Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Rano znaleziony w budzie <*> Trudno powiedzieć, mamy nadzieję, że poprostu zasnął spokojnie :(
  2. Plucio przyszedł pożegnać się ze wszystkimi <*>
  3. Ostródzki wet po obejrzeniu Bursztyna stwierdził, że on nie będzie chodził :shake: Zobaczymy co powie wet z Elbląga jak Bursztynek pojedzie na wyciągnięcie gwoździa... BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OBJAWY SYPMATII I POMOC FINANSOWĄ :Rose:
  4. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie Bursztynkiem... on tak uwielbia być w centrum uwagi :)
  5. Bursztynek jest bardzo pogodnym pieskiem i tak mocno wyczekuje tych odwiedzin, tak na nie czeka... nie wiem czy bardziej na puszki i smakołyki czy na nas :evil_lol: NIe wykazuje agresji wobec innych zwierząt raczej duże zainteresowanie, jeżeli chodzi o koty możemy przeprowadzić test, tylko wiadomo jak testy w schronisku... koty widzi ze wojego pomieszczenia i nie reaguje ... ale kto wie... Jakoś tak na dniach będzie miał wyciągany gwóżdź... będziemy się umawiać z wetem z Elbląga... karoluch ... uczepiłam się nadziei, którą tu nam dałaś Narazie nie wygląda to zbyt optymistycznie, łapy totalnie bezwładne, ogon też. Wyciskać nie trzeba, załatwia się sam.
  6. blue super to ogłoszenie.... tak sobie myślę, że może lepiej by było kontakt do Agi Gamoniowej niż do mnie... bo cóż ja wiem o Lucy...
  7. Lucy w ońcu widzę Cię na własnych łapinach :multi: co do domku... to smutne, że się nie udało, ale widocznie gdzieś inny domek czeka... szukajmy... zmieniam tytuł
  8. [quote name='Kanzaj']Kropcia jest bardzo smutna... zwija się w kłębuszek na kanapie, gdzie ostatnio lezała chora Betinka... Wszystkim nam tak strasznie źle...:placz:[/quote] My tu też płaczemy...... :-( Jeszcze chwilę temu dziewczyny jechały razem nad morze.... nawet mnie odwiedziły... mogłam się przywitać... a tu pożegnać się już trzeba... Betusia <>
  9. Kropeczko moja ... trzymaj się dzielnie... i nie biegnij za Betinką... i tak wszystcy się tam spotkamy Viledziu smutno i źle <*>
  10. Czekałam na Twój wpis..................... Betinko byłaś bardzo dzielną dziewczynką... bardzo... Zostawiłaś tyle miłości... Dziękuję Kanzaje za to, że mogła zaistnieć bo była cudowna Betuś już nie boli <*> zdjęcia mi się nie wyświetlają
  11. Bonusik Ty tu nam nie choruj bo ani czas ani miejsce na to :mad: i nie strasz mamy AMIGA... bo jak przyjadę jak przyłożę po dopsku :evil_lol:
  12. O pięknie.... Fredem mnie chcecie szczuć? :mad: zaraz podrzucę wątek Barniego.... edit: proszę bardzo http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5361341#post5361341
  13. Gamonie a ja Was błagam o jakiekolwiek faktury... :modla: Niedługo dzieciom nie będę miała co dać jeść... tyle Lucy ze mnie ciągnie :cool3:
  14. W czerwcu zamieszczone były zdjęcia dwóch psiaków bezłapkowych ze schroniska w Ostródzie.... czyli nie wszystkie trzyłapki się tu umieszcza?
  15. Panca tak się składa, że Bursztynkiem zajął się właśnie AFN więc chyba logiczne, że wpłaty są na konto AFN :) Bursztynek bez zmian Wiem, że Kraków to super miejsce dla zwierzaka... jest tam kilku Ostródziaków ;)
  16. Najcudowniejszy pożeracz kiełbachy ;) poszukuje ciepłej poduchy... i kochanych kolanek do poleżenia....
  17. [quote name='gamoń']6 kroczków??? co za zniewaga.... Dla 6 kroczków to mi się tyłka nie opłaca podnosić... najwiekszy mam kłopot z wchodzeniem po schodach, ale moze jak Dr wyjmie drut to będzie lepiej... No i wygrzeczniałam trochę :evil_lol:[/quote] ...że niby co zrobiła? wygrzeczniała? :shake: chyba poprostu się przyzwyczailiście :eviltong: Lucy czas do domu i rób miejsce u Gamoni dla kolejnej biedy... egoitko Ty :P
  18. Ugotowałam wczoraj dla bidulka rosołek i zaraz jadę do niego. Jeżeli chodzi o allegro to kontakt 505222207 mail [email protected] Nie jestem jednak pewna czy powinniśmy go rozdzielać z Barnim :oops:
  19. Gosiu bez zmian... dzisiaj właśnie przyszła karma (puszki), które zamówiłam dla seniorów psich... bo on i ząbki już ma a w zasadzie nie ma...
  20. Ja nie chcę przecież nazwiska tej Twojej rodziny tylko jego.
  21. Jessteśmy w kontakcie telefonicznym z Panca.... nietety nie ma jak się zorientować o czym pisała PAnca czy psiak będzie chodził.... może chodzić , może nie chodzić.... to jest złamany kręgosłup... :(
  22. Powiadomiłam też basie0607 ze stowarzyszenia z Pasłęka... postaram się dwiedzieć cokolwiek o tym kimś.... najlepiej byłoby podjechać i chcieć kupić psiaka....tylko gdzie jest czas?...bo mi go brakuje... właśnie wróciłam z pracy :p ...potrzebowałabym dokładnego adresu i nazwiska tego jegomościa :)
  23. on jest cały czas pod kontrolą weta, jaka konsultacja?:oops:
  24. Klatka przyszła, ale jest za duża :oops: ale to nic, wymienimy się z kociakami, one dostaną większą ;) Będziemy też podawać relanium dla Bursztynka, musimy też przedłużyć podawanie antybiotyku bo trochę rozwalił sobie ranę na nodze... i dodatkowo zakupilimy maść na gojenie się tej rany...idzie duża ilość podkładów...
×
×
  • Create New...