Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. Buhhaha widzę że spędzają czas tak jak moje na spaniu :D
  2. To jeszcze się pochwalimy siostrą Gabi ([B]GINA LOLOBRYGIDA z Jorwik[/B], hod./wł. Ewa Jezierska), która zajęła 3 lokatę w Będzinie w klasie młodzieży :D [IMG]http://www.yorkland.pl/images/all/vip/wystawy/2009/bedzin/sm3b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.yorkland.pl/images/all/vip/wystawy/2009/bedzin/sm3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.yorkland.pl/images/all/vip/wystawy/2009/bedzin/suki_ml6.jpg[/IMG]
  3. No to czekamy :p Kfiatki tez się miło ogląda :cool3: Ale najbardziej przypadła mi do gustu dynia :loveu:
  4. Się naoglądałam kfiatków :) A teraz bym pooglądała spacerkowe fotki :D
  5. Prawdziwy wojownik z niego :D na tym zdjęciu oczywiście :lol:
  6. I jeszcze śpiąca Gabinka :) [URL=http://img160.imageshack.us/i/dscn3909.jpg/][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8858/dscn3909.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/dscn3911o.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7206/dscn3911o.jpg[/IMG][/URL]
  7. [B]Witamy pati1033 i zapraszamy częściej!!! Twoje psiaki cudeńka :loveu: [/B]A teraz specjalna dedykacja dla wszystkich wielbicieli Berci :) Portreciki :D [URL=http://img131.imageshack.us/i/dscn3892g.jpg/][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7353/dscn3892g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img131.imageshack.us/i/dscn3895.jpg/][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/639/dscn3895.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img235.imageshack.us/i/dscn3896.jpg/][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8513/dscn3896.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img66.imageshack.us/i/dscn3906.jpg/][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8665/dscn3906.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img93.imageshack.us/i/dscn3908.jpg/][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/6219/dscn3908.jpg[/IMG][/URL]
  8. A tak myślałam że w tych granicach bo ona taka słodka jest :loveu: No to Jess ładnie przybrała na wadze jak to po ciąży :D
  9. Trzymaj się tam dzielnie Madga. Fotki z wystawy obejrzałam. Czekamy na twój powrót na DGM
  10. [url]http://images49.fotosik.pl/171/8a8d99a1776b2dfdmed.jpg[/url] Podobnie frotkuję Gabinkę :) Be ile waży Buff bo wydaje się drobniutką sunią chociaż moja też mała waży 2,5 kg jak jest mocno najedzona :)
  11. Buhahaha dokładnie Jolu :) Z Czesia jełop pełną gębą :eviltong:
  12. No to na specjalne życzenie :) Najpierw ze specjalną dedykacją dla Cioci Vectry i Egonka :) [URL=http://img239.imageshack.us/i/dscn3880x.jpg/][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8411/dscn3880x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img240.imageshack.us/i/dscn3886.jpg/][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/8081/dscn3886.jpg[/IMG][/URL] I dla wszystkich wielbicielek Jełopka ze specjalną dedykacją dla Joli i Asiaczka :) [URL=http://img75.imageshack.us/i/dscn3881.jpg/][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9646/dscn3881.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img75.imageshack.us/i/dscn3887.jpg/][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9094/dscn3887.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ale słodko śpią :) Brygada nad morzem super :loveu:
  14. [quote name='mgie'][FONT=Arial][FONT=Arial Narrow][FONT=Arial]Nie ma rzeczy której by nie zjadły :cool3: Jedzą suchą karmę Purina Pro plan kurczak +ryż (często namoczoną). Dodaje im do karmy również biały serek,pasztet. Uwielbiają tez gotowaną marchewkę,jabłko... Z alergiami nie mamy (tfu,tfu) żadnych problemów. aaa..nie pogardzą też ślimakami.. na spacerach trzeba ich cały czas mieć na oku,bo to nie jest fajne wyciągać rozmemłanego ślimaka z paszczy:mad:[/FONT] [/FONT][/FONT][/quote] Ufff to dobrze że nie macie problemu z alergiami u nas Berta po RC zaczęła się drapać :( Ale niestety urok białych psów. A co do ślimaków to w tym roku masakra jest ich tyle ze zwariować można :shake: U mnie Berta lubi podjeść ślimaka ale sama wypluwa jak powiem fe natomiast Czechu rozdeptuje ślimaki swoimi maleńkimi stupeczkami i to obłe ich ciałko rozpływa mu się między paluszkami i co robi Czesio staje i tak stoi dopóki Pani mu tego nie wygrzebie to jest dopiero hardcorowe przeżycie mówię Ci :angryy:
  15. Moja staffinka ma podobne przygody z rozwolnieniem po RC Medium Junior tzn ma albo rozwolnienie że aż z niej sika albo zatwardzenie. Zostało nam jeszcze sporo tej karmy ale jej już nie podaje jej.
  16. Dziękuję dziewczyny za pozdrowienia :) Może uda się później jakieś foteczki Gabince porobić i wstawię coś :eviltong:
  17. No dlatego ja już od dawna robię większość zakupów przez Interek :D A powiedz mi co jedzą Twoje bulwki i czy mają problemy z alergią bo podobno jest to nagminne u tej rasy aczkolwiek większość moich znajomych nie ma problemu z alergią u bulwek :D
  18. A u nas dzisiaj dziwna pogoda taka jakaś przed deszczowa :evil_lol: Ja też dzisiaj lecę do weta z Gabi na szczepienie i ważenie.
  19. Się chłopak nie wyspał :D
  20. To może kryzys już minął i teraz będzie coraz lepiej :loveu:
  21. A ja może wreszcie wybiorę się na urlop ale się jeszcze zobaczy :(
  22. Słodki rudasek :0 Już dawno wpadł mi w oko :)
  23. Ja jutro jadę po telefonik jakiś nowy bo z tym nie idzie wytrzymać więc jutro na pewno pogawędzimy :D To nie trzeba cierpieć tylko zakupić małego/małą Bullamkę :D A i mam dla Ciebie i Frania niespodziankę bo chyba już do Radomia przyjadę z Frotką bo odrosła :evil_lol: To może weźmiesz i Egonka to się zajmie moją małą podczas jak będziemy na ringu z dziewczynkami :lol:
  24. Karolek to kuzynek Frania :) I to umaszczenie :) Chociaż wolę czarne i ciemne umaszczenia dzięki mojej krófce polubiłam kolorowanki :D Chciałam dzisiaj zadzwonić do Cię ale mi znowu telefon się psuje :angryy::angryy::angryy: I pokaż te porażki :D
  25. [quote name='Pegaza']Cze:cool3: a daleko masz do tego sląska?:p[/quote] Nie daleko nie ale nie lubię pożyczać samochodu Taty wychuchanego i wycmokanego którego można naprawiać tylko w autoryzowanych salonach :D Ale ze Śląska miłe wspomnienia, dużo znajomych no i Gabi pochodzi z Wrocławia :loveu:
×
×
  • Create New...