-
Posts
2194 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzasta
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dzasta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL]http://img269.imageshack.us/img269/5241/15072009036.jpg[/URL] Hahahah popieram przedmówczynię tylko peta brak :) No to pewnie poczekasz na daszek jak ja już na kilka rzeczy do wykończenia czekam i czekam :D -
[url]http://img512.imageshack.us/img512/6826/1090931.jpg[/url] Hahaha MGIE u mnie jest to samo a ogryzek to nie lada gratka i bardzo im smakuje :) Całuski dla chłopaków :)
-
No to czekamy Asiaczku na fotki z Wawy :)
-
No czekamy czekamy na te fotki i na Ciebie Władka :D
-
Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Czesio tym razem też się nie poddał i czuje się o niebo lepiej :loveu: I nawet pozował troszkę :) [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4670/dscn3866.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5702/dscn3870.jpg[/IMG] A tak pozatym mamy nowego lokatora-glonojadka giganta, który jest nie wiele mniejszy od Gabci :) [URL=http://img122.imageshack.us/i/dscn3847.jpg/][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9406/dscn3847.jpg[/IMG][/URL] Gabi jest na wakacjach ale wraca w weekend :evil_lol: A Bercia jest senna i zła jak się ją budzi :D [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8735/dscn3856.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5343/dscn3860o.jpg[/IMG] Pozdrawiamy :multi:
-
Śliczny Ozzulec :loveu:
-
Perfectly gratuluję pięknego maluszka :loveu: Ja mam pierwsze porody za nie cały rok ale już przeżywam hehehe Bargest przepiękne Gryfoniki !!!
-
[URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF0607.jpg[/URL] Hehehe my tez byliśmy w sobotę na rybach i Gabi tak samo czynnie brała udział w połowach i nawet sama łowiła mały narybek :-o U nas znowu dzisiaj parno a tak fajnie chłodno było wczoraj :p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dzasta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ewa wróciłam do żywych po przejściowych kłopotach i mój telefon również wrócił :D Odezwę się do Ciebie to się jakoś umówimy :) Ale fajne wodne foteczki -
O Madźka powróciła i to z ptasiorami na zdjęciach :evil_lol: Wypoczęta ?
-
Buziaki i mizianko dla bulwowych chłopaczków :loveu: I jeszcze jedno dla bulwków to co chyba wszystkie buldonie poza spaniem lubią najbardziej [IMG]http://a.abcnews.com/images/Business/PetSimple_DogTreatsGiftBox_080206_ssh.jpg[/IMG] A dla MGIE pyszna kawusia na dobry początek dnia :D [IMG]http://kardamon.wrzuta.pl/sr/d/1TatyRdHcNF/art_latte_cafe_roma[/IMG] Pozdrawiam :loveu:
-
Super foteczki ale najbardziej spodobały mi się zdjęcia Erki z Pearl :loveu:
-
Jak się już zalogowałam to może wstawię coś :D Dziewczyny czasem jak czekają to aż przysną :D [URL=http://img529.imageshack.us/i/dscn3824w.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/2035/dscn3824w.jpg[/IMG][/URL] I zmęczony życiem Czesio :) Niestety znowu nam bidak choruje i źle znosi upały :-( [URL=http://img119.imageshack.us/i/dscn3825.jpg/][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/93/dscn3825.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img119.imageshack.us/i/dscn3826.jpg/][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/184/dscn3826.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img510.imageshack.us/i/dscn3828.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1061/dscn3828.jpg[/IMG][/URL]
-
No to z niecierpliwością czekamy i na wieści i na zdjęcia :p
-
[quote name='Pegaza']heh fajna ta focia z sypialnia dziewczyny chca Cie wyciagnac na spacer:evil_lol: gratki dla Berty serduszkowej:loveu: a Gabi w tych warkoczykach wyglada fajniscie:lol:[/quote] Dziękujemy D-E :) [quote name='agnethka']Gabi mnie rozbraja w tej swojej fryzurce :lol:[/quote] No mnie też rozbraja :D [quote name='mgie'][URL]http://img263.imageshack.us/img263/8921/dscn3799.jpg[/URL] Tak grzecznie czekają :crazyeye: Dla moich buldogów nie do wytłumaczenia.[/quote] No czekają czekają :) Bertka nie wchodzi do sypialni i Dżezio też bo mam niestety alergie na Bercię :( [quote name='Asiaczek']Hahaha, jakie delikatne w tym zaglądaniu...:lol: [URL]http://img263.imageshack.us/img263/8921/dscn3799.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] No bo to przecie damy :P [quote name='Vectra'][URL]http://img117.imageshack.us/img117/8873/dscn3759.jpg[/URL] :mdleje: czy ja mogę do Ciebie wziąć Klementynę ? oczywiscie pod warunkiem że frotka będzie w papilotach :evil_lol:[/quote] Klamkę możesz zabrać tylko jest jeden problem Gabcia nie chodzi w papilotach :D Jedynie warkoczyki na pysiu :P Nie mogę się zalogować na DGM wcale :( Dzisiaj byliśmy na rybach i Gabcia pływała w stawie że hej a staffiki patrzyły jak na zjawę z miną co ona robi :D Ale niestety nie miałam aparatu :(
-
Zazdroszczę zapału do wody bo moje nawet łapek nie chcą zamoczyć :D
-
Ale słodziak :loveu: A ta kobitka od tej suczki to żadna hodowczyni jak dla mnie :shake: A to tak przy okazji tworzenia stronki wygrzebałam fotkę sprzed ponad 3 lat jak Czesio był mały i codziennie brykał ze swoją przyjaciółką bulwką Zuzą :) Później mieli przerwę bo się przeprowadziliśmy a teraz mieszkamy bliżej i częściej się znowu widują :) [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7061/dscn24454pvsm7.jpg[/IMG]
-
Dziękujemy za miłe słowa :loveu: Faktycznie Bercia ma serduszko na zadku :) To jeszcze takie jedno zdjęcie z wystawy Berci :) [URL=http://img196.imageshack.us/i/20090712015.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3825/20090712015.jpg[/IMG][/URL] Gabinka po domowemu :D [URL=http://img27.imageshack.us/i/dscn3788w.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2731/dscn3788w.jpg[/IMG][/URL] Wspólna siesta [URL=http://img27.imageshack.us/i/dscn3796f.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7339/dscn3796f.jpg[/IMG][/URL] A tak Panienki rano zaglądają do sypialni i sprawdzają czy Pani już wstała :evil_lol: [URL=http://img263.imageshack.us/i/dscn3799.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8921/dscn3799.jpg[/IMG][/URL]
-
Słodkie sharpki :loveu: Kochanego ciałka nigdy dość :)