[CENTER][IMG]http://picbanker.com/cooler_pics/birthday/happy-birthday-g.gif[/IMG]
[SIZE=5][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO EWUŚ!!![/B][/SIZE]
[IMG]http://tn3-2.deviantart.com/fs28/300W/i/2008/099/a/4/Happy_Birthday_Macro_Mondays_by_mandymh.jpg[/IMG]
[B]Wiele pociechy z pociech swoich!!![/B]
[IMG]http://home.chic-chic-store.com/images/happy-birthday.gif[/IMG]
P.S. Ewcia sorki za wieśniackie gify ale nie mogłam się oprzeć :D
[/CENTER]