robi się coraz bardziej zazdrosna o mnie!!! Jak siedzi na kolanach i ktoś się zbliża - warczymy.......:diabloti:[/quote] łaaaaaał widzę, że pniesz się pomaleńku...znaczy się awansowałas znowu...;) ..Kropeczko...bardzo tęsknię...i czekam na zdjęcia tego posłanka ;).... czy obróżkę od mamusi jeszcze nosisz?
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Witam cie Aga - po dlugim , dlugim czasie w koncu z powrotem na polskiej ziemi. Ten biedny maluszek co tak sie wspina na kratę - kto to jest ?[/quote] Witaj Kochana :calus: no w końcu wróciłaś :loveu: To maleństwo to szczeniaczek, który trafił do schronu z mamą swoją.....słodziak z niego straszny i już kojarzy Ciotkę AGę...z kiełbasą ;) mały mądrala... -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Napewno znajdzie dom....nie ma nawet innej możliwości... Dzisiaj byliśmy na spacerku, była piękna pogoda....tylko szkoda, że tak krótko.. :( ale cóż...mało wolontariuszy a dużo psiaków czekało w kolejce na wyjście... -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fredzio dzisiaj na spacerku...podszedł do mnie i najnormalniej w świecie chyba mnie za coś ochrzaniał bo poszczekiwał i poszczekiwał...jakby miał bardzo dużo do powiedzenia...Kochany mordziak...:) -
rozprzestrzeniamy się ;)..... zasiedlamy Polskę ;).... Jak mija weekend? ASIA na temat Twojej wypowiedzi nic nie napiszę....bo aż się wzruszyłam:oops: dziękuję za ciepłe słowa....ale to Ty dla Blinda zrobiłaś najwięcej...:loveu: oczywiście jeśli pozwolisz to za jakiś czas wstawię fotki Blindusia na stronę.. fundacji :)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek Baronka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8311286#post8311286[/URL] -
Baronek mieszka w klatce z Karatem. Nie chciał wychodzić na spacery. Owszem jak klatka zamknięta to nawet podejdzie do reki, nawet chętnie złapie kawałek kiełbasy....(nawet jak jeszcze nie mieszkał z Karatem).... Na spacer natomiast chce i nie....chce i się boi...i ucieka do budy... więc dzisiaj w końcu postanowiliśmy pomóc mu trochę się przełamać.... i wyszedł ze mną... najpierw schował się pod samochód i nie chciał wyjśc...potem gdy tylko chciałam go pogłaskać to odrazu przywierał do ziemi ze strachem i odrazu bach na plecy...bidulek :glaszcze: Potem zaczął się cieszyć trawą, spacerem, moją obecnością...głaskaniem....wszystkim... Ogon mu nie przestawał chodzić...machał nim bez przerwy bardzo mocno....kolejne moje cudeńko Ma około 3 lata, został potrącony przez samochód w okolicach Morąga i leżał bez pomocy :( Cięzko było mu zrobić zdjęcie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/8503/filmikizchodem055resizezr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8171/filmikizchodem050resizepi7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5650/filmikizchodem052resizefm2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='ocelot']Arkik biegnij na pierwszą stronę. Czy ktoś dawał już znać na forach miłośników psów północy?[/quote] nie mam pojęcia :niewiem: dobrze by było gdyby go umieścić...wśród miłośników rasy
-
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Aga_Mazury replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Bardzo mocno trzymam kciuki za nią i za Kronę.....wyjątkowo zapadające w serce sunie