-
Posts
2194 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzasta
-
Widok z wieżyczki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/148/85d422935a332abdmed.jpg[/IMG][/URL] Bocianki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/147/df8d28ed00fcf4c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/143/1c879ab89d51a5f0med.jpg[/IMG][/URL] I już spacerkowo :) Bertka z węzełkiem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/147/17a14d6cbfd4ea40med.jpg[/IMG][/URL] Ganianki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/147/8cb47ebf8d9d50e3med.jpg[/IMG][/URL]
-
A więc tak specjalnie dla Was wstawiam trochę foteczek. Najpierw zaległe z wypadu do Czerska :evil_lol: A później jeszcze gorące z porannego spacerku :D Asiaczku na Warszawskiej będę z Bercią i dwoma błękitkami Lolusiem i Fifinką i pewnie będzie z nami towarzysko Gabinka :loveu: A więc lecimy z fotami :) Najpierw panorama Czerska powiedzmy :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/147/e15a05bb5473a52fmed.jpg[/IMG][/URL] Później już ruiny zamku Książąt Mazowieckich [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/143/61e9b03eb6336c65med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/143/c3fab4a851f9b389med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/143/d9dd922ef34e1b0dmed.jpg[/IMG][/URL] Ja w jednej z wieżyczek :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/143/ed6885a91e0554f8med.jpg[/IMG][/URL]
-
Jeszcze raz przejrzałam foteczki z PM i Hiro jest przesłodki...ale ja mam słabość do jegomości w kolorze Blue :D Ehhh po mału dorastam żeby znowu przygarnąć małą kociambrę ale to chyba jeszcze nie ten czas...
-
MIkuś bardzo spóźnione ale wszystkiego Naj Srebrzaku kochany !!!! Madźka mam nadzieję że jak wrócisz po 22 to nas zasypiesz zdjęciami :D
-
Toż to cała radocha utaplać się piachu :D Chociaż moja Gabcia to jest taki osobnik że sama jest damą zero kałuż, błotka itp a w trio z Czesiem i Bertą pierwsza w błocie ląduje :evil_lol:
-
O jakie fajne zdjątka ze spotkanka Dogomaniaków :) A może jakieś nowe Torkowe i Masterkowe?
-
O to nas opuścisz na trochę i będziesz się pałać słodkim lenistwem :D Ale to dobrze! A dziewczynki jadą z Wami czy zostają w domku? Gratuluje wyników córy. Ja zawsze czekałam na prezenty po zakończeniu roku :) Pstrąg mniam mniam :)
-
Ja też jutro do robotki idę ale chyba bardziej chora niż jak byłąm na L 4 ale tak się czasem zdarza :D
-
Ja chyba też znowu będę chora bo źle się czuje a jeszcze fatalna pogoda cały czas leje i ziąb niemiłosierny :(
-
Dawno nas nie było :) Ale powracamy z dwoma filmikami :) [url=http://www.youtube.com/watch?v=bnw1znCtu94]YouTube - Solar Wings WILHELMINA AT LONIEK CARBONARASTAFF[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=6vlNmkik7Pw&feature=channel_page]YouTube - Solar Wings WILHELMINA AT LONIEK CARBONARASTAFF & Jakard Wejherstaff DZEZZ JAMBOREE[/url]
-
Bry Bry Bry dzień :evil_lol: Witaj cała Asiaczkowa bando w to słoneczne leniwe popołudnie :eviltong:
-
Wszystkie kociambry fajne ale Małpiśka jest the best !!! I znowu Baski łóżkowe ku mojej ogromnej uciesze :loveu:
-
Super !!! Gratuluje kolejnego występu!!! Zahi jak zwykle piękna i taka majestatyczna. Ja zaległam z grypą i nie dojechałyśmy z Bertą na wystawę :(
-
Cześć Dziewczyny :multi: Ja też chora na L 4 ale jakoś udało mi się chałupę ogarnąć bo bajzel nieziemski panował i źle mi się chorowało :D