-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Morisek to największy łobuz w biurze..."terroryzował" Nelsona , Zuzię i Algę...(psy po operacjach ).... Morisku Kochany.....:calus: -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Aga_Mazury replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Podbijam dziewczynkę.....która strasznie mi przypomina sunieczkę z Ostródy, której już nie ma.... maleńkaaaaaa.........do domu szybciutko -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Aga_Mazury replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
tzn. chyba na boksie nie będzie w wózeczku? bo musi się czasami położyć przecież.... też podzielam zdanie, że nie ma wilekich szans na boksie... warto by spróbować postawić diagnozę....ja sama dwa psiaki w schronisku miałam z niedowładem... -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszymy, że dotarliscie szczęsliwie..... Morisku bądź dzielnym chłopcem.... a kiełbasę z Mazur tam macie?:evil_lol: -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Nikt nawet nie pyta ...jak dzisiaj spacerk :obrazic: Kamysiowi wykupiłam ogłoszenie na aaaby takie wypasione:evil_lol: a co stac go na to :cool1: spróbujemy z tej strony... jak się ukaże (musi dotrzec przelew do AGORY) podam linka... -
14 letni Bouli- juz nie cierpi :(:(
Aga_Mazury replied to Marta_Ares's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marta bardzo mi przykro:-( płaczę z Tobą .... Bouli <*> -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Uno jest przekochanym psiakiem... bardzo stonowanym....mimo, że nigdy nie chodził na smyczy....w ogóle nie szarpie...nie chce ucieć....idzie delikatnie....merdajać ogonkiem... lubi jak go przytulam, jak całuję....i jak karmię kiełbachą ;) aaaaa.........i dzisiaj oficjalnie dostał od nas nową obrożę... (bo nie miał)....i już jest nasz:loveu: -
Arktik jak nas dzisiaj zobaczył to oczywiście podbiegł i już wypatrywał w rekach smakołyków...a dokładnie kiełbachy...no niestety nie dajemy mu jej...ze względu na jego problmy zdrowotne.... Arktik napewno się załatwia....bo trochę kup widac było na jego wybiegu....wygląda też nienajgorzej..... i jedno wiem.....napewno w stosunku do nas nie jest już tak nieufny jak początkowo...nie warczy, nie napręża się...ot poprostu podbiega, opiera łapska na ogrodzenie ....i czeka...aż coś mu skapnie
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niewiasta_21']Niewiem skąd bierzecie takie cudne psy,ale Morisek jest przewspaniały i jedyny w swoim rodzaju :loveu: Jest taki mądry i tak niesmiało domaga sie człowieka,cos niesamowitego.... Jego charakter całkowicie rekompensuje łapeczke,wiec osoba która go zaadoptuje bedzie szczesciarzem :loveu:[/quote] poznałaś mojego Moriska?:oops: cudny, prawda?...najcudniejszy....... -
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Tokuś dalej w schronie....dzisiaj podeszłam do jego kojca....stał na budzie...(on tam spędza cały czas)....szczekał na mnie....i merdał ogonem....ale ogon miał lekko podniesiony.... -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dzisiaj w schronisku.... Finka została pogryziona... -
Owczarek Niemiecki Szarik, przyjazny i fajny, już w nowym domku !!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Szarik już w nowym domu........ -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Jak się zwinie w kłębuszek...to ja zawsze mam wrażenie, że on w garść by się zmieścił...taka chudzinka... ot Ciotka...odrazu chłopa odjajcowała ;) -
konto dla Arktika to konto afn z dopiskiem "Arktik Ostróda" [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] bardzo dziękujemy za bazarki :Rose: i zainteresowanie chłopakiem.... Arktik to Arktik:cool1: ....trzeba go kochac takim jakim jest... nie jest napewno psem przytulanką...aczkolwiek ośmielam się wysuwać przypuszczenia, że...ten jeden jedyny człowiek....który go pokocha zyska wspaniałego przyjaciela po okazaniu mu serca, cierpliwości...
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
halooooooooo co w ogóle znaczy "wciskać Kamysia"?:mad: o Kamysia to trzeba się bić.....mało tego przekonać mnie ;) że się jest najlepszym domem z najlepszą kiełbasą:evil_lol: -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Cent......haloooooooooo...tu ostróda :multi::multi::multi: jak Ci tam Kochany? jest kiełbacha?:evil_lol: czekamy oczywicie na realcję słowną :roll: jak tam odbieracie Cencika...i jak on Was.... -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jest tez rodzina, która niebawem zamieszka na południu ...chętna na adopcję Moriska...