Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. dla naszego Billa? a skąd Nicola zna naszego biednego chorego Billa? Ostatnio źle z nim :shake: chyba, że o innego Billa chodzi
  2. Cieszę się, że jest ciut lepiej :)
  3. uffffffffffffffff bo myślałam, że to tylko ja tak beczę jak go zobaczę.... czyli to normalne :-( becze, że nie mógł pobiec a tym pieskiem ..który przeskoczył, że pieski się z nim nie bawią... pewnie jakby się bawiły to bym płakała, że się bawią....echhhhhhhhh... chyba się skończyłam już... :p
  4. [quote name='sleepingbyday']agniecha, to zalinkuj nam te filmiki, albo usera podaj, ędziemy sobie szukac. bo tak kości rzucać ("dodają filmiki, jest już 8"), ale za daleko (bez namiarów na te filmiki) to sadyzm :evil_lol: a ja mogę ;) YouTube - Kanal von jameike
  5. a tutaj link do reszty filmików YouTube - Kanal von jameike a Pana ma przystojnego nasz Burztynek ;) Mamy informację od Nicoli, że kciuki mocno potrzebne... bo dzisiaj konsultacja u jednego z najlepszych specjalistów od kości ..... :happy1:
  6. malicja :loveu: tutaj link do allegro Lipi [url=http://www.allegro.pl/item502247694_lipi_sunia_pobita_z_odklejonym_oczkiem.html]Lipi sunia, pobita, z odklejonym oczkiem (502247694) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Lipi charakterek ma dominujący, tzn dogada się z psiakiem, który zupełnie się jej podporządkuje... do ludzi radosna, Kochana, zero agresji. Oczko do konsultacji, ale niestety nie na poziomie naszego miasteczka. Skóra podleczona, sunia utuczona ;) i psychiczni podreperowana.
  7. [quote name='agatkia']Zobaczcie, ile on ma siły w tej jednej tylnej łapie!! YouTube - Muskelkraft.AVI Ta łapinkę już zauważyliśmy w Ostródzie...on nawet jak go prowadzaliśmy na kocu na spacery to przez ułamki sekund na niej stawał....stąd nadzieja w nas rosła... i ja nadal wierzę..... w mojego Skarba zachary wiem :) ale serce tęskni wbrew wszystkiemu i oczy się pocą ...
  8. Ma teraz na imię Berni i mieszka z sunieczką z tego co zrozumiałam.....
  9. ...no dobra ... coś tam zara wrzucę ;)
  10. [quote name='kobix']ups!:oops: dopiero teraz to zauważyłam że wątek jest w akcjach(co prawda to też AKCJA...no nie ;))a nie w psach do adopcji... jak przenieść?:roll: tak...Psinal potrzebuje grona dożywotnich przyjaciół:razz: być może brak zainteresowania jest z powodu wieku Psinala-można pomyśleć "no tak ale po co go leczyć skoro i tak niedługo zakończy życie",albo brać jego stan zdrowia na barki starości..ale to nieprawda ,jeszcze 3-4 m-ce był w doskonałej formie ,potem gwałtownie wykończyła go choroba(być może gdyby była leczona we wczesnej fazie nie doszłoby do takiego stanu zdrowia psa:shake:) jestem dobrej myśli-drugi dzień bez prochów a Psinal wciął michę mięska ,ma jeszcze biegunkę(pije Gastrolit)ale już bez krwii,pije dużo wody i czego się obawiałam najbardziej-nie ma wysokiej gorączki... WOW tylko tak dalej:lol: Napisz do moderatora o przeniesienie wątku.... a co do tej starości...to wydaje mi się, że jest tu mnóstwo ludzi, którzy kochają staruszki.... JA UWIELBIAM!
  11. Muszę Wam to pokazać..... poprostu muszę.... Kra zobacz jaki Przystojniak [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6849/lukebernstein2gn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img156/lukebernstein2gn8.jpg/1/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/lukebernstein2gn8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  12. Przenieś wątek na psy w potrzebie...przeciez Psinal potrzebuje zainteresowania... ja sama zupełnie przez prypadek trafiłam na wątek... proszę na priv numer konta i pełny adres :) buziaki dla Poczciwinki Słodkiej :loveu:
  13. Bardzo dużo osób jest z Olsztyna, bardzo są pomocni zatem myślę, że nie powinno być problemu z taką wizytą...zaraz popiszę priwy ...
  14. Encorton nie jest drogi, skutki ...jak po sterydach... Jaki Royal mu posmakował? ;) i dlaczego nikt nie zagląda do psinala... on jest cudny...
  15. Bursztynku czekamy na wieści..... i mam nadzieję, że masz nadal swój kocyk ;) Trzymamy kciuki i bardzo Cię Kochamy!
  16. Jaki koszt miesięcznie wychodzi? Piękny jest i taki smutny,,,, Teraz mieszka u Ciebie jak dobrze zrozumiałam?
  17. Dziękuję wszystkim za pomoc w szukaniu Bursztynkowi domu :Rose: Za Wasze serca :loveu::loveu::loveu: danka miło było Cię poznać :loveu: ... strasznie mi go brakuje
  18. ...a jednak to było pożegnanie...kulturalny z niego Pan, poczekał, pożegnał się i usnął... już mu dobrze ale mi jest strasznie źle....:placz::placz::placz:
  19. Moje Słoneczko, pies idealny, nadal w schronisku :shake:
  20. Mnie niestety też nie będzie dlużej stać utrzymywać Lucy :shake: Wpędziłam się w długi a domku nie widać.... myślę, że nie będzie innego wyjścia jak powrót do Ostródy choć serce pęka... nie mam pomysłu...
  21. Kudłacz jest radosnym, uwielbiającym zabawy psem
  22. Trufla jest bardzo grzeczna.... i spokojna
  23. Alfikowi trafił do schroniska z urazem pazura (wisiał i krwawił). Alfik przeszedł zabieg obcięcia i teraz dochodzi do siebie... chyba nawet miał podstrzyżoną sierść ... bo był dość zaniedbany
×
×
  • Create New...