Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. Aha no to przepraszam ale byłam na wystawie całe 10 minut i nie zauważyłam Was.
  2. Ja byłam bardzo późno. Berta ma 37 cm w kłębie więc nie jest wielka może nas z kimś pomyliłaś bo ja Was nie widziałam. Przy ringu była tylko Kasia z Leonardem i Justyna Olejarczyk z Joti i Terri :)
  3. A więc wczoraj po wielu przygodach powróciliśmy do domku :multi: A po krótce w drodze do Będzina zepsuł nam się samochód niecałe 10 km od miejsca wystawy. Zanim ktoś po mnie przyjechał sędziowanie staffików skończyło się. Jednak Panienkabubu uchwyciła moment jak biegłam na ring zupełnie już niepotrzebnie niestety :( [IMG]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/DSC_6509_640_x_480.jpg[/IMG] Ale za to bardzo się cieszymy że siostra Gabi- GINA LOLLOBRIGIDA z Jorwik zajęła 3 lokatę na 10 suczek i dostała brązowy medal :D Gratuluję Ewa Później było holowanie samochodu i przymusowy nocleg w Sosnowcu :) A wczoraj późnym popołudniem dotarliśmy do domu wreszcie a teraz odpoczywamy :D [B]Chciałabym podziękować za pomoc Ewie Jezierskiej ( hodowla z Jorwik) i Justynie i Jackowi ( Carbonarastaff Kennel) i wsparcie jakim nas obdarzyli w niedzielę!!!![/B]
  4. Zdjęcia jak zwykle super :loveu: Obroże bowskie nie mogę się doczekać zdjęć psiorów w obrożach :D
  5. Niech śpi Pudzianek i dobrzeje :loveu: No pech niestety a jak koleżanka po mnie podjechała to niestety było już po ocenie staffików :(
  6. Madźka to może się zobaczymy w Sopocie tzn ja psów nie zgłaszałam ale towarzysko może będziemy :loveu:
  7. Witaj Asiaczku wtorkowo !!! Malutko tych fotek ale zawsze coś :D
  8. Witamy wtorkowo!!! Powróciliśmy z przymusowej wycieczki po Śląsku u odpoczywamy :lol:
  9. Słodziaki :loveu: Uwielbiam oglądać ich zdjęcia !!!
  10. No to czekamy na zdjęcia z wystawy!!!
  11. Gratuluję mimo wszystko występów w Koszalinie bo uważam że jest czego!!! My nie dojechałyśmy do Będzina samochód nam odmówił współpracy :( całe 7 km od Będzina :( Cieszę się że Pudzianek już lepiej malutek nasz słodki :loveu:
  12. [URL]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/DSC_6509_640_x_480.jpg[/URL] [B]panienkabubu[/B] dzięki wielkie za uchwycenie Nas biegnących ale niestety nie zdążyłyśmy na ring...samochód nam się popsuł po drodze :(
  13. Asiaczku coś tam wygrzebię w zbiorach albo porobię nowe :D Ale to pewnie jak już wrócimy z wystawy w Będzinie :eviltong: Misiaczku bardzo się cieszę że powróciłaś bo stęskniłam się bardzo za Wami :loveu:
  14. My może będziemy w Sopocie jako widzowie :) Bo planujemy urlop nad morzem w tym czasie :) Psiaków nie zgłaszałam bo też będą miały urlop :D
  15. Śliczne zdjęcia :loveu: Uwielbiam patrzeć na fotki z konkurencji finałowych tzn z par i grup hodowlanych :p Ja tez chce foteczki BOSEDE :mad: Super minka i łokietek z deczka odstaje hehe [url]http://img133.imageshack.us/img133/2401/resizeofimg2322.jpg[/url]
  16. Slodki jest :loveu: Uwielbiam Mikulca :loveu: Buziaki od Gabi dla Mikiego :loveu:
  17. [CENTER]:new-bday::BIG::new-bday:Wszystkiego Naj dla Laluni!!!:new-bday::BIG::new-bday: [/CENTER] Dopiero teraz bo się zalogować nie mogłam :mad: Ja tam mam Yorka i morderców sztuk dwie wsjo lata razem a Yorka jak to psa da rade wychować na normalnego psa :p Oczywiście jak się chce. Ja mam za to kolejnych fajnych sąsiadów odskakują z prędkością światła jak widza ze idziemy po schodach :evil_lol: Pozdrowienia dla Kuzynka Frania od Kuzynka Czesia :razz:
  18. Mnie rozbroiło porównanie łapek Panicza z łapkami Ozziego hehehe Ale fakt faktem Karmelowe łapki bardziej zadbane :evil_lol: U mnie obydwoje maja zadbane bo są troszku leniwi aczkolwiek jak jest chlapa to Czarny Książę wygrywa bo Krówsko jest umorusane na całego :D
  19. Ja te widziałam na stronce :loveu: GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Coraz lepiej Wam idzie i tak trzymać !!! My szykujemy się do Będzina :loveu:
  20. Heh ja narazie nie szukam tylko odpoczywam teraz jestem na L 4 :evil_lol: U nas dzisiaj tak gorąco że nawet w ogródku nie idzie wytrzymać :shake:
  21. Dziękujemy dziewczyny :loveu: Asiaczku te zdjęcia to nie są jeszcze takie stricte jełopkowe :eviltong: Magda krówsko ma serducho tylko zależy jak stanie to tak się układa :loveu:
  22. Hahaha no tak kaszkiet albo bardziej budrysówka czy jak to się tam nazywa :evil_lol:
  23. Mgie ja się tym interesuje na zasadzie o ten jest ładny :evil_lol: To jest hobby mojego męża :D
  24. [quote name='tigrunia']Dobry dzień :multi: [COLOR=paleturquoise]Apropo pościeli .. ja nie prasuję ale szanownemu Panu Ł to oczywiście przeszkadza .. lub przeszkadzało :p Przypomniało mnie się, że mam w domu taki sprzęt jak maglownica mówię mu więc, żeby to to wygrzebał to mu pościel wyprasuje .. no i się chyba chłopak rozmyślił :-( Teraz mu nie przeszkadza niewyprasowana :diabloti:[/COLOR][/quote] Hehehe ja też nie prasuje i mój szanowny mąż musiał chciał nie chciał do tego przywyknąć :D D-E ja teraz jestem na L 4 ale do pracy to raczej już nie mam po co wracać więc będę czegoś szukać ale są wakacje i muszę podleczyć kolano a potem się zobaczy :lol:
  25. Super imionka myślę że to dodanie słowka first jest super pomysłem :loveu:
×
×
  • Create New...