-
Posts
2194 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzasta
-
Buhhaha widzę że spędzają czas tak jak moje na spaniu :D
-
To jeszcze się pochwalimy siostrą Gabi ([B]GINA LOLOBRYGIDA z Jorwik[/B], hod./wł. Ewa Jezierska), która zajęła 3 lokatę w Będzinie w klasie młodzieży :D [IMG]http://www.yorkland.pl/images/all/vip/wystawy/2009/bedzin/sm3b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.yorkland.pl/images/all/vip/wystawy/2009/bedzin/sm3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.yorkland.pl/images/all/vip/wystawy/2009/bedzin/suki_ml6.jpg[/IMG]
-
No to czekamy :p Kfiatki tez się miło ogląda :cool3: Ale najbardziej przypadła mi do gustu dynia :loveu:
-
Się naoglądałam kfiatków :) A teraz bym pooglądała spacerkowe fotki :D
-
Prawdziwy wojownik z niego :D na tym zdjęciu oczywiście :lol:
-
[B]Witamy pati1033 i zapraszamy częściej!!! Twoje psiaki cudeńka :loveu: [/B]A teraz specjalna dedykacja dla wszystkich wielbicieli Berci :) Portreciki :D [URL=http://img131.imageshack.us/i/dscn3892g.jpg/][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7353/dscn3892g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img131.imageshack.us/i/dscn3895.jpg/][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/639/dscn3895.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img235.imageshack.us/i/dscn3896.jpg/][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8513/dscn3896.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img66.imageshack.us/i/dscn3906.jpg/][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8665/dscn3906.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img93.imageshack.us/i/dscn3908.jpg/][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/6219/dscn3908.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzymaj się tam dzielnie Madga. Fotki z wystawy obejrzałam. Czekamy na twój powrót na DGM
-
No to na specjalne życzenie :) Najpierw ze specjalną dedykacją dla Cioci Vectry i Egonka :) [URL=http://img239.imageshack.us/i/dscn3880x.jpg/][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8411/dscn3880x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img240.imageshack.us/i/dscn3886.jpg/][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/8081/dscn3886.jpg[/IMG][/URL] I dla wszystkich wielbicielek Jełopka ze specjalną dedykacją dla Joli i Asiaczka :) [URL=http://img75.imageshack.us/i/dscn3881.jpg/][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9646/dscn3881.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img75.imageshack.us/i/dscn3887.jpg/][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9094/dscn3887.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='mgie'][FONT=Arial][FONT=Arial Narrow][FONT=Arial]Nie ma rzeczy której by nie zjadły :cool3: Jedzą suchą karmę Purina Pro plan kurczak +ryż (często namoczoną). Dodaje im do karmy również biały serek,pasztet. Uwielbiają tez gotowaną marchewkę,jabłko... Z alergiami nie mamy (tfu,tfu) żadnych problemów. aaa..nie pogardzą też ślimakami.. na spacerach trzeba ich cały czas mieć na oku,bo to nie jest fajne wyciągać rozmemłanego ślimaka z paszczy:mad:[/FONT] [/FONT][/FONT][/quote] Ufff to dobrze że nie macie problemu z alergiami u nas Berta po RC zaczęła się drapać :( Ale niestety urok białych psów. A co do ślimaków to w tym roku masakra jest ich tyle ze zwariować można :shake: U mnie Berta lubi podjeść ślimaka ale sama wypluwa jak powiem fe natomiast Czechu rozdeptuje ślimaki swoimi maleńkimi stupeczkami i to obłe ich ciałko rozpływa mu się między paluszkami i co robi Czesio staje i tak stoi dopóki Pani mu tego nie wygrzebie to jest dopiero hardcorowe przeżycie mówię Ci :angryy:
-
Moja staffinka ma podobne przygody z rozwolnieniem po RC Medium Junior tzn ma albo rozwolnienie że aż z niej sika albo zatwardzenie. Zostało nam jeszcze sporo tej karmy ale jej już nie podaje jej.
-
No dlatego ja już od dawna robię większość zakupów przez Interek :D A powiedz mi co jedzą Twoje bulwki i czy mają problemy z alergią bo podobno jest to nagminne u tej rasy aczkolwiek większość moich znajomych nie ma problemu z alergią u bulwek :D
-
Się chłopak nie wyspał :D
-
A ja może wreszcie wybiorę się na urlop ale się jeszcze zobaczy :(
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dzasta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Słodki rudasek :0 Już dawno wpadł mi w oko :) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dzasta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja jutro jadę po telefonik jakiś nowy bo z tym nie idzie wytrzymać więc jutro na pewno pogawędzimy :D To nie trzeba cierpieć tylko zakupić małego/małą Bullamkę :D A i mam dla Ciebie i Frania niespodziankę bo chyba już do Radomia przyjadę z Frotką bo odrosła :evil_lol: To może weźmiesz i Egonka to się zajmie moją małą podczas jak będziemy na ringu z dziewczynkami :lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dzasta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Karolek to kuzynek Frania :) I to umaszczenie :) Chociaż wolę czarne i ciemne umaszczenia dzięki mojej krófce polubiłam kolorowanki :D Chciałam dzisiaj zadzwonić do Cię ale mi znowu telefon się psuje :angryy::angryy::angryy: I pokaż te porażki :D -
[quote name='Pegaza']Cze:cool3: a daleko masz do tego sląska?:p[/quote] Nie daleko nie ale nie lubię pożyczać samochodu Taty wychuchanego i wycmokanego którego można naprawiać tylko w autoryzowanych salonach :D Ale ze Śląska miłe wspomnienia, dużo znajomych no i Gabi pochodzi z Wrocławia :loveu: