Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. U nas też gorąco, parno i o dziwo prosiaki tzn jeden prosiak Czesio nie domaga się długich spacerów :D
  2. Witaj D-E po wakacyjnie:multi: Super fotki !!! Ale czuję niedosyt!!! Nie mogłam się zalogować na DGM :angryy: Rozumiem Cię że wolałaś im oszczędzić podróży w korku w taką pogodę :shake: A po plaży i piasku jest niezłe czyszczonko sierści :evil_lol: Przerobiłam to w sobotę :D Jeszcze dzisiaj wyczesywałam piasek a to była mini plaża nad zalewem :evil_lol:
  3. Nie mogę się zalogować na DGM dopiero dzisiaj po 2 dniach mi się udało wrrr Ja nie lubię prasować i raczej robię to jak muszę ale wtedy zamykam w klatkach psy bo już raz Bercia mi ściągnęła żelazko i zahaczyło mi akurat o moje chore kolanko jak je łapałam co by psa nie poparzyć :D
  4. Gratulacje Madziu!!! Bardzo się cieszę że dostałaś się tam gdzie chciałaś!!! Super!!! A może jakieś zdjątka Ci się zaplątały np Mikulca :D
  5. O to byczy się byczy ale dobrze niech odpoczywa i zasypie nas fotami po powrocie :loveu:
  6. A może jakieś nowe foteczki maluszków o ile już nie rozjechały się do nowych domów ???
  7. Po prostu chodziło mi o to że organoleptycznie natrafiłam na różne rodzaje karm tego samego rodzaju jakby różniły się składem i zapachem ale może jest to też związane z przechowywaniem nie wiem... Ale już np karma Energy 4300 dostępna tylko w linii karm bytowych nie różni się ta klubowa od tej ze sklepu
  8. I za to cenię właśnie ludzi którzy cenią swoje psy i nie wystawiają ich na siłę i wbrew wszystkiemu żeby swoje chore ambicje zaspokoić :( Ja sama wykastrowałam swojego psa bo miał guza na jądrze chociaż mogłam poczekać i pojeździć po wystawach wybrałam zdrowie a ponadto nie lubił on wystaw nie wytrzymywał stresu i napięcia. A moja druga suczka Bercia uwielbia wystawy i wszędzie czuje się dobrze więc jeździmy sobie od czasu do czasu nie co weekend :D Ale np na niedzielnej w Warszawie jedna staffinka prawie nie zeszła na ringu bo mądra Pani zabrała ją na wystawę uwaga po tygodniu od operacji skracania podniebienia bo trzeba hodowlankę skończyć i nie zważając na uwagi ludzi i sędziego gdyby suka nie mdlała dalej by tak z nia stała w tym słońcu ( brak słów normalnie) Wymiziaj chłopaki od mnie i moich Staffionów :loveu:
  9. Jeszcze raz Gratuluję Asiaczku !!! Dopiero dzisiaj udało mi się wejść na DGM :( Nasza Bercia też sprawiła mi ogromną radość i zaszalała w młodzieży :)
  10. Dziękujemy za odwiedziny i Graty :) Ja dopiero dzisiaj od niedzieli mogłam się zalogować na DGM nie wiem czemu nie mogłam wcześniej :) Wstawiam dwa zdjęcia Bertki z wystawy [IMG]http://www.staffik.ru/images/shows_berta_12072009_2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.staffik.ru/images/shows_berta_12072009_1.jpg[/IMG] Mam coś w zanadrzu jeszcze filmik z Gabcią :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=euW1oVftvmg[/url]
  11. A ja dzisiaj cała szczęśliwa. Bercia sprawiła nam wielką niespodziankę i radość :) Prezentowana przez [B]Katarzynę Skiba-Aleksiewicz[/B] wywalczyła: [CENTER][SIZE=5][B]Zwycięstwo Młodzieży z oceną doskonałą i wspaniałym opisem pokonując 5 konkurentek[/B][/SIZE] [LEFT]Kasiu bardzo dziękujemy za prezentację naszej krówki bo ja niestety nie mogę biegać ze względu na chorobę kolana :( [/LEFT] [/CENTER]
  12. Dzieńdoberek :) Asiaczek pewnie jest już na Gwardii :)
  13. No walnij petycję walnij a o podpisy nie masz się co martwić :D Mój już masz :) Bo ja piekielnie boję się robali i też krzyczę na nie wyzywam je od najgorszych i walczę jak mogę :cool3:
  14. Ewa musisz mnie w niedzielę przeszkolić w tych kilerskich sprzętach bo ja nie znoszę robali bleh :shake: Jak nasz kuzynek Tutosławek się czuje?
  15. W zeszłym roku i dwa lata temu na własne oczy widziałam jak nie wpuszczali psów nie zgłoszonych na wystawę. W Warszawie akurat mocno kontrolują wchodzących a szczenię dla nich może kojarzyć się z handlem ( przynajmniej taki powód dali rok temu znajomej z małym 4 miesięcznym psem ).
  16. No fakt był taki wątek o łapkach i fetyszu z nim związanym :evil_lol: Ja też lubię łapeczki moich psiaków :loveu:
  17. Ja z psiakami ćwiczę od maleńkości co by potem obciachu nie było chociaż zachowania psa na ringu się nie przewidzi :evil_lol:
  18. A to nie spóźniłam się z tymi życzeniami udanego urlopu :evil_lol: U nas dzisiaj leje od rana bleh
  19. A to przed nami są bulle mini i standard więc zgodnie z planem 11.50 zaczyna się sędziowanie staffionów :)
  20. Nie nie Gabcia swój debiut ma zaplanowany na wrzesień :evil_lol: A pudełeczka tudzież czerwonych kołderek i takich tam jeszcze nie mam tzn miałam ale Berta pochłonęła swego czasu :lol::evil_lol::lol: A dla mnie to bardzo elegancko na ziemi bo to pies z zresztą kostka czerwona jest :D
  21. No to się widzimy na 100 % :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Ja będę miała trochę robotki bo mam ze sobą 3 pieski- Bercię i 2 niebieściaki - Lola i Fifi :loveu: Ale po ringu raczej ze względu na kolanko biegać nie będę i w wystawianiu pomogą mi koleżanki :multi:
  22. No właśnie łapka tylko dla SBD :mad: Oj nieładnie nieładnie :mad:
  23. Uuuu to Be nie będzie :shake: To udanego wyjazdu!!! Wypoczywaj nad morzem :loveu:
  24. [quote name='mgie']Ale z niej modelka ..fiu fiu :loveu:[/quote] Modelka i wampir w jednym :P
  25. Ja tak teraz nadrabiam i patrzę że niezłą jazdę masz z kurierem :D Do mnie też nie mogą trafić bo im się ulica na mapie kończy :roll:
×
×
  • Create New...